• Informacje na temat:

  grammy 2010

Artykuły na temat: grammy 2010
 • Joe Cocker nie żyje!

  ..., która po nim pozostanie, będzie niemożliwa do wypełnienia" - czytamy w oświadczeniu. Cocker był laureatem wielu nagród, w tym nagrody Grammy z 1983 roku za piosenkę "Up Where We Belong". Artysta znalazł się na liście Rolling Stone'a wśród stu najlepszych wokalistów świata, gdzie zajął 97 miejsce. Kilkakrotnie koncertował też w Polsce, ostatni raz w październiku 2010 roku we Wrocławiu.

 • Grammy 2015: Metalowe nominacje

  Poznaliśmy metalowych kandydatów do nagrody Grammy. W czyje ręce trafi słynna pozłacana statuetka gramofonu, dowiemy się 8 lutego 2015 roku.

 • Kasia Sowińska o życiu w Stanach: Udało mi się odnieść sukces. To cud!

  ...... aktorstwo. W 2010 roku postanowiła spełnić marzenia i wyjechała do Los Angeles uczyć się fachu. - Poszłam na teatralne klasy letnie, które trwały dwa miesiące, a później do szkoły filmowej, która(...) pięciokrotnie uhonorowany nagrodą Grammy. Artyście spodobało się jej wykonanie hitu "Besame Mucho" - Polka opublikowała swoje nagranie na platformie YouTube. W ciągu niecałych trzech tygodni zyskało ono ponad...

 • Global Icon: Ozzy Osbourne z nagrodą MTV EMA 2014

  9 listopada podczas gali MTV Europe Music Awards 2014 w Glasgow nagrodą Global Icon zostanie uhonorowany Ozzy Osbourne - legendarny frontman Black Sabbath.

 • ​Nie żyje Julie Harris

  ...najlepszej aktorki teatralnej, trzech nagród Emmy przyznawanych za osiągnięcia w dziedzinie twórczości telewizyjnej i nagrody Grammy (za działalność w dziedzinie muzyki). Była także nominowana do(...) ("Knots Landing", "Family Ties"). W ostatnich latach jej stan zdrowia zaczął się pogarszać. W 2001 i 2010 r. doznała dwóch udarów mózgu. Wcześniej pokonała raka piersi.

 • The Black Keys w Polsce: Zmiana miejsca koncertu

  "Z przyczyn produkcyjnych" koncert The Black Keys, który odbędzie się dnia 21 lutego 2015 r., zostaje przeniesiony na Torwar w Warszawie.

 • Beyoncé Knowles

  ...muzycznej scenie. Beyoncé jest jedną z najczęściej nominowanych i jednocześnie honorowanych artystek w historii nagród Grammy, do tej pory otrzymała 44 nominacje, 16 z nich zdobyła. Podczas ceremonii w 2010 roku Knowles otrzymała 6 nagród Grammy – najwięcej statuetek zdobytych jednego wieczora przez kobietę w historii. Poza śpiewem, Knowles zaangażowała się również w aktorstwo, a także różne projekty...

 • Elliot Goldenthal odebrał Nagrodę im. Wojciecha Kilara

  Amerykański kompozytor i zdobywca Oskara Elliot Goldenthal odebrał w czwartek, 28 maja, wieczorem w Krakowie Nagrodę im. Wojciecha Kilara. Nagrodę wręczono podczas "Gali Muzyki Polskiej: Scoring4Wajda" w ramach 8. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.

 • Lady Gaga już dziś w Polsce

  ...i multimedialnych. Na początku 2010 roku Gaga zdobyła dwie nagrody Grammy oraz trzy nagrody Brit Awards. Listopad tego roku także był dla gwiazdy pomyślny. Artystka otrzymała trzy statuetki w ramach Europejskich(...) Gagi na Brt Awards 2010:

 • Ed Sheeran dziś w Warszawie. "Hobbit" zaprowadził go na szczyt

  Dzięki piosence "I See Fire" z filmu "Hobbit: Pustkowie Smauga" niezbyt urodziwy rudzielec Ed Sheeran stał się gwiazdą światowej wielkości. W piątek 13 lutego po raz pierwszy zaśpiewa w Polsce - w hali Torwar w Warszawie.