• Informacje na temat:

  grabowski w teledysku

Artykuły na temat: grabowski w teledysku
 • ...również w kilku teledyskach zespołu De Mono: "Siedem dni", "Patrzę w Ciebie", "Listy wiatrem unoszone", "Jednym zdaniem" oraz w teledysku grupy Buldog pt. "Elita". Na planie "Tajemnicy twierdzy szyfrów" poznała aktora Piotra Grabowskiego. W 2008 roku na świat przyszła ich córeczka, Lena.

 • Ewa Kasprzyk w teledysku Sławomira

  Uczestniczka bieżącej edycji "Tańca z Gwiazdami", Ewa Kasprzyk, została gwiazdą nowego teledysku artysty rock polo - Sławomira. W klipie do piosenki "Megiera" oglądamy ją w trzech wcieleniach.

 • Anna Dereszowska

  Jest związana z aktorem Piotrem Grabowskim. Para ma córkę Lenę, która na świat przyszła 30 kwietnia 2008 roku. W 1999 ukończyła Prywatne Studium Muzyczne w Mikołowie pod patronatem ISME w klasie(...)", "Patrzę w Ciebie", "Listy wiatrem unoszone" i "Jednym zdaniem" oraz w teledysku grupy Buldog – "Elita". Znana m.in. z seriali "Złotopolscy", "Na dobre i na złe" czy filmu "Lejdis".

 • "Must Be The Music": Disco polo nie przejdzie!

  Dowodzona przez Ukrainkę grupa Lesja wyrosła na jednego z faworytów ósmej edycji muzycznego show Polsatu. Sprawdźcie naszą relację z trzeciego odcinka.

 • Inne oblicze Ascetoholix

  - Chcieliśmy pokazać inne oblicze naszej muzyki - tak o najnowszym teledysku Ascetoholix zatytułowanym "Afrodyzjak" opowiedział portalowi INTERIA.PL Doniu. Klip możecie już teraz obejrzeć na naszych stronach.

 • Doniu chwali bokserów

  "Uciekaj" to kolejny singel pochodzący z solowej płyty Donia, "Monolgimuzyka". W tym utworze członka składu Ascetoholix wspomaga 52 Dębiec. Z okazji premiery teledysku do utworu "Uciekaj" na stronach INTERIA.PL, Doniu opowiedział nam o nagraniu i nakręconym do niego klipie.

 • Doniu na wyścigach

  Po dłuższej nieobecności nowym utworem "Czuję że wygrywam" i klipem przypomina o sobie raper Doniu.

 • Ascetoholix: "Reakcje normalne"

  "Adsum" to tytuł najnowszej płyty składu Ascetoholix. Wydany po trzyletniej przerwie album trafi do sklepów 27 marca, a promuje go singel "Chcemy wojny", do którego klip, w reżyserii Tomka Jarosza, możecie już oglądać na stronach INTERIA.PL. O teledysku i płycie rozmawialiśmy z wszystkimi członkami składu Ascetoholix.

 • "Przestrzenny" Doniu

  11 września odbyła się oficjalna premiera singla "Przestrzeń" z nadchodzącej płyty Donia pod tytułem "Monologimuzyka". To pierwszy z czterech planowanych singli promujących ten album. Do utworu zrealizowany zostanie również teledysk, którego realizacją zajmie się Paweł Śmietanka, zdobywca nagrody Camerimage 2003.

 • Ascetoholix: Spory szok, dużo krwi

  "Chcemy wojny" - to tytuł najnowszego przeboju hiphopowego składu Ascetoholix. Utwór promuje nowy album zespołu, "Adsum", który trafi do sklepów 27 marca. Doniu, jeden z członków "Ascetów", opowiedział nam o szczegółach kręcenia klipu do "Chcemy wojny", który możecie już oglądać na stronach INTERIA.PL.