• Informacje na temat:

  grand prix

Artykuły na temat: grand prix
 • Grand Prix

  Podczas wyścigu kwalifikacyjnego do Grand Prix Miami kierowca drużyny American Spirit tankuje paliwo, by kontynuować wyścig, ale kilka sekund później na...

 • Tarnowska Nagroda Filmowa dla "Body/Ciała"

  Małgorzata Szumowska, reżyserka filmu "Body/Ciało", została laureatką Grand Prix 29. Tarnowskiej Nagrody Filmowej. Wyniki tegorocznego konkursu ogłoszono podczas uroczystej gali na tarnowskim rynku.

 • "Druga szansa": ​Maciej Musiałowski: Nazywajcie mnie lasem

  Laureat nagrody dla najlepszego aktora dwóch międzynarodowych festiwali teatralnych oraz zdobywca Grand Prix i nagrody dziennikarzy na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej. W wywiadzie dla PAP Life Maciej Musiałowski, czyli Ksawery Kryński z "Drugiej szansy", zdradza, kim jest.

 • "Jak zatrzymać ślub" w 5 godzin i 17 minut?

  "Jak zatrzymać ślub" - jedno z największych odkryć 30. Warszawskiego Festiwalu Filmowego, laureat Grand Prix w konkursie 1-2 - to film, który został nakręcony w 5 godzin i 17 minut.

 • "Diagnoza": Serial doceniony na World Media Festival

  .... Nagrodę Grand Prix odebrała Martyna Wojciechowska.

 • Nagroda im. Krzysztofa Mętraka: Laureaci 2015

  Jury XIX Konkursu o Nagrodę im. Krzysztofa Mętraka przyznało swe doroczne nagrody dla wyróżniających się młodych krytyków filmowych. Grand Prix otrzymała Anka Herbut, a II nagrodę - Piotr Mirski, współpracujący z naszym serwisem Film. Gratulujemy!

 • Gwiazdy dwóch teatrów nagrodzone w Sopocie!

  Mariusz Bonaszewski, czyli Luther z serialu "Krew z krwi", zdobył Grand Prix na na zakończonym w poniedziałek, 21 maja, XII Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Dwa Teatry - Sopot 2012. Wyróżniono go za rolę w spektaklu "Getsemani". Grand Prix otrzymali też reżyser i scenografowie przedstawienia, w którym zagrał Mariusz - Waldemar Krzystek oraz Agata Przybył i Andrzej Przybył.

 • 34 filmy na festiwalu "Człowiek w Zagrożeniu"

  34 filmy dokumentalne rywalizować będą o Grand Prix 24. Ogólnopolskiego Festiwalu Mediów "Człowiek w Zagrożeniu", który rozpoczyna się w środę, 19 listopada, w Muzeum Kinematografii w Łodzi. Pokazane zostaną zarówno obrazy twórców znanych jak i początkujących filmowców, często amatorów.

 • Justyna Żyła komentuje występ Piotra Żyły w "Uwadze". Kto tu mówi prawdę?

  Tuż po tym jak zajął drugie miejsce w Letnim Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle, Piotr Żyła zabrał głos w sprawie kryzysu trawiącego od wielu miesięcy jego małżeństwo. Skoczek zaprzeczył, jakoby porzucił rodzinę z powodu romansu. Wedle jego słów to żona go zdradziła i to ona spakowała mu manatki.  Sportowiec oświadczył, że próbował ratować małżeństwo dla dobra dwojga dzieci, jednak...

 • Warszawski Festiwal Filmowy: Laureaci

  Chińska "Trumna w górach" została uhonorowana Warsaw Grand Prix podczas 30. Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Nagrodzono także filmy: "Takie są zasady", "Jak powstrzymać ślub", "Mój tata rockman". Laureatów wyłoniono w sobotę, 18 października.

Zdjęcia na temat: grand prix
Wideo na temat: grand prix
 • Grand Budapest Hotel

  Niezwykłe przygody ekscentrycznego portiera ze słynnego europejskiego hotelu w burzliwym okresie międzywojennym, który uwikłany zostaje w aferę wokół kradzieży bezcennego renesansowego obrazu i walkę o przejęcie ogromnej fortuny rodzinnej. Głównym bohaterem filmu jest Monsieur Gustave H, legendarny konsjerż słynnego w dwudziestoleciu międzywojennym hotelu. Jego najbardziej zaufanym przyjacielem zostaje Zero Moustafa - boy hotelowy. Historia toczy się wokół kradzieży cennego renesansowego...

 • Lourdes

  Zdobywca Grand Prix na ostatnim Warszawskim Festiwalu Filmowym i jeden z najlepszych europejskich filmów ostatniego roku! Lourdes to jedno z najpopularniejszych miejsc pielgrzymek katolików z całego świata. Film tej młodej reżyserki to próba przyjrzenia się fenomenowi sanktuarium, pełnego ludzi pragnących cudu. Wśród nich jest Christine, która tylko udaje pobożność, aby zabierano ją na kościelne wycieczki. Jak szczerze przyznaje, nie ma wielu okazji do podróżowania, będąc przykuta do wózka...

 • Whiplash

  "Whiplash" to zdobywca Grand Prix 30 edycji najważniejszego festiwalu kina niezależnego Sundance w USA oraz nagrody publiczności. Andrew (Miles Teller) to młody perkusista, który stara się osiągnąć doskonałość. Fletcher, wykładowca prestiżowego konserwatorium (JK Simmons) jest bardzo wymagającym nauczycielem. Jego metody dydaktyczne są okrutne; zmusza uczniów do nieludzkiego wysiłku, często poniża. Andrew jest gotowy na wszelkie poświęcenia, aby stać się muzykiem idealnym. Przejmujący obraz...

Dyskusje na temat: grand prix
 • Re: "M jak miłość": Roszady obsadowe u Mostowiaków!

  Barbara Wypych (25 lat), Kaliszanka, wzrost 166 cm. W 2016 roku ukończyła Wydział Aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi... 33 edycja Festiwalu Szkół Teatralnych należała do Barbary Wypych. Studentka łódzkiej Szkoły Filmowej zdobyła Grand Prix dla wybitnej osobowości scenicznej, nagrodę publiczności dla Najbardziej Elektryzującej Aktorki

 • Re: "Przyjaciółki": Joanna Liszowska będzie miała własny klub sportowy?

  Z jej madrosia bym nie przesadzala, gruba dupa dorwala faceta co takie lubi, a ze wsrod bogatych dewianci sie zdarzaja to nie wina calego swiata. Dlugo to nie potrwa bo gwiazdunia ma sie za Rite Heiworth, wiec konic tuz tuz. Gosc pojdzie raz na zuzel i pozna panieke podprowadzajaca (kroliczka) z Grand Prix - LISZOWSKA KAWAL WIELKIEGO CIELSKA dlugo nie potrwa.

 • Re: Piłkarze zamiast czworonożnego komisarza!

  Boże miałam nadzieję że w tym tygodniu sobie spokojnie obejrzę Alexa bo Grand Prix (żużlowego) nie ma a tu przełożone i to na pierwszego jak jest GP w Cardiff Chamstwo!

 • Re: Ostatni taniec na wagę złota

  OMG, ludzie, to nie jest program Grand Prix na zasadzie, kto powinien, kto nie. To program rozrywkowy. Każdy w nim widzi to co chce ;] Wygrywają popularniejsi. Obie tańczą wspaniale. Same z tego pozytywy dla całej czwórki: rozwój, trening, doświadczenie, przyjaciele, znajomości, popularność, kasa i angaże. Take a chill pill.