• Informacje na temat:

  górniak tatuaże

Artykuły na temat: górniak tatuaże
 • Edyta Górniak chce usunąć tatuaż!?

  Edyta Górniak (43 l.) ponoć na dobre zamierza odciąć się od buddyzmu…

 • Maja Sablewska ma całe ciało w tatuażach?! Trochę ich przybyło!

  Była menedżerka Dody i Edzi Górniak od zawsze lubiła tatuaże. W jednym z wywiadów wyznała nawet, że każdy rysunek na jej ciele ma swoją historię i pojawia się w ważnym dla niej momencie życia. Wygląda na to, że Sablewska ma już za sobą naprawdę dużo tych wyjątkowych chwil. Celebrytka podzieliła się bowiem ze swoimi fanami zdjęciem, na którym prezentuje sporą część swoich tatuaży. Nie...

 • Ciało celebrytki niemal w całości pokryte jest licznymi rysunkami. Jak zapewniała kiedyś Sablewska, każdy z tatuaży coś dla niej znaczy i nie jest robiony bez powodu. Celebrytka nie traktuje tego jak fanaberię. Tatuowanie to dla niej sposób na wyrażenie siebie i swoich emocji, które towarzyszą jej w różnych ważnych dla niej momentach życia. Widocznie była menedżerka Dody i Edzi Górniak uznała...

 • Chylińska: Nie usunę tatuaży

  Agnieszka Chylińska (34 l.) zdementowała plotkę , jakoby miała usunąć swoje tatuaże. - Niczego nie usuwam, teraz będę pracować nad nogą - zapowiada.

 • Niespodzianka w "Tańcu z gwiazdami"! Halejcio zabraknie w półfinale

  Klaudia Halejcio i Tomasz Barański odpadli z "Tańca z gwiazdami". Piątkowy odcinek show Polsatu obfitował w nieoczekiwane zwroty akcji: faworyt Dawid Kwiatkowski rozczarował w tangu, zaś Klaudia Halejcio, której zabraknie w półfinale, zatańczyła najlepszy taniec wieczoru!

 • O Dodzie pisze się najwięcej

  Spośród postaci z rodzimego, muzycznego światka największym zainteresowaniem dziennikarzy cieszy się Doda - tak wynika z badań przedstawionych przez Press Service.

 • Krótki poradnik prowokatora

  Zazdrościsz Dodzie popularności? Nie możesz zrozumieć, dlaczego publiczność wciąż spija każde słowo zesłane światu przez Michała Wiśniewskiego? Uważasz, że sam robisz dobrą muzykę i ktoś mógłby się w końcu tobą zainteresować? A może kiedyś już byłeś na świeczniku, lecz nie potrafisz na niego wrócić? Ten poradnik jest właśnie dla ciebie.

Wideo na temat: górniak tatuaże
 • Dziewczyna z tatuażem

  David Fincher ekranizuje bestsellerowy thriller Stiega Larssona, znany w Polsce pod tytułem "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander.

 • Combat Girls. Krew i honor

  Marisa, dwudziestoletnia Niemka, nienawidzi obcokrajowców, Żydów, glin i wszystkich tych, których obwinia o kłopoty swojej ojczyzny. Zachowuje się prowokująco, pije, wdaje się w bójki, a do swojej kolekcji tatuaży zamierza włączyć portret Adolfa Hitlera. Jej domem jest gang neonazistów, gdzie rządzą nienawiść i przemoc, a na porządku dziennym są suto zakrapiane imprezy. Gdy przyłącza się do nich czternastoletnia Svena, Marisa staje się dla niej wzorem do naśladowania. Jest ona podręcznikowym...