• Informacje na temat:

  górniak opole

Artykuły na temat: górniak opole
 • Edyta Górniak wraca do Opola. Wybaczy schorowanej matce?

  Edyta Górniak na tegorocznym festiwalu w Opolu będzie świętować 25-lecie pracy artystycznej. Czy wokalistka zapomni o gniewie i wyciągnie do schorowanej matki dłoń?

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • Edyta Górniak przyleciała do Polski bez nowego faceta. Mama rozżalona

  Od trzech miesięcy Edyta Górniak (44 l.) jest w stałym związku, ale jej szczęście na razie oglądamy tylko na zdjęciach. Rodzina wokalistki chce poznać jej ukochanego.

 • Dziecięce gwiazdy minionych lat. Gdzie są teraz?

  7 marca na ekranach telewizorów zadebiutuje program "Mali giganci", którego celem będzie wyszukiwanie talentów wśród najmłodszych. Trend na małe dziewczynki śpiewające w polskich talent shows zapoczątkował co prawda "Mam talent", jednak niepełnoletni wykonawcy przebijali się do świadomości słuchaczy już w latach 80. i 90..

 • Edyta Górniak wyczerpana. Ma dość!

  Czuwanie przy łóżku chorego dziecka, długie loty przez Atlantyk. Edyta Górniak (43 l.) daje z siebie wszystko, ale jej organizm słabnie. Przed laty też miała problemy ze zdrowiem. Podczas musicalu "Metro" zemdlała. Na pomoc ruszyła wtedy znana prezenterka.

 • Opole 2009: Most pokoleniowy

  Trzeci, ostatni dzień festiwalu polskiej piosenki w Opolu to koncert Superduetów. Usłyszymy aż 15 par - m.in. Edytę Górniak ze Zbigniewem Wodeckim, Patrycję Markowską z Maciejem Maleńczukiem czy Andrzeja Piasecznego z Krystyną Prońko.

 • Górniak stroi fochy przed Opolem!

  Edyta Górniak ( 41 l.) ciągle nie podpisała kontraktu na swój występ na 50. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Czeka, aż wszystkie jej zachcianki i wymagania zostaną spełnione. Po raz kolejny Edzia miała być jedną z największych atrakcji tegorocznej edycji. Jej kariera nieodłącznie związana jest z tym miastem i wielokrotnie wspominała, że ma do Opola ogromny sentyment. Nie przeszkodziło jej...

 • Fochy Edyty Górniak

  Edyta Górniak miała wystąpić podczas rozpoczynającego się 13 czerwca festiwalu Opole 2008. Jednak gwiazda nie pojawi się na deskach amfiteatru. Powód? Zbyt wczesna godzina koncertu.

 • Edyta Górniak przeniosła się do zwykłego bloku z wielkiej płyty

  Kiedy Edyta Górniak (44 l.) przyjechała do Opola, by zaśpiewać na Festiwalu Piosenki Polskiej, nie spodziewała się, że czekać będzie na nią niespodzianka.

 • Kompromitacja Joanny Moro: Edyta Górniak miała rację!

  Joanna Moro zaśpiewała na festiwalu w Opolu przebój Anny German dlatego, że nie chciała tego zrobić Edyta Górniak.

Zdjęcia na temat: górniak opole