• Informacje na temat:

  górniak reklama

Artykuły na temat: górniak reklama
 • Edyta Górniak zarabia w Polsce krocie, a wydaje w Stanach!

  Edyta Górniak (44 l.), by prowadzić nadal życie "wielkiej gwiazdy", musiała wziąć udział w kampanii reklamowej.

 • E. Górniak reklamuje wodę

  Po margarynie, mydle oraz funduszu emerytalnym przyszedł czas na wodę mineralną. Edyta Górniak podpisała kontrakt na reklamowanie "Cisowianki". Spoty radio we, w których piosenkarka zachęca do picia wody, już od kilku dni można usłyszeć w radiu.

 • Margaret liczy na popularność w Europie: Występ na Eurowizji to duża reklama!

  Margaret. Obecnie nie wiadomo jeszcze, czy wokalistka będzie reprezentować Polskę podczas konkursu w Sztokholmie. O miejsce na Eurowizji walczyć będzie z ósemką innych artystów, m.in. Edytą Górniak...

 • Reklamy ważniejsze niż Górniak

  Koncert na 20-lecie Edyty Górniak był reklamowany jako jedno z najważniejszych wydarzeń tegorocznego festiwalu Top Trendy. Niestety telewidzowie nie mogli zobaczyć go do końca.

 • Edyta Górniak dostała 50 tys. za zaśpiewanie "Sto lat"

  Edyta Górniak (40 l.) występuje już nie tylko w reklamach. Piosenkarka jest także wisienką na tortach urodzinowych.

 • Znana między innymi z serial u "Kryminalni" Magdalena Schejbal nagrała reklamę, nawiązując do "pamiętnego" występu Edyty Górniak na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej w Korei w 2002 roku.

 • Ile gwiazdy zarabiają na reklamach?! (zobacz ranking!)

  Artyści w naszym kraju częściej i chętniej udzielają się w reklamach. Doskonałym przykładem jest Marek Kondrat (57 l.), który za reklamę banku zainkasował milion złotych! Michał Wiśniewski uplasował się na drugim miejscu z kwotą 800 tys. zł.

 • Ile polskie gwiazdy zarabiają na reklamach?

  Gaże reklamowe takich gwiazd muzyki, jak Edyta Górniak czy Doda, mogą przyprawić o zawrót głowy.

 • Krystyna Janda w reklamie

  Ceniona aktorka kolejny raz zdecydowała się na udział w reklamie i - podobnie jak Edyta Górniak - będzie zachwalać linię kosmetyków. W zamian marka obejmie mecenatem dwa teatry prowadzone przez Fundację Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury: Teatr Polonia i Och-Teatr.

 • Górniak dała się we znaki

  Ekipa pracująca na planie programu "Jak oni śpiewają" ma już dość Edyty Górniak.

Wideo na temat: górniak reklama
 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

 • Życie to jest to

  Roberto (José Mota) jest bezrobotnym specjalistą od reklamy, który zdobył sławę wymyślając jeden slogan. Zdesperowany, próbując przypomnieć sobie lepsze dni, wraca do hotelu, w którym spędzali z żoną, Luisą (Salma Hayek), miodowy miesiąc. Niestety w miejscu hotelu, sąsiadującego z ruinami rzymskiego teatru, mieści się obecnie muzeum. Mężczyzna - zwiedzając zabytek - ulega wypadkowi. Żelazny pręt wbija się w jego głowę, całkowicie go unieruchamiając - jeśli się poruszy, umrze. I tak, w ciągu...

 • StreetDance 2 3D

  Druga część rewelacyjnego hitu tanecznego! Ogniste połączenie latynoskich rytmów z niesamowitymi umiejętnościami ulicznych tancerzy na parkietach od zmysłowego Paryża aż po gorącą Ibizę! Niezwykle ambitny i utalentowany Ash po niezbyt udanym występie tanecznym zostaje wyśmiany przez amerykańską grupę Invincible. Chłopak jednak nie poddaje się tak łatwo i wspólnie z nowopoznanym Eddim wyruszają w podróż po Europie w poszukiwaniu najlepszych tancerzy. Ich celem jest stworzenie grupy, która...