• Informacje na temat:

  grabowska urszula i andrzej grabowski

Artykuły na temat: grabowska urszula i andrzej grabowski
 • Beata i Andrzej na terapii

  Zdradzamy, że na terapię do gabinetu granej przez 35-letnią Urszulę Grabowską pani psycholog zgłoszą się Beata Darmięta (Maja Ostaszewska) i Andrzej Zawadzki (Piotr Adamczyk). Para, która spodziewa(...) terapia Beaty i Andrzeja? Zobacz zwiastun:

 • Andrzej Chyra: Wreszcie zagrałem porządnego człowieka

  "Mój ojciec często zadawał mi pytanie, dlaczego wreszcie nie mogę zagrać porządnego człowieka?" - mówi Andrzej Chyra i zapowiada przełomową rolę w karierze. W filmie Jacka Lusińskiego, poruszającym i inspirowanym prawdziwymi wydarzeniami "Carte blanche", aktor wciela się w nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że

 • Szuka sprawiedliwości

  Urszula Grabowska ostatnio sporo czasu spędziła na planie serialu "Na krawędzi", w którym gra główną rolę.

 • Poruszająca rola Andrzeja Chyry. To wydarzyło się naprawdę

  23 stycznia na ekranach naszych kin zagości "Carte Blanche" - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca historia nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok. W roli głównej Andrzej Chyra - trzykrotny laureat nagrody dla najlepszego aktora festiwalu w Gdyni ("Dług", "Komornik", "W imię...").

 • Kobieta wymierza sprawiedliwość

  ...– Kobiety w dochodzeniu sprawiedliwości są sprytniejsze i trochę bardziej sprawiedliwe. Moja Marta działa poza prawem, ale nie wbrew niemu – mówi o bohaterce „Na krawędzi” Urszula Grabowska. My zaś wkraczamy z nią do świata władzy i luksusu, który kryje wiele bolesnych tajemnic.

 • "Carte blanche": Andrzej Chyra traci wzrok

  23 stycznia 2015 roku na ekrany kin trafi "Carte blanche" - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca historia nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok. Od dziś oglądać możemy zwiastun produkcji.

 • Uderzony - uleczony

  Anka (Magda Kumorek) spotka się z Dorotą (Urszula Grabowska) i zarzuca jej zbytnie spoufalanie się z pacjentem. Podczas nagrania programu Adamowicz kolejny raz kłóci się z Jerzym (Borys Szyc) i... niechcący uderza go patelnią w głowę! Efekty są niespodziewane!

 • Andrzej Chyra dołącza do grona filmowych nauczycieli

  23 stycznia na ekrany kin powróci Andrzej Chyra. W "Carte Blanche", filmie równie poruszającym co prawdziwym, wciela się w nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok.

 • 2. sezon "Na krawędzi" z Kamillą Baar!

  Herman, Zdzisław Wardejn, Tomasz Dedek, Jacek Rozenek, Andrzej Andrzejewski i Grzegorz Małecki. Mamy też dobrą wiadomość dla fanów Marty Sajno (Urszula Grabowska), głównej bohaterki pierwszego(...)- Fabuła to skomplikowana kryminalna łamigłówka obfitująca w liczne zwroty akcji - mówi producent serialu i członek zarządu spółki Baltmedia, Krzysztof Grabowski, w wywiadzie dla portalu...

 • "Carte blanche": Andrzej Chyra nie widzi inaczej

  23 stycznia 2015 roku na ekrany kin trafi "Carte blanche" - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca historia nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok. Dystrybutor obrazu zaprezentował właśnie plakat produkcji.