• Informacje na temat:

  grażyna błęcka kolska m jak milosc

Artykuły na temat: grażyna błęcka kolska m jak milosc
 • Grażyna Błęcka-Kolska wreszcie wraca do pracy! W czym zagra?

  Grażyna Błęcka-Kolska (55 l.) miała żal do kolegów, że w trudnych chwilach, gdy potrzebowała zajęcia, nie podali jej ręki. Dziś specjalnie dla niej Ilona Łepkowska pisze scenariusz.

 • Mrok i okrucieństwo Kolskiego

  Zapaśnik skrywający tajemnicę oraz kobieta, której życie odmienia się za sprawą wielkiej niespodziewanej miłości - to bohaterowie nowego filmu Jana Jakuba Kolskiego "Afonia i pszczoły". Obraz trafi do kin 5 czerwca. Reżyser określa go jako "przygodowy film o miłości".

 • Grażyna Błęcka-Kolska i Jan Jakub Kolski: Wspólny cel na nowo zbliżył ich do siebie!

  ...były mąż, Jan Jakub Kolski (61 l.). Zagra główną rolę w jego nowym filmie „Ułaskawienie”.  "To nie jest mój podarunek dla Grażyny, to nie jest gest, po prostu ona jest najlepszą kandydatką do tej roli. Podjąłem odpowiedzialną, zawodową decyzję. Choć to, co razem przeżyliśmy, sfera prywatna, też miała jakieś znaczenie, ale nie główne" – wyjaśnia „Dobremu Tygodniowi” Kolski. Zdjęcia do filmu mają...

 • Kolski czy... Terminator?

  W najbliższy weekend warto wybrać się do kina. Na ekrany wchodzi najnowszy film Jana Jakuba Kolskiego "Afonia i pszczoły", zaś miłośników filmów science fiction zainteresuje "Terminator: Ocalenie". Znajdzie się coś również dla wielbicieli komedii romantycznych, a także dla tych, którym bliska jest tematyka... ekologii.

 • Grażyna Błęcka-Kolska na Festiwalu Róż w Łasku!

  Grażyna Błęcka-Kolska (53 l.), jako honorowy patron, otworzyła Festiwal Róż w Łasku - małym, 18-tysięcznym miasteczku, gdzie obecnie mieszka.

 • "M jak miłość": Zmasowany atak kobiet

  Twórcy "M jak miłość" postawili na kobiety! W najbliższym czasie czeka nas zmasowany atak nowych bohaterek.

 • Grażyna Błęcka-Kolska cierpi po stracie córki, lecz stara się ułożyć sobie życie. Co teraz robi?

  ...​Grażyna Błęcka-Kolska (55 l.) ciągle cierpi po stracie ukochanej córki, ale próbuje normalnie żyć. Po śmierci Zuzi (†23 l.) spadały na nią kolejne ciosy. Nie mogła liczyć na nowe oferty pracy. Za to mogła polegać na przyjaciółce, która dobrze rozumie jej tragedię. Co teraz dzieje się w życiu aktorki?

 • Miłość i śmierć

  "Wenecja" , reż Jan Jakub Kolski, Polska 2010, dystrybutor ITI Cinema, premiera kinowa 11 czerwca 2010 roku.

 • Małgorzata Pieńkowska pomaga Błęckiej-Kolskiej podnieść się po tragedii!

  Gwiazda "M jak miłość" w maju obchodziła okrągłe 50. urodziny i może powiedzieć, że w swoim życiu doświadczyła wszystkiego. Miłości, która przenosi góry. Smutku, gdy uczucie się wypaliło. Szczęścia, jakie dają narodziny upragnionego dziecka. I rozpaczy, gdy przychodzi diagnoza choroby, która nie daje szans. Potem znów wielkiej radości, że w porę ją wykryto i rokowania są pomyślne. Być może...

 • Boi się recenzji mężczyzny

  Jan Jakub Kolski - reżyser, scenarzysta i producent m.in. ciepło przyjętego "Jasminum" - opowiada o miłości, cierpieniu, a także o swoim nowym filmie "Afonia i pszczoły", który wchodzi na ekrany kin w najbliższy piątek, 5 czerwca.