• Informacje na temat:

  grant heslov aktor

Artykuły na temat: grant heslov aktor
 • George Clooney podbija telewizję

  porozumienia przygotowywanych jest już kilka projektów, między innymi film o życiu słynnego prezentera radio wego i telewizyjnego Edwarda R. Murrowa. Szefem telewizyjnej sekcji S8 został aktor i reżyser Grant Heslov ( "Król Skorpion" , "Par 6").

 • Clooney zabija kozy. Wzrokiem!

  Amerykański aktor George Clooney rozpoczyna prace nad nowym filmem.

 • Clooney znowu reżyseruje

  George Clooney ( "Solaris" , "Okrucieństwo nie do przyjęcia" , "Ocean's Twelve" ) ponownie stanie po drugiej stronie kamery. Aktor wyreżyseruje film "Goodnight, and Good Luck", który powstanie w oparciu o scenariusz jego autorstwa. Hollywoodzki gwiazdor zagra również jedną z głównych ról.

 • Nominacje do nagrody BAFTA

  Poznaliśmy nominacje do najważniejszej brytyjskiej nagrody przemysłu kinowego BAFTA (British Academy of film and Television Art). Aż 10 nominacji otrzymał film Fernando Meirellesa "Wierny ogrodnik" . Nominację w kategorii "film animowany" otrzymał Tomasz Bagiński za "Sztukę spadania" .

 • Nominacje do Złotych Globów

  We wtorek, 13 grudnia, poznaliśmy nominacje do filmowych nagród Złotych Globów, uważanych często za zapowiedź marcowych Oscarów. Najwięcej, bo aż 7 nominacji, otrzymał laureat festiwalu w Wenecji "Brokeback Mountain" Anga Lee ( "Przyczajony tygrys, ukryty smok" ). W trzech kategoriach o Złoty Glob walczył będzie George Clooney ( "Niebezpieczny umysł" ), który nominowany został za scenariusz i reżyserię "Good Night and Good Luck" oraz za drugoplanową rolę w filmie "Syriana" . Zwycięzców...

 • Oscary 2013: Znamy laureatów

  "Operacja Argo" za najlepszy film, aktorzy Daniel Day-Lewis i Jennifer Lawrence oraz wyróżnione czterema statuetkami, w tym za reżyserię dla Anga Lee, "Życie Pi" - oto najwięksi zwycięzcy 85. gali rozdania Oscarów.

 • Oscary 2013: Relacja

  "Operacja Argo" za najlepszy film, Ang Lee za reżyserię oraz aktorzy Daniel Day-Lewis i Jennifer Lawrence oto najwięksi zwycięzcy 85. gali rozdania Oscarów.

 • Clooney w thrillerze Greengrassa

  Amerykański gwiazdor George Clooney ("Syriana", "Michael Clayton") i brytyjski reżyser Paul Greengrass ("Lot 93", "Ultimatum Bourne'a") realizują wspólnie thriller, który w przyszłym roku ma się pojawić na ekranach kin. Na razie nie wiadomo, jaki będzie miał tytuł.

 • Amerykańscy scenarzyści nagradzają

  Filmy "Tajemnica Brokeback Mountain" i "Miasto gniewu" to zwycięzcy 58. ceremonii wręczenia nagród Gildii Scenarzystów Amerykańskich (The Writers Guild of America - WGA). Wyróżnienia przyznano w sobotę, 4 lutego, w Hollywood Palladium, w Los Angeles.

 • BAFTA: "Szpieg" wraca do gry

  "Szpieg" Thomasa Alfredsona, całkowicie zignorowany podczas gali wręczenia Złotych Globów, otrzymał aż 11 nominacji do nagrody BAFTA; tylko o jedną mniej niż faworyzowany "Artysta" Michela Haznaviciusa.

Wideo na temat: grant heslov aktor
 • Człowiek, który gapił się na kozy

  Bob Wilton (Ewan McGregor) jest dziennikarzem poszukującym ciekawego tematu do nowego reportażu. Przypadkowo poznany Lyn Cassady (George Clooney) opowiada mu historię, w którą aż trudno uwierzyć. Twierdzi, że jest członkiem eksperymentalnej jednostki wojskowej New Earth Army, która ma zmienić sposób prowadzenia wojny, wykorzystując paranormalne zdolności żołnierzy. Niestety zaginął założyciel jednostki Bill Django (Jeff Bridges) i Cassady musi go odnaleźć. Reporter, licząc na zdobycie...

 • Beat the World. Taniec to moc!

  Trzy międzynarodowe ekipy taneczne stają w szranki w odbywającym się w Detroit prestiżowym turnieju "Beat the World". Przygotowania ruszają pełną parą, każda grupa musi przystąpić do zawodów z unikalnymi układami tanecznymi, by udowodnić i sobie, i innym, że zasługuje na mistrzowski tytuł. Walka polega nie tylko na tańcu - wszyscy uczestnicy będą musieli zmierzyć się także z własną przeszłością. Fusion to grupa, która wywodzi się z ulic Windsor, miasta położonego niedaleko Detroit. Mając...

 • Słyszeliście o Morganach?

  To historia o odnoszącej sukcesy zawodowe parze z Manhattanu, Paul i Meryl (Hugh Grant i Sarah Jessica Parker). W prawie idealnym życiu Morganów jest jednak pewien znaczący feler - ich małżeństwo się rozpada. Ale kłopoty w życiu osobistym są niczym w porównaniu z tym, czego doświadczą nasi bohaterowie: będą świadkami morderstwa i celem dla wynajętego zabójcy. Agenci federalni chcąc ochronić ważnych świadków przenoszą Morganów z ich ukochanego Nowego Jorku do małego miasteczka w Wyoming. Jeśli...