• Informacje na temat:

  gosia i andrzej z m jak miłość

Artykuły na temat: gosia i andrzej z m jak miłość
 • "M jak miłość": Małgosia Mostowiak pojawi się na pogrzebie Tomka?

  Fani "M jak miłość" od dawna zastanawiają się, czy Małgosia Mostowiak, w którą przez 13 lat wcielała się Joanna Koroniewska, kiedykolwiek jeszcze pojawi się w Grabinie. Zdradzamy, że na pogrzebie Tomka (Andrzej Młynarczyk) Marysia (Małgorzata Pieńkowska) zauważy stojącą z boku blondynkę z zasłoniętą gęstą woalką twarzą... Rogowska będzie niemal pewna, że to jej najmłodsza siostra!

 • Z kart książek na ekrany

  Sfilmowanie przygód bohaterów, których kochają miliony czytelników, jest arcytrudnym zadaniem. Nie zawsze się udaje. Jednak, jak pokazuje historia polskiego kina, mamy się czym pochwalić.

 • "M jak miłość": Po czyjej stronie jest Joanna?

  Budzyński - po tym, jak zgodził się pomóc Tomkowi w sądzie - przynosi w końcu dobrą wiadomość: Małgosia nie przyleci ze Stanów na rozprawę. A Chodakowski odzyskuje w końcu nadzieję... Nieświadomy, że ma kolejnego wroga: Joannę!

 • Już nie wróci?

  Joanna Koroniewska żegna się z "M jak miłość". Jej bohaterka, najmłodsza córka Mostowiaków, Gosia, wyjedzie do USA z synem i... byłym mężem!

 • “M jak miłość": Pa, pa, kochanie! Choć się kochają, muszą się rozstać!

  To już koniec! Agnieszka (Magdalena Walach) podejmie bolesną decyzję o rozstaniu z Tomkiem (Andrzej Młynarczyk). Wszystko przez Gosię (Joanna Koroniewska)?

 • Koroniewska żegna się z "M jak miłość"

  Odejście Joanny Koroniewskiej z najpopularniejszego niezmiennie od 14 lat polskiego serialu stanie się faktem zaraz po wakacjach. Poznajcie kulisy pożegnania Małgosi Chodakowskiej z sagą rodu Mostowiaków!

 • "M jak miłość": Znów ją zdradzi?

  Andrzej zaprzyjaźni się bliżej z Sonią - matką koleżanki Ani. Czyżby szykował się nowy romans?

 • Groźna sekta w "M jak miłość"

  Widzowie "M jak miłość" nie będą narzekać na nudę. Tomek odkryje tajemnicę zaginięcia byłej żony w USA i spotka się z Joasią, której udało się przywieźć do Polski jego syna, Wojtusia. Jak prawdę o losie Małgosi przyjmie rodzina Mostowiaków?

 • "M jak miłość“: Trzy Mostowiaczki na życiowym zakręcie

  Maria (Małgorzata Pieńkowska) odkryje zdradę męża (Robert Moskwa), Marta (Dominika Ostałowska) będzie podejrzewać Andrzeja (Krystian Wieczorek) o romans z Sonią (Marta Król), a tkwiąca w szponach sekty Małgosia (Joanna Koroniewska) zapowie Tomkowi (Andrzej Młynarczyk) wojnę o syna.

 • Ciąża Małgorzaty Mostowiak

  Scenarzyści "M jak miłość" po raz kolejny muszą interweniować w związku z ciążą jednej z aktorek serialu. Po Katarzynie Cichopek (Kinga Filarska) czas na Joannę Koroniewską (Małgosia Mostowiak).

Wideo na temat: gosia i andrzej z m jak miłość
 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

Dyskusje na temat: gosia i andrzej z m jak miłość
 • Re: "M jak miłość": Potajemne spotkanie

  Zamiast komentarza zobaczylam na stronie >>. Komentarz został usunięty ze względów regulaminowych. Promowanie ro-zwiazlosci , ure-stwa i i wszelkiej innej masci zbo-czen, bu-rdelik na kolkach , przeciez tam kazdy z kazdym a dzieci sa moje, twoje i nasze ...No i jak to w tym serialu juz bywa , zaraz sie okaze , ze Andrzej ma dziecko z Rosati , wiec jej rodzone dziecie - corcia juz ma

 • Re: "M jak miłość": Małgorzata Koroniewska nigdy nie lubiła Małgosi!

  malgorzata chodakowska czyli joanna koroniewska powinna byc w serialu to ona odkryla ze andrzej budzynski mial z aganieszka dziecko moim zdaniem powinna agnieszka odejsc z serialu m jak milosc a gosia powinna byc u boku tomka zosi i wojtusia a asia niech wyjedzie a tak zrobi najlepiej chociaz gosia jest w sekcie to nie znaczy ze to koniec z nia scenarzysci zle zrobili gosia ma wrocic do serialu

 • Re: Monika znów kusi!

  MONIKA Z M JAK MIŁOŚĆ BY CHCIAŁA KAŻDEGO ZWIĄZEK ROZWALIĆ ALE MAM NADZIEJE ZE ANDRZEJ NIE BEDZIE TAK NAIWNY ŻEBY MARTĘ ZNOWU ZDRADZIĆ ona gra same dziwki

 • Re: ​"M jak miłość": Żona ma depresję, a on... romansuje z inną!

  Andrzej obieca że nic nie powie o zdradzie pod warunkiem że będą razem mieli trójkąt. Nakręca wspólny seks po czym publikuje go na redtube. Niezaspokojona Maria postanawia obejrzeć kilka pornosów i przez przypadek znajduje trójkąt Artura, Teresy i Andrzeja. Masturbuje sie przy tym i dochodzi kilka razy. Następnie pod wpływem impulsu wysadzi siebie oraz Teresę w powietrze. Cała rodzina się załamie