• Informacje na temat:

  grażyna romans

Artykuły na temat: grażyna romans
 • Grażyna Szapołowska i Eryk Stępniewski: kulisy ich związku. "Prowadzą swobodne życie"

  Grażyna Szapołowska (64 l.) rozkochiwała w sobie każdego mężczyznę, jaki stanął na jej drodze. Sama też łatwo ulegała namiętnościom. I cierpiała. Teraz w końcu jest szczęśliwie zakochana. Jak wygląda jej związek z Erykiem?

 • "M jak miłość": Afera w rodzinie

  Matka Darka za wszelka cenę będzie chciała rozdzielić syna i Natalię. Zasugeruje nawet, że to nie on jest ojcem dziecka!

 • Stanisław Soyka i Grażyna Trela: o ich burzliwym związku plotkowało całe środowisko

  Stanisław Soyka (57 l.) ma za sobą burzliwe życie uczuciowe. Miał kochającą żonę oraz synów, ale zrezygnował ze stabilizacji i wdał się w romans z Grażyną Trelą (57 l.). Ich związek trwał około sześciu lat, a rozstanie muzyk przeżywał bardzo długo.

 • Kobiety porucznika Borewicza

  Ostry w walce z przestępcami, a przy tym pełen uroku. Bezlitosny łamacz damskich serc.

 • Grażyna Torbicka: Nowy rozdział w jej życiu

  ...– niespełna miesiąc po tym, jak pani Grażyna odeszła z Dwójki. Z TVP2 związana była przez ponad 30 lat, kiedy dowiedziała się, że Telewizja Publiczna podjęła decyzję o wycofaniu się z patronatu nad jej(...) podszedł do mnie i powiedział, że jeśli potrzebowałabym patronatu, to TVN jest gotowy" – wyznała Grażyna niedawno, dodając, że słowa otuchy, jakie wtedy usłyszała, utwierdziły ją w przekonaniu, że...

 • "Czterdziestolatek" ma już... 40 lat!

  40 lat temu - 16 maja 1975 roku - Telewizja Polska wyemitowała pierwszy odcinek "Czterdziestolatka". Inżynier Stefan Karwowski (Andrzej Kopiczyński) i jego żona Madzia (Anna Seniuk) w ciągu godziny stali się nowymi... idolami milionów Polaków, a serial Jerzego Gruzy zyskał popularność, której do dziś nie udało się przebić żadnej telewizyjnej produkcji.

 • "Na Wspólnej": Kinga straci synka przez romans?

  Przyznanie się Kingi (Ilona Wrońska) do romansu wywoła lawinę dramatycznych zdarzeń: Michał (Robert Kudelski) wyrzuci ją z domu i rozpocznie batalię o Ignasia (Bartłomiej Kaszuba).

 • Jak zakończy się jej romans?

  "Lubię mężczyzn, którzy wiedzą czego chcą od życia" - mówi o sobie i swojej bohaterce z serial u "M jak miłość" Grażynie Raczyńskiej - Bożena Stachura, polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna.

 • Małgorzata Potocka: Szalony studencki romans

  Małgorzata Potocka (64 l.) smaku miłości zaznała wiele razy. W mediach najczęściej pisało się o jej związku z Grzegorzem Ciechowskim (†44 l.). Niewiele osób pamięta, że w przeszłości łączył ją krótki romans także z Markiem Włodarczykiem (63 l.). Dlaczego to uczucie nie przetrwało?

 • Niepokorna gwiazda

  Grażyna Szapołowska uchodzi za konfliktową. Inni twierdzą, że jest wrażliwa i delikatna. Wielbiciele jej talentu i urody porównują aktorkę do hollywoodzkiej gwiazdy - Sharon Stone.

Zdjęcia na temat: grażyna romans
Dyskusje na temat: grażyna romans
 • Re: „Barwy szczęścia”: Małgorzata kontra Grażyna

  Anna i Jerzy to byl ulubiony watek,zgodne malzenstwo,wspierajace sie,a teraz,na litość,kto to wymyslil? Jerzy z energicznego faceta zmienil sie tak nagle w kanapowego lenia,Anna w sexbombe uwiklana w romans z exuczniem.Pani Kolak nawet nie potrafi dobrze zagrac scen zauroczenia,w restauraci po zaproszeniu "na pieterko" byla taka nieprzytomna i rozmemlana, dziw ze tego nie wycieli!

 • Re: Bożena Stachura (Grażyna Raczyńska)

  Ja jej nie nienawidze!!!!!! Sorry ale Cię nie lubie bo miałaś romans z Markiem a on teraz ma przez ciebie kłopoty.

 • Re: Pierwsza miłość

  No nie jednak romans Błażej- Grażyna, to już przegięcie. Ona mogłaby być jego matką a nie kochanką xD.

 • Re: Nowy romans Mirki?

  Mirka jest w serialu bardzo prawdziwa, taka kobietka, szelma, ale dobry człowiek. Inne kobiety są nieprawdziwe, jak choćby sztuczna strasznie Marysia, Marta taka dobra, że brzuch boli, Gośka ma powodzenie za darmo, bo nic sobą nie reprezentuje. Grażyna do jakiegoś czasu była prawdziwa, wiedźma, modliszka, zła, teraz przesadzili, ona bierze kasę skąd chce, ile chce na dziwne cele, których widz nie

 • Re: Pierwsza miłość

  To takie okropne bo mi też się tak wydaje ,że Błażej i Grażyna będą mieć romans. Nie z taką starszą ....

 • Re: Lata się nie liczą

  Błażej i Grażyna U La La mi się BARDZO to podoba_czekać tylko na happy end ;)a nie tylko na ich romans ;/ pozdrawiam ;*

 • Re: Hankę Mostowiak czeka śmierć?

  Moim zdaniem Pani Małgorzata Kożuchowska, wcielająca i w rolę Hanki Mostowiak, powinna zginąć dlatego, że zazdrosna Grażyna, która miał romans z Markiem Mostowiakiem ją zabije z nienawiści, aby móc z nim być... Albo jest inna opcja... Jej sąsiadka może ją zabić....

 • Re: Awans Hanki Mostowiak

  Grażyna ... jak ją widzę, to źle mi się robi ... a jak przypomnę sobie, że przecież Ona miała romans z dyrektorem przetwórni, który porwał Marka ... to nie mogę sobie uzmysłowić, jak Marek, mógł się z nią związać ... a Ona to wogóle jakaś wariatka ... ślub dla kasy z Michałem, zaraz potem sprzedaż domku co wybudował na wsi na "ojcowiźnie" ... rządzenie się w przychodni, romans z Markiem, próba