• Informacje na temat:

  grażyna kozłowska

Artykuły na temat: grażyna kozłowska
 • Wspólna wyleci w powietrze?!

  Serial "Na Wspólnej" już od ponad 10 lat wzbudza wielkie emocje i gromadzi przed telewizorami miliony widzów. Sympatycy produkcji bardzo aktywnie komentują życie serialowych bohaterów także w internecie. Grażyna Kozłowska - producent nadzorujący FremantleMedia Polska - odpowiedziała na pytania najczęściej zadawane przez fanów!

 • "Na Wspólnej" świętuje 12 lat i 2000 odcinków

  Dwa tysiące odcinków, dwie młode pary, dwa śluby i aż dwie okazje do świętowania! Styczeń 2015 roku to dla aktorów i twórców "Na Wspólnej" miesiąc szczególny!

 • Dwie aktorki skoczą sobie do oczu!

  Kiedy Mariola Filarska (Gabriela Muskała) pojawi się w swojej kamienicy z niemowlęciem, jej sąsiadka - Aniela Kozłowska (Grażyna Zielińska) - nie będzie umiała ukryć zdziwienia. Mariola przecież(...) na stole wazon i uderzy starszą panią! Grające Mariolę i Anielę Gabriela Muskała i Grażyna Zielińska to aktorki z ogromnym dorobkiem znane z mnóstwa ról w serialach i filmach. Pierwszą z nich...

 • Waldemar Obłoza: To ja odkryłem Martę Wierzbicką

  Od ponad 12 lat Waldemar Obłoza wciela się w postać Romana w "Na Wspólnej". Aktor opowiedział o nietypowych, a zarazem zabawnych okolicznościach, w których został obsadzony w tej roli. Ponadto zdradził, że to właśnie on odkrył talent u Marty Wierzbickiej.

 • Na dobre i na złe

  ..., Filip Bobek, Grażyna Zielińska (pani Maria), Jan Zmit (Góral), Ilona Ostrowska (Kasia Smuda), Magdalena Czerwińska (Kaśka), Renata Berger (Ziemiańska), Redbad Klynstra _ Komarnicki (Van Graaf), Michał Żebrowski (Falkowicz), Marcin Sianko (Paweł), Maria Góralczyk (pielęgniarka), Amelia Czaja (Matylda), Marta Żmuda _ Trzebiatowska (Hanka), Joanna Moro (Kinga), Kaja Kozłowska (Emilka)

 • Dwie aktorki skoczą sobie do oczu!

  W 8. odcinku 4. serii "Komisarza Alexa" w gościnnych epizodach zobaczymy dwie znakomite aktorki - Gabrielę Muskałę i Grażynę Zielińską. Grane przez nie sąsiadki nie będą za sobą przepadały, a gdy jedna z nich posądzi drugą o porwanie niemowlęcia, skoczą sobie do oczu!

 • "Na Wspólnej": Serialowa Kinga pożegnała się z serialem

  ..." - zdradziła nam Grażyna Kozłowska producentka "Na Wspólnej" ze strony firmy Fremantle Media, produkującej serial dla TVN.

 • Polska premiera "Wiedźmina"

  W Łodzi w poniedziałek wieczorem, 5 listopada, odbyła się ogólnopolska premiera "Wiedźmina" w reżyserii Marka Brodzkiego. Uroczysty pokaz zaszczycili swą obecnością odtwórcy głównych ról: Michał Żebrowski, Grażyna Wolszczak, Zbigniew Zamachowski i Maciej Kozłowski.

 • "Na Wspólnej": Ilona Wrońska odchodzi z serialu!

  ...wszelkie zaś jej zawodowe i prywatne plany wszyscy trzymamy mocno kciuki!" - mówi Grażyna Kozłowska, producentka "Na Wspólnej" ze strony firmy Fremantle Media, produkującej serial dla TVN. "Zanim(...). Podejmie ryzyko, o które wcześniej się nie podejrzewała. W jesiennym sezonie będziemy mogli cieszyć się wspólnym czasem z Iloną Wrońską i jej bohaterką Kingą" - dodaje Kozłowska. Wrońska...

 • Zdrada w "M jak miłość"

  Nad małżeństwem Hanki i Marka (Małgorzata Kożuchowska i Kacper Kuszewski) wiszą czarne chmury. W grę wchodzi ta trzecia, czyli dawna miłość Mostowiaka, Grażyna (Bożena Stachura).

Zdjęcia na temat: grażyna kozłowska
Wideo na temat: grażyna kozłowska
 • Afonia i pszczoły

  Opowieść o namiętnościach, pożądaniu i zdradzie. Autorski film Jana Jakuba Kolskiego, reżysera "Jasminum", to historia o wielu miłościach. Przedstawiony z ciepłym humorem mały świat opuszczonej stacji kolejowej i niewielkiej pasieki okazuje się pełen tajemnic. Afonia ma dwie miłości: filmowanie i pszczoły. Wojskową kamerą Bell Howella nakręca świat wokół, docieka sensu jego istnienia, obserwuje z uwagą najmniejsze zjawiska. Niedaleko domu przy starej opuszczonej stacji ma kilka uli z...

 • Wojna żeńsko-męska

  Spotkanie "Lejdis" z "Testosteronem" w reżyserii Łukasza Palkowskiego, autora kultowego "Rezerwatu" i "39 i pół", z plejadą gwiazd, jakich jeszcze razem w jednym filmie nie było: Sonia Bohosiewicz, Grażyna Szapołowska, Tomasz Karolak, Wojciech Mecwaldowski, Tomasz Kot, Grażyna Wolszczak, Tamara Arciuch. Najnowszy film Łukasza Palkowskiego, autora takich hitów jak "Rezerwat" czy "39 i pół", to nieprzyzwoita komedia o wojnie żeńsko-męskiej. O co w tej trwającej od wieków walce chodzi? O seks?...

 • Nie opuszczaj mnie

  "Co zrobić z miłością, kiedy zabraknie osoby. Tego, kogo się kochało". Kiedy cały sens ucieka. Bohaterowie filmu, którzy starają się "uczepić życia" instynktownie szukają ratunku w bliskości. Dotyk mężczyzny, uśmiech kobiety. Ciepło wzajemnego ciała może być schronieniem. Miłość stanowi cały sens. Tę wiarę powoli odbudowują bohaterowie filmu. W "Nie opuszczaj mnie" przypadek miesza się z fatum. Los bardzo chce żeby się spotkali, ale oni idą pod prąd swojego szczęścia. Ona Joanna, po...