• Informacje na temat:

  gracjan internet

Artykuły na temat: gracjan internet
 • Gracjan Roztocki kończy karierę!

  Jedna z największych gwiazd polskiego internetu, Gracjan Roztocki , postanowił zakończyć "działalność". Wszystko z powodu nienawiści internautów i krytyki jego twórczości.

 • Rutowicz i Majewski Świrami

  Steczkowskiej i Dody w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie". W kategorii internet statuetkę Świra otrzymał publikujący w sieci własne filmiki, obrazy czy piosenki krakowski cukiernik Gracjan Roztocki(...) trzynaście statuetek w takich kategoriach, jak: muzyka osobowość telewizyjna i kabaretowa, przebój, program telewizyjny, serial, aktor, film, artysta, kabaret, wydarzenie, internet i "Superświr". "Świrem...

 • Gracjan wydaje płytę!

  Robiący swego czasu furorę w internecie Gracjan Roztocki wkrótce oficjalnie zadebiutuje na rynku muzycznym.

 • Gracjan i Marlon: Lato czeka!

  Zapraszamy do obejrzenia teledysku "Lato czeka 2010" internetowych oryginałów: Gracjana Roztockiego i Marlona Kozaky, pamiętanego z "Idola", w którym pokazał swoje pośladki.

 • Per-wersyjny Gracjan Roztocki

  Krakowska grupa Per-Wers przymierza się do świętowania mało okrągłej, siódmej rocznicy powstania. Z tej okazji w Święto Niepodległości, 11 listopada, odbędzie się specjalny koncert.

 • Doda i Justyna: Świry

  Showman Szymon Majewski, twórca postaci Mariolki z kabaretu Paranienormalni Igor Kwiatkowski, zespół Video i aktor Tomasz Karolak - to niektórzy laureaci studenckiego plebiscytu "Świry 2009".

 • Szymon Majewski świrem roku!

  Showman Szymon Majewski, twórca postaci Mariolki z kabaretu Paranienormalni Igor Kwiatkowski, zespół Video i aktor Tomasz Karolak - to niektórzy laureaci studenckiego plebiscytu "Świry 2009".

 • O co chodzi z tą Susan?

  Filmik z finałowym występem Susan Boyle w brytyjskim "Mam talent" obejrzało już blisko 40 milionów internautów. A minął ledwie tydzień. Na czym polega fenomen 48-letniej Szkotki?

 • "Nie śmiejemy się z braci Mroczków"

  3 października ukazała się nowa płyta Grupy Operacyjnej, czyli hiphopowo-prześmiewczego duetu tworzonego przez Mieszka i Ziemowita. W rozmowie z Justyną Tawicką ci dwaj przyjaciele rozliczają się ze swoim poczuciem humoru.

Zdjęcia na temat: gracjan internet
Wideo na temat: gracjan internet
 • Randki w ciemno

  "Randki w ciemno" to gorzki, ale niepozbawiony humoru portret damsko-męskich relacji w postsowieckiej Gruzji. Scenarzyści przygotowali dla widza wiele niespodzianek, ale dzięki żelaznej dyscyplinie panują nad siecią misternie tkanej pajęczyny uczuciowych splotów. Film Levana Kougashviliego to dowód na to, że gruzińskie kino urasta do miana jednej z najciekawszych obecnie kinematografii. Sandro ma już 40 lat, ale wciąż mieszka z rodzicami, którzy nieustannie mieszają się w jego intymne życie....

 • Podejrzani zakochani

  Nieśmiały Albert (Bartek Kasprzykowski) szuka miłości w internecie. Surfując w sieci, natrafia na równie spragnioną bliskości Barbarę (Sonia Bohosiewicz). Oboje przyjmują podobną strategię - ona podaje się za tajemniczą Simonę, on za przystojnego francuskiego amanta. Gdy wreszcie umawiają się na spotkanie w realu, kontynuują maskaradę, wysyłając na randkę atrakcyjnych zastępców (Weronika Książkiewicz, Rafał Królikowski). W efekcie wszyscy trafiają do hotelu, gdzie grasuje groteskowa szajka...

 • Przebaczenie krwi

  Absorbująca opowieść o wpływach staroświeckich zasad na młode pokolenie. Na obszarach wiejskich północnej Albanii rozgrywa się historia17-letniego Nika (Tristan Halilaj). Jest to typowy nastolatek, spędzający czas wolny w internecie, lubiący jazdę motocyklem i podkochujący się w szkolnej koleżance. Jego beztroska młodość zostaje przerwana kiedy ojciec i wujek wdają się w spór o ziemię z sąsiadem, który w ostateczności kończy martwy. Nagle Nik i jego rodzina stają w obliczu Kanunu -...