• Informacje na temat:

  grabowska urszula

Artykuły na temat: grabowska urszula
 • Urszula Grabowska uniknęła rozwodu. Dzięki wierze w Boga!

  Dużo pracowała, często nie było jej w domu. Cierpiała na tym rodzina. Dziś Urszula Grabowska (38 l.) wie, co jest dla niej w życiu najważniejsze.

 • "Carte blanche": Andrzej Chyra traci wzrok

  23 stycznia 2015 roku na ekrany kin trafi "Carte blanche" - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca historia nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok. Od dziś oglądać możemy zwiastun produkcji.

 • Piękna Urszula Grabowska na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu

  ...  Spośród mnóstwa gwiazd, które królowały na czerwonym dywanie, największą uwagę fotoreporterów przyciągała piękna Urszula Grabowska grająca w nowym serialu "Na krawędzi". Aktorka wyglądała zjawiskowo i długo pozowała do zdjęć, prezentując walory swojej kreacji. "Na krawędzi" to kryminalna łamigłówka. Gra pozorów i niedomówień. Gdy wydaje się, że rozwiązanie jest blisko, okazuje się, że to...

 • Poruszająca rola Andrzeja Chyry. To wydarzyło się naprawdę

  23 stycznia na ekranach naszych kin zagości "Carte Blanche" - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca historia nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok. W roli głównej Andrzej Chyra - trzykrotny laureat nagrody dla najlepszego aktora festiwalu w Gdyni ("Dług", "Komornik", "W imię...").

 • Urszula Grabowska znalazła się na krawędzi

  Nowy serial Polsatu "Na krawędzi" zadebiutuje już jesienią. Zdjęcia do produkcji zaplanowano na pierwszą połowę maja. W roli głównej widzowie będą mogli zobaczyć Urszulę Grabowską.

 • "Sprawiedliwy": Powrót Beaty Tyszkiewicz

  9 września ruszyły zdjęcia do filmu "Sprawiedliwy". Obraz jest debiutem reżyserskim Michała Szczerbica, producenta ("Wiedźmin"), scenarzysty ("Róża") i wieloletniego kierownika produkcji ("Pianista") związanego z branżą filmową od ponad trzech dekad.

 • Grabowska: Nie tracę nadziei, że jeszcze zostanę matką

  Aktorka Urszula Grabowska (36 l.) jest już mamą Antoniego, marzy jednak o kolejnym dziecku...

 • "Syberiada polska" w TVP

  Film Janusza Zaorskiego "Syberiada polska", opowiadający o wstrząsających losach Polaków wywożonych do syberyjskich łagrów, można w sobotę, 11 kwietnia, obejrzeć w TVP1. W produkcji występują m.in. Adam Woronowicz, Jan Peszek i Agnieszka Więdłocha.

 • "Zasada przyjemności": Nowy serial kryminalny Canal+ od 9 czerwca

  Małgorzata Buczkowska, Robert Gonera, Urszula Grabowska, Piotr Machalica oraz Magdalena Boczarska - między innymi te gwiazdy pojawią się w nowym serialu kryminalnym Canal+ "Zasada przyjemności".

 • "Carte blanche": Andrzej Chyra nie widzi inaczej

  23 stycznia 2015 roku na ekrany kin trafi "Carte blanche" - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca historia nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok. Dystrybutor obrazu zaprezentował właśnie plakat produkcji.

Zdjęcia na temat: grabowska urszula
Wideo na temat: grabowska urszula
 • Urszula Grabowska o swojej postaci z serialu "Na krawędzi"

  - Marta to bardzo dobrze życiowo ustawiona, silna, niezależna kobieta. Jest szefową dobrze prosperującego ogólnopolskiego czasopisma i fundacji "La Liberta" pomagającej ofiarom gwałtu. Wychowuje samodzielnie dwudziestoletnią córkę. Przede wszystkim jednak niesie na swoich barkach tajemnicę sprzed lat... - zdradza aktorka

 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • Za co aktorki kochają Kraków?

  Aldona Jankowska (Julia) i Urszula Grabowska (Joanna) o swojej miłości do Krakowa...

 • Syberiada polska

  "Syberiada polska" - poruszająca opowieść o sile ludzkiego ducha - to jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem przywołuje na ekran dramatyczne losy Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Dramatyczne losy Jana Doliny (Adam Woronowicz), jego rodziny i sąsiadów, którzy - po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie - zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. "Syberiada...

Dyskusje na temat: grabowska urszula
 • Urszula Grabowska (Marta Sajno)

  nie lubię tej aktorki jest głupia nie lubię jej od momentu gdy zaczęła grać w na dobre i na złe i w tylko miłość tą głupią Sylwię przez tą rolę udowodniła że jest kiepską aktorką zagra w Ranczu to zmienię zdanie

 • Re: Marcin Kołodyński: Śmierć przyszła zbyt wcześnie

  Tą dziewczynę grała Urszula Grabowska. Spektakl był o rodzince jadącej na koncert Stonesów i po drodze spotkali tę laskę.

 • Re: "Barwy szczęścia": Kłótnie i wyrzuty sumienia

  Urszula Grabowska to najpiękniejsza polska kobieta! Kto się nie zgadza niech się czuje zaproszony na udeptaną ziemię!!!!

 • Re: Urszula Grabowska (Marta Sajno)

  Bardzo ,,mądra" wypowiedź, nie ma co. Czy to pisze kinomanka_13 z Filmwebu? Taki sam styl.

 • Re: Urszula Grabowska (Marta Sajno)

  Fajna rola dla fajnej aktorki:) Zagrana bardzo wiarygodnie!Super!

 • Re: Urszula Grabowska (Marta Sajno)

  Świetnie Pani Ula zagrała Martę...rewelka!

 • Re: Urszula Grabowska (Marta Sajno)

  Wspaniała aktorka,rewelacyjnie gra,potrafi się wcielić w postać którą gra bez granic....duży szcun....

 • Re: Urszula Grabowska (Marta Sajno)

  nie lubię tej aktorki jest głupia nie lubię jej od momentu gdy zaczęła grać w na dobre i na złe i w tylko miłość tą głupią Sylwię przez tą rolę udowodniła że jest kiepską aktorką zagra w Ranczu to zmienię zdanie Bardzo dojrzała wypowiedź :) Gratuluję. " jest głupia nie lubię jej " argumentami sypiesz jak z rękawa :)

 • Re: "O mnie się nie martw": Kasia Zielińska będzie serialową... rekordzistką!

  ...Agata Kulesza, Kinga Preis, Danuta Stenka, Dorota Kolak, Magdalena Cielecka, Urszula Grabowska - tylko kilka przykładów pierwszych z brzegu. Młode: np. Joanna Kulig. Utalentowanych aktorek nam nie brakuje, problem w tym, że na ekranie telewizora wciąż na siłę lansowane są te same twarze, a najciekawsze można zobaczyć głównie w teatrach.

 • Urszula Grabowska bez wahania...

  Nie wiem kto to jest P.Grabowska? Ubrania sa brzydkie, sam projektant trąca latami 80-tymi, Jest jak widać, powalona nie zostałam na kolana.Dzisiaj mamy mnóstwo projektantów ,stylistów, a nam brakuje inżynierów, lekarzy, murarzy, ciesli, elektryków.