• Informacje na temat:

  górniak u kuby

Artykuły na temat: górniak u kuby
 • Górniak: Brakuje Kuby w "Mam talent"

  Piosenkarka Edyta Górniak (39 l.) kolejny raz dopiekła swojemu byłemu partnerowi Robertowi Kozyrze .

 • Eurowizja 2015: Monika Kuszyńska polską reprezentantką!

  Monika Kuszyńska pojedzie na Konkursu Piosenki Eurowizji w 2015 roku. Decyzja została ogłoszona w programie "Świat się Kręci".

 • Górniak: Zrobiłam usta

  Piosenkarka Edyta Górniak przyznała się do korzystała z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Uważa jednak, że "z botoksem nie jest jej do twarzy".

 • Donatan zakpił z Kuby Wojewódzkiego i... Edyty Górniak

  Gościem talk show Kuby Wojewódzkiego był hiphopowy producent Donatan, którego album "Równonoc", łączący słowiańskie motywy i rap, zrobił furorę na polskim rynku.

 • Wolszczak o... operacjach Górniak

  Grażyna Wolszczak w programie "Przychodzi baba do lekarza" podda podobno analizie twarz Edyty Górniak pod kątem ingerencji chirurgicznych.

 • Edyta Górniak, mimo iż w ubiegłym roku zapowiedziała zakończenie kariery, nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Wkrótce ukaże się nowy singel piosenkarki zatytułowany "Lunatique", który ma pokazać jej całkowicie nowe oblicze. A w najbliższą niedzielę (13 marca), Górniak będzie gościem talk-show Kuby Wojewódzkiego.

 • Edyta Górniak w "Mam talent"

  Trwa kompletowanie jury czwartej edycji programu "Mam talent", który wystartuje jesienią. Krążą plotki, że miejsce Kuby Wojewódzkiego zajmie... Edyta Górniak (39 l.).

 • W niedzielę, 13 marca, gościem programu Kuby Wojewódzkiego była Edyta Górniak. Piosenkarka zaprezentowała premierowy utwór "Lunatique" i opowiedziała o swym niespodziewanym powrocie na scenę.

 • Górniak i Cichopek w "Idolu"!

  W tym roku na ekrany naszych telewizorów powróci show "Idol" . Do programu zostaną wprowadzone znaczące zmiany - w jury zasiądzie Edyta Górniak , a prowadzącą zostanie... Kasia Cichopek .

 • Samotne święta Górniak?

  Bulwarowa prasa analizuje, kto zasiądzie z Edytą Górniak przy wigilijnym stole. I wychodzi na to, że nikt.

Wideo na temat: górniak u kuby
 • Kuba Badach i Edyta Górniak wystąpili razem. Wzruszające wykonanie!

  – podsumowała Violeta Kołakowska. Podczas balu Edyta Górniak wykonała również wzruszającą piosenkę „Dziwny jest ten świat”. O swoim występie opowiedziała w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską. Okazuje się, że wokalistka jest pod dużym wrażeniem umiejętności Kuby Badacha, z którym zaśpiewała utwór. Zresztą także publiczność doceniła jego kunszt i nagrodziła gromkimi brawami.

 • 7 dni w Hawanie

  Film rozgrywa się w ciągu tygodnia w stolicy Kuby. Energetyczny i eklektyczny portret miasta, widzianego oczami tubylców i zachwyconych przyjezdnych, których losy przewijają się w kilku barwnych epizodach. Każdy dzień stanowi segment reżyserowany przez innego twórcę.

 • Los numeros

  "Los numeros" to historia, o tym, że los ma wykręcone poczucie humoru, a wielka wygrana na loterii może być początkiem równie wielkich kłopotów i ekscytujących przygód. Główne role w filmie grają Lesław Żurek, Tamara Arciuch, Weronika Książkiewicz oraz debiutująca na dużym ekranie Justyna Schneider. Ponadto w obsadzie filmu znaleźli się, Antoni Pawlicki, Marek Włodarczyk, Krzysztof Czeczot, Joanna Kulig oraz Jadwiga Basińska znana z kabaretu Mumio. Film realizowany był pod roboczym tytułem...

Dyskusje na temat: górniak u kuby
 • Re: Dwanaście lat na antenie!

  A Sokołowska Anita gdzie jest ???? przecież ona obok Zosi Kuby Witka powinna być na czele jako gł.postacie tego serialu !!!??? Zgadzam się, wśród wymienionych aktorów brakuje odtwórczyni Leny, czyli Anity Sokołowskiej. Poza tym wśród gości była również Gabriela Kownacka (wystąpiła w tym samym odcinku co Edyta Górniak). Pozdrawiam wszystkich aktorów, a w szczególności Panią Anitę!