• Informacje na temat:

  gosia andrzejewicz jurorką

Artykuły na temat: gosia andrzejewicz jurorką
 • Zapendowska o Gosi Andrzejewicz: Widzę głupotę w oczach

  Dlaczego jurorka "Must be the music" nie cierpi Gosi Andrzejewicz?

 • "Celebrity Splash!", czyli gwiazdy skaczą do wody

  Polsat przygotowuje nowy program z udziałem rodzimych gwiazd. "Celebrity Splash!" polega na tym, że popularne osoby skaczą do wody, a ich popisy oceniają znani jurorzy. Show zadebiutuje na antenie już wiosną.

 • Andrzejewicz odgryza się Zapendowskiej!

  Elżbieta Zapendowska nigdy nie ukrywała, że nie przepada za Andrzejewicz i muzyką, jaką wykonuje. Gosia zaklinała rzeczywistość i twierdziła, że Ela była jej nauczycielką śpiewu i wtedy zachwycała(...), mizdrzące się do publiczności, no po prostu nie cierpię czegoś takiego" - krytykowała Zapendowska. Gosia nie wytrzymała i postanowiła się odgryźć. Na swoim Facebooku zamieściła komentarz do całego...

 • Nie szanuje Gosi Andrzejewicz

  "Ona jest dla mnie jest taką niuńcią dla piętnastolatek, która w tym przedsionku robi sobie fryzurki i się mizdrzy" - tak o piosenkarce opowiada znana z "Idola" czy "Jak Oni śpiewają" Elżbieta Zapendowska.

 • Andrzejewicz zamiast Dody

  W drugiej edycji programu rozrywkowego "Shibuya" Dorotę Dodę Rabczewską (23 l.) zastąpi Gosia Andrzejewicz (22 l.). Zamiana nastąpiła, ponieważ Dorota wystąpi jako jurorka w show TVP2 "Taniec na lodzie".

 • Gosia Andrzejewicz odgryza się Elżbiecie Zapendowskiej

  Po mało przychylnych słowach jurorki "Must Be The Music" Gosia Andrzejewicz ripostuje na Facebooku.

 • Zapendowska zniszczy Andrzejewicz?

  Zapowiada się niezwykle interesujący odcinek "Jak ONI śpiewają". Do dzisiejszego programu została zaproszona Gosia Andrzejewicz (23 l.), o której nie najlepsze zdanie ma jurorka Elżbieta Zapendowska (60 l.).

 • Gosia Andrzejewicz postanowiła udowodnić Elżbiecie Zapendowskiej, że potrafi śpiewać.

 • Andrzejewicz naraża się na śmiech

  Piosenkareczka Gosia Andrzejewicz (23 l.) nie może znieść tego, że są osoby, które nie popierają jej kariery.

 • Gosia zamiast Dody

  Najpopularniejsza debiutantka ostatniego roku, Gosia Andrzejewicz, nagrywa kolejny klip, a po wakacjach zasiądzie w jury popularnego show, zastępując Dodę.

Wideo na temat: gosia andrzejewicz jurorką
 • Zapendowska o polskiej scenie: Piana i szumowiny

  Jurorka programu „Must be the music. Tylko muzyka” Elżbieta Zapendowska po raz kolejny ostro krytykuje polskich wykonawców popowych. Specjalistka od emisji głosu od wielu lat nie szczędzi ostrych słów artystom z mainstreamu. Zapendowska niejednokrotnie ścierała się na łamach prasy z Edytą Górniak, Dodą oraz Gosią Andrzejewicz. Obiektem jej krytyki stali się również artyści występujący na

 • Weselna polka

  Bohaterowie "Weselnej polki" to kochająca się para: Niemiec Frieder Schulz (Ulmen), porzucający beztroski tryb życia muzyka rockowego, i Polka Gosia Borówka (Maciąg), która niewiele wie o szaleństwach młodości narzeczonego. Frieder wiódł niegdyś szalone rock'n'rollowe życie. Kres pełnej młodzieńczego buntu sielance położyła praca na polskiej prowincji. W ciągu trzech lat pełen luzu Niemiec zamienił się w człowieka dbającego o swój domek, garaż i karierę. Podczas gdy trwają przygotowania do...