• Informacje na temat:

  górniak operacja syna

Artykuły na temat: górniak operacja syna
 • Edyta Górniak czeka na operację! Wygadał się jej syn!

  Edyta Górniak wraz z synem jakiś czas temu wyjechali do Los Angeles, by być jak najdalej od ojca chłopca. Choć gwiazda mieszka teraz tysiące kilometrów od Polski, o jej życiu dzięki social mediom(...) Górniak do tej pory nie miała operacji, ale na pierwszą w swoim życiu właśnie czeka!  Zabrzmiało to dość niepokojąco, ale Allan nie chciał wdawać się w szczegóły. Dziennikarze "Vivy" zmartwieni słowami...

 • Górniak i Krupa publicznie piorą brudy

  Edyta Górniak oskarżyła byłego męża, Dariusza Krupę, o nieupilnowanie ich 8-letniego syna Allana. Krupa odgryzł się, zarzucając piosenkarce działanie pod publiczkę. A wszystko to na łamach tabloidu.

 • Edyta Górniak nie radzi sobie z problemami! Sięga po alkohol?!

  Edyta Górniak (45 l.) nie może pochwalić się bezproblemowym życiem. Co jakiś czas musi borykać się z kłopotami, na które nie ma już zwyczajnie siły.

 • Edyta Górniak nie zwalnia tempa! Z jej zdrowiem już lepiej?

  Tygodnik "Na Żywo" donosi, że Edyta Górniak (44 l.) chyba nieco bagatelizuje zalecenia lekarzy i już wraca do pracy. Czy jej organizm znowu o sobie przypomni?

 • Edyta Górniak o stanie zdrowia syna: „W modlitwie czekamy na dalsze decyzje lekarzy”

  Edyta Górniak (43 l.) na fanpage’u na Facebooku zabrała głos na temat stanu zdrowia swojego syna Allana (12 l.). Okazuje się, że chłopiec wcale nie czuje się najlepiej, jak informował ostatnio jeden z tabloidów. „W modlitwie czekamy na dalsze decyzje lekarzy” – oznajmiła wokalistka.

 • Edyta Górniak całuje się z nowym partnerem przed szpitalem

  Edyta Górniak (45 l.) i jej partner, znany kierowca rajdowy Mateusz Zalewski (34 l.), przyłapani zostali na czułościach przed szpitalem w Opolu, gdzie leży mama piosenkarki. Pani Grażyna przywieziona została do placówki z podejrzeniem udaru. Artystkę w trudnych chwilach wspiera nowy ukochany, który pojawił się przed lecznicą z bukietem kwiatów. Para poznała się kilka miesięcy temu przez znajomych...

 • Edyta Górniak wyczerpana. Ma dość!

  Czuwanie przy łóżku chorego dziecka, długie loty przez Atlantyk. Edyta Górniak (43 l.) daje z siebie wszystko, ale jej organizm słabnie. Przed laty też miała problemy ze zdrowiem. Podczas musicalu "Metro" zemdlała. Na pomoc ruszyła wtedy znana prezenterka.

 • Edyta Górniak i David Foster: Próba dla ich przyjaźni!

  Nasza gwiazda z pewnością nie kryje zaskoczenia. Edyta Górniak (46 l.) musi pogodzić się z faktem, że David Foster (69 l.), światowej sławy producent i kompozytor, z którym wiązała ogromne nadzieje(...) aż 16 nagród Grammy. Pomagał w karierze wielu gwiazdom, m.in. Whitney Houston i Mariah Carey.  Miał też wylansować Edytę Górniak. To ze względu na niego diwa przeniosła się trzy lata temu do Los...

 • Edyta Górniak ma rozdarte serce! Nie wie, co robić dalej z tą miłością!

  Edyta Górniak (45 l.) jest zakochana, więc nie marzy o powrocie do Stanów. Martwi się jednak o syna, który wkrótce zaczyna naukę w Los Angeles.

 • Edyta Górniak i Dariusz K.: Artystka pozbawi go praw rodzicielskich?

  Edyta Górniak (43 l.) od dawna robi wszystko, by odseparować syna od Dariusza K. Czyżby wreszcie sięgnęła po broń ostateczną?