• Informacje na temat:

  grabowska ula

Artykuły na temat: grabowska ula
 • Gwiazdy po latach: "BrzydUla"

  Wzruszająca i zabawna historia Uli Cieplak, mało urodziwej i niezamożnej dziewczyny, która rozpoczyna pracę w renomowanym domu mody Febo & Dobrzański. Ula pochodzi z Rysiowa, małej miejscowości pod Warszawą, gdzie nauczyła się, że na wszystko trzeba sobie zapracować, ale zawsze można liczyć na pomoc rodziny i przyjaznych sąsiadów. Świat, w którym zaczyna pracę, jest zgoła inny - mało kto zasłużył...

 • W "Na dobre i na złe" gra cała plejada znakomitych aktorów, miedzy innymi Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski i Katarzyna Bujakiewicz. Jednak ekipa serial u rozrasta się bardzo szybko i już niedługo jego miłośnicy będą mogli pasjonować się losami kolejnych bohaterów. Do ekipy "na dobre i na złe" dołączyli: Ula Grabowska ( "Przedwiośnie" ) i Paweł Deląg ( "Ja wam pokażę!" ).

 • Kto zmienił jej dziewczęce marzenia?

  Urszula Grabowska, czyli Marta z nowego serialu "Na krawędzi", wyznała niedawno, że jej przygoda z aktorstwem zaczęła się od spotkania ze znanym satyrykiem, Marcinem Dańcem. Gdyby przed laty go nie poznała, zostałaby... projektantką mody!

 • Co nas czeka w "The Voice Of Poland"? Pojedynki!

  Od 8 października, przez trzy kolejne soboty, widzowie TVP będą oglądać drugi etap programu "The Voice of Poland - Bitwa".

 • M jak miłość

  Paweł wyznaje Piotrowi, że coraz bardziej tęskni za Basią, a córka Ali przylatuje nagle do Polski i w andrzejkowy wieczór zjawia się na Deszczowej. Anna, Ula oraz Werner robią wszystko, by zatrzymać(...), Katarzyna Majewska, Alina Puchała, Marta Kuszewska Muzyka: Bartosz Chajdecki, Sebastian Krajewski Aktorzy: Barbara Wypych (Sonia), Ewa Kasprzyk (Weronika Sobańska, matka Janka), Katarzyna Grabowska (Olga...

 • Smolik dla "Tylko miłość"

  Andrzej Smolik - człowiek - instytucja na polskim rynku muzycznym - skomponował ścieżkę dźwiękową oraz piosenkę tytułową do serial u "Tylko miłość". "To moja pierwsza przygoda z tworzeniem muzyki do serialu. Chciałem poprzez muzykę zobrazować uczucia i emocje widoczne na ekranie. Wierzę, że mi się to udało"- mówi Andrzej Smolik.

 • M jak miłość

  Kochańska (Glińska), Staś Szczypiński (Szymek), Ewa Kasprzyk (Weronika Sobańska, matka Janka), Katarzyna Grabowska (Olga), Iga Krefft (Ula), Gabriela Raczyńska (Basia, córka Ali), Wojciech Wysocki...

 • "BrzydUla" czy "Ojciec Mateusz"?

  Już 25 stycznia 2010 poznamy zwycięzców organizowanego przez "Tele Tydzień" plebiscytu na najpopularniejsze osobowości i programy telewizyjne. W tym roku Telekamery przyznane zostaną po raz pierwszy w nowej kategorii - najlepsza adaptacja serialu zagranicznego.

 • M jak miłość

  ...), Barbara Wypych (Sonia), Katarzyna Grabowska (Olga), Iga Krefft (Ula), Gabriela Raczyńska (Basia, córka Ali), Weronika Wachowska (Ania), Teresa Lipowska (Barbara)

 • M jak miłość

  Kluźniak (Ewa), Olga Kalicka (Justyna), Katarzyna Grabowska (Olga), Małgorzata Rożniatowska (Kisielowa), Kacper Kuszewski (Marek), Iga Krefft (Ula), Marcjanna Lelek (Natalia), Krystian Domagała (Mateusz...

Zdjęcia na temat: grabowska ula
Dyskusje na temat: grabowska ula