• Informacje na temat:

  grażyna błećka rozwód

Artykuły na temat: grażyna błećka rozwód
 • Tak Grażyna Błęcka-Kolska wypełnia testament tragicznie zmarłej córki

  Grażyna Błęcka-Kolska (56 l.) utrzymuje dobre kontakty z byłym mężem, Janem Jakubem Kolskim (62 l.) Okazuje się, że czasami opiekuje się nawet jego córką z nowego związku. Oprócz tego założyła także fundację i zorganizowała wystawę fotografii córki. W ten sposób wypełnia testament tragicznie zmarłej Zuzanny.

 • Grażyna Błęcka-Kolska wreszcie wraca do pracy! W czym zagra?

  Grażyna Błęcka-Kolska (55 l.) miała żal do kolegów, że w trudnych chwilach, gdy potrzebowała zajęcia, nie podali jej ręki. Dziś specjalnie dla niej Ilona Łepkowska pisze scenariusz.

 • Grażyna Błęcka-Kolska i Jan Jankowski zaprzyjaźnili się na planie "Ułaskawienia"

  ...kamerą - opowiada "Na Żywo" Grażyna Błęcka-Kolska (55 l.). Nie kryje, że po śmierci córki Zuzanny (†23) nie było jej łatwo podjąć się tego zadania. Jakiegokolwiek zadania. Zbawieniem okazały się wizyty(...) kartofla". Są niemal rówieśnikami, w podobnym czasie rozwijały się ich kariery (jej w "Koglu-moglu", jego w "W labiryncie"), a życie ich nie oszczędzało. Mają za sobą rozwód - ona z Jakubem, on z aktorką...

 • Grażyna Błęcka-Kolska i Jan Jakub Kolski: Wspólny cel na nowo zbliżył ich do siebie!

  ..., że profesjonalnie podejdzie do zadania. Jednak mają też obawy.  "Postać cierpiącej matki na pewno uruchomi bolesne wspomnienia z prywatnego życia" – mówi znajoma aktorki. Przez wiele lat Grażyna była(...) o przeszło 30 lat Aleksandra Michael.  Rozwód w 2011 roku, po 25 latach małżeństwa, był dla Grażyny Błęckiej-Kolskiej trudnym przeżyciem. Kiedy wydawało się, że kobieta już ułożyła sobie życie na nowo...

 • Grażyna Błęcka-Kolska dostała niespodziewaną pomoc ze strony byłego męża!

  Przez lata u boku niewiernego mężczyzny Grażyna Błęcka-Kolska (52 l.) wiele wycierpiała. Teraz to on rozumie ją najlepiej.

 • Dramat Kasi z "Kogla-Mogla" trwa!

  Dwadzieścia pięć lat temu jej nazwisko było jednym z najbardziej gorących w polskim show-biznesie. Grażyna Błęcka-Kolska zapowiadała się na gwiazdę kina. Nieśmiała blondynka o delikatnej urodzie(...)! Rozwód i nowe życie w pojedynkę okazało się jednak dla niej bardzo bolesnym doświadczeniem. I trudnym wyzwaniem. Musiała szybko podjąć decyzję - jak dalej żyć, jakie ustalić priorytety? Widziała...

 • Grażyna Błęcka-Kolska wciąż w szoku

  23-letnia Zuzanna straciła życie w wypadku samochodowym. Za kierownicą siedziała jej mama, Grażyna Błęcka-Kolska, która wciąż nie pamięta, jak doszło do wypadku.

 • Weekend przez telewizorem? Co wybrać?

  W sobotę i niedzielę, oprócz transmisji z 48. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu i 36. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, na ekranach parę ciekawych filmowych propozycji. Zobaczymy m.in komedie "Dwóch gniewnych ludzi" i "Okrucieństwo nie do przyjęcia" oraz wojnę na dwa sposoby - w kolejnej odsłonie sagi George'a Lucasa "Gwiezdne wojny" i komedii obyczajowej o konflikcie na linii synowa-teściowa.