• Informacje na temat:

  górniak marina

Artykuły na temat: górniak marina
 • Maja Sablewska upomina się o pieniądze od Górniak!

  ...zaczęła pracować na własne konto zajmując się karierami gwiazd. Największą sławę przyniosła jej współpraca z Dodą. Później miała okazję pracować jeszcze z Mariną i Edytą Górniak, która pogoniła(...) Górniak i najprawdopodobniej pójdzie z tym ostatecznie do sądu! "Maja załatwiła Edycie udział w 'Tańcu z gwiazdami', wielkie '20-lecie' podczas TOPtrendów, różne koncerty, pomagała przy nagraniach...

 • Tatiana Okupnik w "Tańcu z gwiazdami"

  Piosenkarki i wokaliści to stali uczestnicy "Tańca z gwiazdami". Do obsady trzeciej edycji polsatowskiego show "Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars" dołączyła Tatiana Okupnik.

 • Edyta Górniak o Mai Sablewskiej: Baran jeden

  Maja Sablewska (34 l.) postanowiła skomentować aferę z Małgorzatą Herde. Jej wypowiedź wyraźnie rozśmieszyła Edytę Górniak. Dlaczego?

 • Za ile rozbierze się Marina?

  Jak donosi tabloidowa prasa, Marina Łuczenko negocjuje rozbieraną sesję dla jednego z magazynów.

 • Doda i Marina chcą pozwać Sablewską

  ...dowiedział się, że z walki wycofała się Edyta Górniak, gdyż doszła do wniosku, że nie chce w ten sposób kończyć współpracy. Sama Sablewska sprawę "przyjęła do wiadomości, ale nie chciała komentować".

 • Maja Sablewska "wtopiła" na Marinie?

  Była menedżerka Dody i Edyty Górniak wspomina nieudaną współpracę z piosenkarką Mariną Łuczenko.

 • "Doda, Górniak i Wojewódzki zazdroszczą mi"

  Maja Sablewska uważa, że jej konflikty z Kubą Wojewódzkim , a także z Dodą i Edytą Górniak wynikają z faktu, iż celebryci... zazdroszczą jej popularności!

 • Viva Comet: Ewa Farna, Edyta Górniak, Sylwia Grzeszczak czy Marina?

  23 lutego poznamy laureatów piątej edycji nagród muzycznych Viva Comet przyznawanych przez widzów stacji Viva Polska. Poniżej znajdziecie listę wykonawców nominowanych do tych wyróżnień.

 • Zaskakujące wyznanie Sablewskiej

  Żałuje utraty przyjaźni Natalii Kukulskiej i Edyty Górniak . Dodzie i Marinie nie zamierza ulec.

 • Marina o Mai Sablewskiej: To był błąd

  W listopadzie miała miejsce premiera debiutanckiej płyty Mariny zatytułowanej "Hardbeat". Album ukazał się już po rozstaniu 22-letniej piosenkarki z menedżerką Mają Sablewską.

Wideo na temat: górniak marina
 • Marina Abramović: Artystka obecna

  Marina Abramović - ikona body artu i performance'u - jest supergwiazdą świata sztuki. Córka jugosłowiańskich partyzantów, od 20 lat mieszka w Nowym Jorku, od 40 lat poddaje swoje ciało ekstremalnym doświadczeniom, a widzów/uczestników swoich dzieł wprowadza w różne stany emocjonalne. O Abramović pisze się: "nieustraszona, radykalna, nonkonformistyczna" i nie są to puste słowa. Artystka konsekwentnie redefiniuje to, czym jest i czym może być sztuka współczesna, a jej narzędziem jest własne...

 • Polański. Ścigany i pożądany

  Dokument "Polański. Ścigany i pożądany" próbuje odpowiedzieć na pytanie co tak naprawdę wydarzyło się w 1977 roku i dlaczego Roman Polański, oskarżony o gwałt na 13-latce, uciekł przed amerykańskim wymiarem sprawiedliwości. Półtoragodzinny film dokumentalny "Polański. Ścigany i pożądany" powstawał pięć lat. W tym czasie reżyserka, Marina Zenovich, zdołała dotrzeć do najważniejszych osób związanych z głośnym procesem, w tym do samej ofiary Samanthy Gailey. Wywiady, które znalazły się w...

 • Nie oglądaj się

  Monica Bellucci i Sophie Marceau: od dawna w jednym filmie nie spotkały się dwie równie piękne kobiety. Wspaniała obsada połączona z zagadkową historią. Pisarka Jeanne (Sophie Marceau), przykładna żona, matka dwójki dzieci, jest pochłonięta swoją najnowszą powieścią. Niespodziewanie wokół niej zaczyna zmieniać się rzeczywistość... Najpierw ulegają niemal niezauważalnej zmianie drobne detale, potem jej ciało. Zaniepokojona, szuka wsparcia wśród bliskich. Jednak nikt z otoczenia Jeanne nie...