• Informacje na temat:

  górniak miss

Artykuły na temat: górniak miss
 • Edyta Górniak wciąż niepokoi się o mamę!

  ..."Maminku, jak się czujesz" - takimi słowami codziennie wita swoją mamę Edyta Górniak. Albo osobiście, albo przez telefon. Od 9 sierpnia, kiedy pani Grażyna niespodziewanie trafiła do Wojewódzkiego(...) zmierzają one teraz w trochę innym kierunku, niż dotychczas wykonywane. Mama Edyty Górniak ma za sobą 14 operacji. W 2011 roku usunięto jej tętniaka aorty brzusznej wielkości pięści. Edyty nie było wtedy...

 • Największe konflikty w muzyce 2014 roku

  Muzycy, wokaliści i celebryci często mają bardzo gorące głowy. Skutkuje to niczym innym tylko napięciami, które mogą przekształcić się w potyczki słowne (tak jak w przypadku Lorde i Diplo) lub, jak czasem też się zdarza, w potyczki na pięści. Oto największe starcia gwiazd muzyki 2014 roku.

 • Edyta Górniak przeszła na weganizm: Ziemia rodzi kwiaty i motyle!

  Edyta Górniak (43 l.) znalazła sposób, aby pozbyć się słynnych już oponek na brzuchu...

 • Edyta Górniak z finalistkami Miss Świata

  Już w piątek, 1 września, mają przylecieć do Warszawy finalistki konkursu Miss Świata. Jak donosi portal showbiznes.eu, na gali imprezy zaśpiewa Edyta Górniak.

 • Mąż Górniak współpracuje z... Dodą?

  Edyta Górniak nie będzie chyba zachwycona, gdy dowie się, że jej (jeszcze aktualny) mąż Darek Krupa być może nawiąże współpracę z Rabczewską .

 • Ile zarobi Edyta Górniak?

  Podczas sobotniej (2 lutego) gali Miss Polonia zaśpiewa Edyta Górniak.

 • Górniak: Jem wszystko

  Piosenkarka Edyta Górniak zdementowała plotkę, jakoby stosowała głodówki i piła wyłącznie wodę mineralną. - Jem właściwie wszystko, oprócz mięsa oraz produktów zbożowych.

 • Edyta Górniak komentuje swój cover Metalliki

  Na swoim facebookowym profilu Edyta Górniak odniosła się do kontrowersyjnego występu podczas gali Miss Polonia 2012.

 • Górniak została weganką

  Edyta Górniak przeszła na radykalną odmianę wegetarianizmu, polegającą na wyeliminowaniu z diety wszelkich składników pochodzenia zwierzęcego. Decyzję podjęła podobno po pobycie w tajlandzkim klasztorze.

 • Edyta Górniak masakruje przebój Metalliki

  Podczas gali Miss Polonia 2012 Edyta Górniak wykonała wielki przebój "Nothing Else Matters" amerykańskiej grupy Metallica.

Wideo na temat: górniak miss
 • Górniak śpiewa Metallikę

  Podczas gali Miss Polonia 2012 Edyta Górniak wykonała wielki przebój "Nothing Else Matters" amerykańskiej grupy Metallica.

 • Miss marca

  "Miss marca" to prześmieszna komedia o Eugenie - chłopaku, który budzi się ze śpiączki i odkrywa, że jego ukochana z liceum została króliczkiem "Playboya". Razem z Tuckerem (najlepszym przyjacielem i prawiczkiem pragnącym zmienić ten stan rzeczy) wybiera się w podróż, której celem jest dostanie się na przyjęcie w rezydencji Hugh Hefnera i odzyskanie byłej dziewczyny. Główne role zagrali Zack Cregger i Trevor Moore, którzy także wyreżyserowali film na podstawie własnego scenariusza. Komicy...

 • Miss Kicki

  Miss Kicki po długich latach pobytu i pracy za granicą, w końcu wraca do rodzinnego domu w Szwecji. Opuszczając kraj, zostawiła swojego małego synka, który teraz ma 16 lat i wychowuje go babcia. Matka nie potrafi złapać nici porozumienia z synem, dlatego zaprasza go na wakacje do Tajwanu. Ta wyprawa ma jednak ukryty cel. A mianowicie wizytę w Taipei, gdzie mieszka Pan Chang, biznesman, z którym Kicki przeżywa internetowy romans... Kiedy Victor odkrywa prawdziwy cel ich podróży Kicki będzie...