• Informacje na temat:

  grażyna strachota

Artykuły na temat: grażyna strachota
 • "M jak miłość": Złe wieści dla Majowej

  Brak jakichkolwiek wieści na temat tego, co stało się z Darkiem (Marcel Sabat), doprowadzi Majową (Grażyna Strachota) na skraj obłędu.

 • "M jak miłość": Afera w rodzinie

  Matka Darka za wszelka cenę będzie chciała rozdzielić syna i Natalię. Zasugeruje nawet, że to nie on jest ojcem dziecka!

 • "M jak miłość": Sposób na Majową

  Niebawem Natalia (Marcjanna Lelek) wyzna Frankowi (Piotr Nerlewski), że zgodziła się, by Hania (Maja Marczak) spędziła cały dzień ze swoją babcią Katarzyną (Grażyna Strachota).

 • "Klan": Idą zmiany!

  Twórcy "Klanu", najdłużej emitowanej polskiej telenoweli, niezmiennie od 16. sezonów zaskakują swoich fanów nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Do obsady dołączyli Daniel Olbrychski, Grażyna Strachota, Krzysztof Tyniec, Michał Lesień i Jerzy Molga.

 • "M jak miłość": Franek pozbył się konkurenta?

  ...​Majowa (Grażyna Strachota), załamana nagłym zniknięciem Darka (Marcel Sabat), dojdzie do wniosku, że jej syn przepadł bez śladu z powodu... Franka (Piotr Nerlewski).

 • "Klan": Co dalej z Grażynką?

  Po trzech miesiącach milczenia Arkadiusz (Daniel Olbrychski) odwiedzi Grażynkę (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) w pracy. Czy zechce założyć z nią rodzinę? A może - dla dobra swojej córki - nadal będzie udawał męża pani Nowikowej (Grażyna Strachota)?

 • "M jak miłość": Czarny scenariusz

  Wkrótce zrozpaczona Majowa (Grażyna Strachota) zmieni taktykę: przestanie atakować i oskarżać Franka (Piotr Nerlewski) i w zamian ujawni, że z jej zaginionym synem Darkiem (Marcin Sabat) już wcześniej były poważne problemy.

 • Seks w "Klanie"!

  Grażynka w końcu zdecydowała się na ten krok! Została u Arka na noc. Niestety nad ranem sielankę przerwał telefon ze szpitala.

 • "M jak miłość": Fałszywy zachwyt

  ...​Podczas wizyty, jaką Darek (Marcel Sabat) z mamą złożą Mostowiakom, Majowa (Grażyna Strachota) rozpłynie się w zachwytach nad Hanią, chwaląc też Natalkę (Marcjanna Lelek) za to, że wspaniale godzi opiekę nad córką ze studiami.

 • Oto nowy przyjaciel Grażynki!

  Twórcy "Klanu", najdłużej emitowanej telenoweli w Polsce, niezmiennie od 16. sezonów zaskakują swoich fanów nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Do obsady sagi rodu Lubiczów dołączył właśnie Daniel Olbrychski. Poznaj szczegóły!

Zdjęcia na temat: grażyna strachota
Wideo na temat: grażyna strachota
 • "Przyjaciółki": : Katarzyna Glinka dołącza do obsady. Czy zagra rywalkę Doroty?

  Patrycję (Joanna Liszowska) do pracy. Ich czułe pożegnanie widzi Teresa (Grażyna Strachota). Nie czeka długo, aby opowiedzieć Patrycji o jego romansach, o których słyszała od zmarłej żony Wiktora.

 • Afonia i pszczoły

  Opowieść o namiętnościach, pożądaniu i zdradzie. Autorski film Jana Jakuba Kolskiego, reżysera "Jasminum", to historia o wielu miłościach. Przedstawiony z ciepłym humorem mały świat opuszczonej stacji kolejowej i niewielkiej pasieki okazuje się pełen tajemnic. Afonia ma dwie miłości: filmowanie i pszczoły. Wojskową kamerą Bell Howella nakręca świat wokół, docieka sensu jego istnienia, obserwuje z uwagą najmniejsze zjawiska. Niedaleko domu przy starej opuszczonej stacji ma kilka uli z...

 • Wojna żeńsko-męska

  Spotkanie "Lejdis" z "Testosteronem" w reżyserii Łukasza Palkowskiego, autora kultowego "Rezerwatu" i "39 i pół", z plejadą gwiazd, jakich jeszcze razem w jednym filmie nie było: Sonia Bohosiewicz, Grażyna Szapołowska, Tomasz Karolak, Wojciech Mecwaldowski, Tomasz Kot, Grażyna Wolszczak, Tamara Arciuch. Najnowszy film Łukasza Palkowskiego, autora takich hitów jak "Rezerwat" czy "39 i pół", to nieprzyzwoita komedia o wojnie żeńsko-męskiej. O co w tej trwającej od wieków walce chodzi? O seks?...

Dyskusje na temat: grażyna strachota