• Informacje na temat:

  grant heslov producent

Artykuły na temat: grant heslov producent
 • Sandra Bullock pomoże wybrać prezydenta

  W Nowym Orleanie trwają zdjęcia do reżyserowanej przez Davida Gordona Greena ("Boski chillout") filmowej adaptacji cieszącego się uznaniem krytyków dokumentu "Our Brand is Crisis", w której wystąpią zdobywcy Oscarów Sandra Bullock ("Wielki Mike. The Blind Side") oraz Billy Bob Thornton ("Blizny przeszłości").

 • Producenci już wybrali!

  Gildia Amerykańskich Producentów Filmowych (The Producers Guild of America - PGA) ogłosiła nominacje do swoich corocznych wyróżnień. Wśród obrazów mających szansę na nagrodę znalazły się m.in. "Dziewczyna z tatuażem", "Służące", "Idy marcowe", "O północy w Paryżu".

 • Przedsmak Oscarów? Producenci już nominowali

  Gildia Amerykańskich Producentów Filmowych (The Producers Guild of America - PGA) ogłosiła w środę, 2 stycznia, nominacje do swoich corocznych wyróżnień. Wśród obrazów mających szansę na nagrodę znalazły się m.in. "Operacja Argo", "Skyfall", "Lincoln" i "Django".

 • Clooney znowu reżyseruje

  George Clooney ( "Solaris" , "Okrucieństwo nie do przyjęcia" , "Ocean's Twelve" ) ponownie stanie po drugiej stronie kamery. Aktor wyreżyseruje film "Goodnight, and Good Luck", który powstanie w oparciu o scenariusz jego autorstwa. Hollywoodzki gwiazdor zagra również jedną z głównych ról.

 • Paranormalna ekipa Clooneya

  George Clooney skompletował już obsadę do filmu "The Men Who Stare at Goats", którego będzie producentem.

 • Amerykańscy scenarzyści nagradzają

  Filmy "Tajemnica Brokeback Mountain" i "Miasto gniewu" to zwycięzcy 58. ceremonii wręczenia nagród Gildii Scenarzystów Amerykańskich (The Writers Guild of America - WGA). Wyróżnienia przyznano w sobotę, 4 lutego, w Hollywood Palladium, w Los Angeles.

 • Zwierzęta ważniejsze niż Clooney?

  16 kwietnia zadebiutuje w naszych kinach długo oczekiwana komedia: "Człowiek, który gapił się na kozy".

 • Człowiek, który psuje zabawę

  "Człowiek, który gapił się na kozy" to odjazdowa komedia o supertajnej, amerykańskiej jednostce wojskowej złożonej z żołnierzy posiadających zdolności paranormalne. W kinach film pojawi się 16 kwietnia. Obok takich gwiazd, jak: George Clooney, Jeff Bridges i Ewan McGregor, występuje w nim etatowy czarny charakter Kevin Spacey.

 • Wszyscy chcą pracować z Clooneyem

  Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej wyróżniła wyreżyserowane przez George'a Clooneya "Idy marcowe", przyznając filmowi nominację do Oscara za najlepszy scenariusz adaptowany. "To naprawdę wybitna rzecz" - przekonują gwiazdy thrillera o pokerowej rozgrywce na szczytach władzy.

 • "Operacja Argo" wraca do kin

  Nagrodzony trzema Oscarami film Bena Afflecka "Operacja Argo" powraca na ekrany polskich kin. Od 1 marca doceniony na całym świecie obraz wytwórni Warner Bros. Pictures znów będzie wyświetlany w kinach sieci Multikino, Cinema City i Helios oraz w kilkunastu innych dużych kinach w Polsce.