• Informacje na temat:

  górniak się rozwiodła

Artykuły na temat: górniak się rozwiodła
 • Edyta Górniak odwiedzi byłego męża w więzieniu? Zrobi to dla Allana!

  Edyta Górniak (44 l.) rozwiodła się z Dariuszem K. (40 l.) 7 lat temu. Łączy ich jednak syn Allan, który bardzo przeżywa to, co teraz dzieje się z jego ojcem. Edyta postanowiła działać dla dobra chłopca.

 • Wszyscy znają Dodę

  W rankingu najbardziej znanych wokalistów i wokalistek zwyciężyła Doda, odnotowując zdecydowany wzrost popularności.

 • Edyta Górniak wspiera babcię byłego męża! "Przywiozła jej mydełka i apaszki"

  Pani Zofia zawsze stała po jej stronie. Teraz Edyta Górniak (45 l.) postanowiła się odwdzięczyć i podczas ostatniej wizyty w Polsce odwiedziła ją z darami.

 • Dobro znane i nieznane - Rywin i Snowman

  Miałem niewielką stłuczkę samochodową pod Łodzią. Zmieniałem pas ruchu, koleś mnie stuknął z tyłu, urwał mi zderzak, a policja orzekła, że to moja wina, bo jechałem nieostrożnie. Zgodziłem się bez zastanowienia. Lubię spokój. Wcześniej kazali nam obu dmuchnąć w balonik - mieliśmy po zero promila, co byłoby niemożliwe, gdybym dmuchał jakieś 20 lat temu. Już mieliśmy się rozejść, kiedy moja ofiara

 • Jesienią Aleksander Milwiw Baron (31 l.) i Edyta Górniak (42 l.) wystąpią w kolejnej edycji „The Voice of Poland”, on pomoże jej także w tworzeniu płyty. Ale od współpracy do zauroczenia jest tylko krok...

 • Edyta Górniak: Kulisy znajomości z producentem Whitney Houston

  Tegoroczne wakacje w Los Angeles dla Edyty Górniak (43) były bardzo owocne. Poznała tam producenta muzycznego Davida Fostera (67) i podpisała z nim kontrakt.

 • Górniak: Nie polecam małżeństwa

  Edyta Górniak (38 l.) najbardziej w swoim życiu żałuje małżeństwa z Darkiem Krupą. Nie planuje już nigdy wychodzić za mąż. Uważa, że małżeństwo nie służy miłości.

 • Górniak: Zero seksu w maju!

  Edyta Górniak ostro przygotowuje się udziału w festiwalu TOPtrendy, podczas którego będzie obchodzić jubileusz 20-lecia działalności scenicznej. Wokalistka zapowiedziała, że do czasu imprezy... nie będzie uprawiać seksu.

 • Psychiatra o Górniak: Niestabilna emocjonalnie

  ..."Wierzy, że będzie szczęśliwa, jeśli pozostanie sławna" - twierdzi lekarz Tomasz Piss. Co jeszcze na temat zachowania Edyty Górniak sądzi specjalista?

 • Dariusz K. jest niewinny? Babcia muzyka zabrała głos!

  Gdyby mogła, pani Zofia (84 l.) prosiłaby sąd, by nie skazywał jej wnuka K. na więzienie. Mówi o nim, że to dobry chłopak. Narkotyki? Jej zdaniem to niemożliwe, by wnuk, muzyk, były mąż piosenkarki Edyty Górniak (43 l.), po nie kiedykolwiek sięgnął. W lipcu 2014 roku Dariusz śmiertelnie potrącił na pasach 63-letnią kobietę. Dwa tygodnie temu usłyszał wyrok – 7 lat więzienia.

Wideo na temat: górniak się rozwiodła
 • Górniak żali się na teściów! "To już jest siedem lat kary"

  Edyta Górniak nie ukrywa, że nie ma najlepszych kontaktów z teściami. Gwiazda nie jest w stanie zrozumieć, że dziadkowie chcą się widywać z wnukiem. Ich prośby i starania traktuje jako chęć odwetu. "To już jest siedem lat kary za to, że się rozwiodłam" - powiedziała w "Dzień Dobry TVN". Rodzice jej byłego męża walczą o możliwość kontaktowania się z wnukiem Allanem i decydowania o tym, gdzie ma

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

 • Nie oglądaj się

  Monica Bellucci i Sophie Marceau: od dawna w jednym filmie nie spotkały się dwie równie piękne kobiety. Wspaniała obsada połączona z zagadkową historią. Pisarka Jeanne (Sophie Marceau), przykładna żona, matka dwójki dzieci, jest pochłonięta swoją najnowszą powieścią. Niespodziewanie wokół niej zaczyna zmieniać się rzeczywistość... Najpierw ulegają niemal niezauważalnej zmianie drobne detale, potem jej ciało. Zaniepokojona, szuka wsparcia wśród bliskich. Jednak nikt z otoczenia Jeanne nie...