• Informacje na temat:

  grant heslov zdjęcia

Artykuły na temat: grant heslov zdjęcia
 • Sandra Bullock pomoże wybrać prezydenta

  W Nowym Orleanie trwają zdjęcia do reżyserowanej przez Davida Gordona Greena ("Boski chillout") filmowej adaptacji cieszącego się uznaniem krytyków dokumentu "Our Brand is Crisis", w której wystąpią zdobywcy Oscarów Sandra Bullock ("Wielki Mike. The Blind Side") oraz Billy Bob Thornton ("Blizny przeszłości").

 • Gosling w nowym filmie Clooneya

  Ryan Gosling wystąpi w głównej roli w filmie "The Ides of March", który wyreżyserują wspólnie George Clooney i Grant Heslov ("Człowiek, który gapił się na kozy ").

 • George Clooney u Corbijna

  George Clooney zagra główna rolę w filmie "A Very Private Gentleman". Za kamerą stanie Anton Corbijn, twórca słynnego "Control" o liderze Joy Division, Ianie Curtisie.

 • Clooney znowu reżyseruje

  George Clooney ( "Solaris" , "Okrucieństwo nie do przyjęcia" , "Ocean's Twelve" ) ponownie stanie po drugiej stronie kamery. Aktor wyreżyseruje film "Goodnight, and Good Luck", który powstanie w oparciu o scenariusz jego autorstwa. Hollywoodzki gwiazdor zagra również jedną z głównych ról.

 • "Operacja Argo" w marcu na DVD i Blu-rayu

  Uhonorowany trzema Oscarami, w tym dla filmu roku oraz dwoma Złotymi Globami i trzema nagrodami BAFTA "Operacja Argo" to jedna z najgłośniejszych produkcji roku 2012. Obraz w reżyserii Bena Afllecka, który został entuzjastycznie przyjęty przez widzów i krytyków, już 22 marca debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • "Operacja Argo": Iran, sci-fi oraz CIA

  Uhonorowany trzema Oscarami w tym dla filmu roku oraz dwoma Złotymi Globami i trzema nagrodami BAFTA "Operacja Argo" to jedna z najgłośniejszych produkcji 2012roku. Obraz w reżyserii Bena Afllecka, który został entuzjastycznie przyjęty przez widzów i krytyków, 22 marca debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • Nominacje do nagrody BAFTA

  Poznaliśmy nominacje do najważniejszej brytyjskiej nagrody przemysłu kinowego BAFTA (British Academy of film and Television Art). Aż 10 nominacji otrzymał film Fernando Meirellesa "Wierny ogrodnik" . Nominację w kategorii "film animowany" otrzymał Tomasz Bagiński za "Sztukę spadania" .

 • Oscary 2013: Znamy laureatów

  "Operacja Argo" za najlepszy film, aktorzy Daniel Day-Lewis i Jennifer Lawrence oraz wyróżnione czterema statuetkami, w tym za reżyserię dla Anga Lee, "Życie Pi" - oto najwięksi zwycięzcy 85. gali rozdania Oscarów.

 • BAFTA: "Szpieg" wraca do gry

  "Szpieg" Thomasa Alfredsona, całkowicie zignorowany podczas gali wręczenia Złotych Globów, otrzymał aż 11 nominacji do nagrody BAFTA; tylko o jedną mniej niż faworyzowany "Artysta" Michela Haznaviciusa.

 • Ogłoszono oscarowe nominacje!

  W Los Angeles, o godzinie 14.38 czasu polskiego, ogłoszono nominacje do 78. edycji najważniejszych nagród światowego kina - Oscarów. Sid Ganis, prezes Amerykańskiej Akademii Filmowej i Mira Sorvino, laureatka wyróżnienia Amerykańskiej Akademii Filmowej za rolę w filmie "Jej wysokość Afrodyta" , ogłosili nominowanych w dziesięciu z 24. kategorii.