• Informacje na temat:

  grażyna jasik górniak

Artykuły na temat: grażyna jasik górniak
 • Edyta Górniak znowu przed sądem

  ...25 maja w warszawskim sądzie Edyta Górniak (44 l.) spotka się z byłymi teściami, którzy domagają się regularnych spotkań z wnukiem Allanem (12 l.).

 • ...szkół. A także oderwaniem od przyjaciół i rodziny. Jak udało dowiedzieć się "Na Żywo", matka gwiazdy, Grażyna Jasik, jest zmartwiona przeprowadzką córki i wnuka.  "Mama Edyty boi się, że odnowione w ubiegłym roku rodzinne więzy znów zostaną zerwane" – twierdzi jej znajoma. Na pojednanie z córką Grażyna Jasik czekała bardzo długo. Przed laty Edyta odcięła się od niej, a także ojczyma i przyrodniej...

 • Matka Górniak pomoże córce w sądzie!

  Edyta Górniak nadal toczy sądową batalię z byłymi teściami. Na kolejnej rozprawie nie będzie sama.

 • Edyta Górniak wyczerpana. Ma dość!

  Czuwanie przy łóżku chorego dziecka, długie loty przez Atlantyk. Edyta Górniak (43 l.) daje z siebie wszystko, ale jej organizm słabnie. Przed laty też miała problemy ze zdrowiem. Podczas musicalu "Metro" zemdlała. Na pomoc ruszyła wtedy znana prezenterka.

 • Edyta Górniak zamartwia się o mamę! "Znowu choruje"

  Edyta Górniak (43 l.) jest gotowa rzucić wszystko, by pomóc bliskim, gdy tylko tego potrzebują. Gdy u jej mamy niegdyś zdiagnozowano nowotwór, dla całej rodziny brzmiało to jak wyrok. Na szczęście pani Grażyna pokonała chorobę, ale ostatnie doniesienia są niepokojące.

 • Chora matka Edyty Górniak przerywa milczenie! "Wystarczy jeden telefon"

  Edyta Górniak (42 l.) ze swoją mamą Grażyną Jasik od lat pozostaje w konflikcie. Nie zmieniła tego nawet ciężka choroba rodzicielki...

 • Edyta Górniak jest gotowa na życiową rewolucję! Wszystko w imię miłości!

  Mama Edyty Górniak (45 l.) czuje się lepiej, ale wokalistki to nie uspokaja. Chce być blisko. Rodzinne problemy zmusiły ją do kolejnej życiowej rewolucji.

 • Edyta Górniak poruszona śmiercią chłopca na plaży!

  To miał być jej pierwszy prawdziwy urlop z mamą, a dla Grażyny Jasik pierwsze wakacje z wnukiem od 9 lat. Edyta Górniak (43) planowała, że latem zabierze syna Allana (12) i mamę do jakiegoś ciepłego(...) rodzicielki gwiazdy pokrzyżowało wymarzone wakacje.  "Pani Grażyna źle się poczuła. Trafiła na specjalistyczne badania. Okazało się, że na ich wyniki trzeba czekać kilka tygodni, a bez nich wyjazd za...

 • Edyta Górniak została ciocią! Pozna siostrzenicę?

  Siostra Edyty Górniak (42 l.) niedawno została mamą. Czy jej pociecha będzie miała okazję kiedykolwiek spotkać się ze znaną ciotką?

 • Edyta Górniak przyleciała do Polski bez nowego faceta. Mama rozżalona

  Od trzech miesięcy Edyta Górniak (44 l.) jest w stałym związku, ale jej szczęście na razie oglądamy tylko na zdjęciach. Rodzina wokalistki chce poznać jej ukochanego.