• Informacje na temat:

  grace park

Artykuły na temat: grace park
 • South Park

  Kyle chce grać w gry video z młodszym bratem, ale Ike nie ma na to ochoty. Kyle martwi się, że nie rozumie młodszego pokolenia.

 • "Jurassic World" : Nowa przygoda

  W 1993 roku Steven Spielberg zrewolucjonizował kino, wprowadzając na ekrany "Jurassic Park". Film wdarł się w serca widzów w każdym wieku i rozbudził ogólnoświatową fascynację dinozaurami. 22 lata później prehistoryczne gady powracają na ekrany w produkcji zatytułowanej "Jurassic World".

 • Foremniak nie chciała grać za 4 tys. zł?!

  Dyrektor Teatru 6. piętro chciał, by sztuka "Central Park West" była wystawiana w USA. Niestety, Małgosia Foremniak skutecznie zniweczyła jego plany...

 • "Bezwstydny Mortdecai" : Błazenada

  Brytyjski arystokrata z figlarnym wąsem handluje dziełami sztuki na czarnym rynku. Kiedy ginie znana konserwatorka, a wraz z nią tajemniczy obraz Goi, do Charliego Mordecaia (Johnny Depp) zgłasza się śledczy Martland (Ewan McGregor). Chce pomocy w zamian za dalsze przymykanie oka na jego nielegalną działalność.

 • Agnieszka Kotulanka grała wstawiona, miała flaszkę na planie!

  Tygodnik "Twoje Imperium" kilka dni temu opublikował zdjęcia gwiazdy pijącej żołądkową z gwinta w jednym z parków. Tomasz Stockinger, który przez lata grał męża Kotulanki, natychmiast zadeklarował pomoc oraz zorganizowanie akcji charytatywnej. Teraz głos zabrał inny gwiazdor popularnego tasiemca. Jak mówi, zdjęcia, które opublikował tygodnik, wstrząsnęły nim, choć problemy Kotulanki nie były...

 • Mark Ronson. Tańczmy, jest impreza

  Symbioza. To słowo idealnie definiuje dorobek Marka Ronsona. Z jednej strony - on nie może funkcjonować bez innych artystów, z drugiej - inni zawdzięczają mu muzyczne życie. "Rehab", "Locked out of Heaven", "Uptown Funk", ogromne i kluczowe w swej kategorii kompozycje ostatniego dziesięciolecia, spaja właśnie jego nazwisko. Nazwisko warte trzech nagród Grammy, milionów sprzedanych płyt na całym świecie, zachwytu i nienawiści.

 • Przypominamy, co jest ważne w życiu

  Kacper Kuszewski marzy, by Marek Mostowiak przestał być grzeczny. Wolałby, żeby podrywał piękne kobiety, robił lewe interesy i - we współpracy z Jimem Carreyem - zamienił serialową Grabinę w park rozrywki. Chciałby też nakręcić odcinek "M jak miłość" z gościnnym udziałem brytyjskich aktorów, do których ma słabość.

 • 61-letnia gwiazda Open'era

  Niesamowita Grace Jones, niekonwencjonalni Yeasayer oraz niezwykła Regina Spektor to kolejne gwiazdy Open'er Festival 2010.

 • "Barwy szczęścia": Mieszkanie za seks?

  Krystyna przyłapuje Justina na nocowaniu w kanciapie i szybko ulega urokowi Kanadyjczyka. Kiedy chłopak dowiaduje się od Kajtka, że Oliwka mieszka sama, nachodzi ją pod blokiem i próbując grać na starych sentymentach, chce się do niej wprosić. Borys przeżywa odmowę przyznania kredytu, nie może pogodzić się z myślą, że park rozrywki nie powstanie. Również Aldona ma zmartwienie, ponieważ...

 • Chemiczny romans Linkin Park

  Zespół Linkin Park zapowiedział, że po zakończeniu europejskiego tournee promującego najnowszy album "Minutes To Midnight", w lipcu wyruszy w trasę po USA. Nazwana została ona "Projekt Revolution", a drugą gwiazdą będzie grupa My Chemical Romance.

Zdjęcia na temat: grace park