• Informacje na temat:

  grażyna lato

Artykuły na temat: grażyna lato
 • Grażyna Torbicka nadal szaleńczo zakochana. Po tylu latach!

  Wielka radość w rodzinie! Grażyna Torbicka (60 l.) i jej mąż Adam (66 l.) w tym roku świętują 38. rocznicę ślubu. Mimo że są razem od tylu lat, wciąż jest między nimi gorące uczucie.

 • Grażyna Wolszczak: Wzór dojrzałych kobiet

  Grażyna Wolszczak po raz kolejny udowodniła, "jak być zawsze młodą, piękną i bogatą"...

 • Grażyna Wolszczak pozwała władze!

  Grażyna Wolszczak (59 l.) staje do walki w sądzie! Jest już termin rozprawy.

 • Grażyna Szapołowska: Eryk jest tolerancyjny, ja jestem w miarę uczciwa

  Grażyna Szapołowska, która niedawno opublikowała zbiór listów miłosnych od tajemniczego Janusza pt. "Zapomniałam o tobie", zdradziła, że jej partner Eryk Stępniewski nie miał nic przeciwko publikacji, ponieważ jest tolerancyjny. Gwiazda zaś uważa się za osobę uczciwą. Do napisania książki namówił ją sam bohater, który zmarł jeszcze przed premierą.

 • Grażyna Szapołowska odbuduje karierę? Dostała szansę!

  Przez lata raczej stroniła od seriali, ale najwyraźniej Grażyna Szapołowska (65 l.) uznała, że najwyższy czas zmienić zdanie.

 • Grażyna Wolszczak: Od 12 lat w "Na Wspólnej"

  Już 27 stycznia serial "Na Wspólnej" będzie świętował kolejną rocznicę. Z tej okazji Grażyna Wolszczak, która od samego początku wciela się w postać Basi, wspomina swój pierwszy dzień na planie.

 • ​"Na Wspólnej": Grażyna Wolszczak kończy 60 lat!

  Grażyna Wolszczak wyznała ostatnio, że chciałaby grać do końca życia, bo bardzo boi się emerytury. - Wydaje mi się, że cały czas trzeba mieć co robić, czym się ekscytować... Kiedy słyszę słowo(...)... miłość - twierdzi aktorka. Grażyna Wolszczak od siedemnastu lat ma u swego boku mężczyznę, którego - jak żartuje - wymarzyła sobie, gdy była nastolatką. Cezary Harasimowicz, bo o nim mowa, nie jest...

 • Grażyna Wolszczak: Ciągle o tym pamiętam

  Grażyna Wolszczak zaraża optymizmem, zakłada fundację, przyjaźni się z Facebookiem i robi bilans 12 lat w "Na Wspólnej".

 • Grażyna Barszczewska zna przepis na eliksir młodości!

  Grażyna Barszczewska, czyli niezapomniana Nina Ponimirska z "Kariery Nikodema Dyzmy" i Jolanta Wanadówna z "Dyrektorów", już jakiś czas temu osiągnęła wiek emerytalny, ale wciąż zachwyca urodą, elegancją i wdziękiem. - Jestem kochana, więc jestem... młoda - twierdzi aktorka.

 • Grażyna Torbicka wyreżyseruje film

  Nie jest przesądna i nie robi noworocznych postanowień. Grażyna Torbicka ma jednak w zwyczaju wykorzystywać szanse, które jej się trafiają. A w 2015 roku dziennikarka chce podjąć nowe wyzwanie. Wyreżyseruje film!

Zdjęcia na temat: grażyna lato
Wideo na temat: grażyna lato
 • Grażyna Torbicka: Wolność, którą teraz mam, bardzo sobie cenię

  Grażyna Torbicka straciła pracę w Telewizji Polskiej nieoczekiwanie po 31 latach pracy. Dziś nie tęskni za stacją. "Ta wolność, którą obecnie mam, pozwala mi podejmować współpracę z różnymi stacjami. Przygotowujemy bardzo ciekawy projekt z Kino Polska i TVN Fabuła. Jako osoba niezależna mogę w tej mojej filmowej pasji i na tym polu kultury, które zawsze było dla mnie najważniejsze, realizować

 • Grażyna Szapołowska o byciu muzą Tomasza Ossolińskiego

  Tomasz Ossoliński to jeden z najbardziej cenionych polskich projektantów. Jego muzą niezmiennie od lat pozostaje aktorka Grażyna Szapołowska, przy okazji wielka fanka jego talentu. Gwiazda wciąż doskonale pamięta swoją pierwszą kreację projektu Ossolińskiego. Dziś projektant nie tylko ubiera Szapołowską, lecz jest też jej przyjacielem i powiernikiem sekretów.

Dyskusje na temat: grażyna lato
 • Re: Specjalistki od "momentów"

  Pani Grażyna Szapołowska jest OK. Odwiedza Lubuskie Lato Filmowe w Łagowie. Piękna kobieta pomimo swoich lat. No ale tego się kobiecie nie wypomina.