• Informacje na temat:

  grażyna strachota dzieci

Artykuły na temat: grażyna strachota dzieci
 • "M jak miłość": Czarny scenariusz

  Wkrótce zrozpaczona Majowa (Grażyna Strachota) zmieni taktykę: przestanie atakować i oskarżać Franka (Piotr Nerlewski) i w zamian ujawni, że z jej zaginionym synem Darkiem (Marcin Sabat) już wcześniej były poważne problemy.

 • "M jak miłość": Afera w rodzinie

  Matka Darka za wszelka cenę będzie chciała rozdzielić syna i Natalię. Zasugeruje nawet, że to nie on jest ojcem dziecka!

 • "M jak miłość": Nie dla niego panna z dzieckiem

  ...kwotę. A gdy dowie się o wizycie matki Darka (Grażyna Strachota), wpadnie w złość...

 • Co jesienią czeka Lubiczów?

  Powrót Beaty, groźna choroba Krystyny, zaręczyny Bożenki i Miłosza, zerwanie Grażynki i Arkadiusza oraz zawirowania w życiu uczuciowym Oli - oto pięć najważniejszych wydarzeń, których świadkami tej jesieni będą fani "Klanu".

 • "M jak miłość": "Teściowa" jak z koszmaru!

  W kolejnym odcinku "M jak miłość" w Grabinie pojawi się nowa bohaterka - Katarzyna Maj - matka Darka (w tej roli Grażyna Strachota, widzom znana m.in. z seriali "Brzydula", "Barwy szczęścia" i "Złotopolscy"). Jak zareaguje na wiadomość, że wkrótce zostanie babcią?

 • Seks w "Klanie"!

  Grażynka w końcu zdecydowała się na ten krok! Została u Arka na noc. Niestety nad ranem sielankę przerwał telefon ze szpitala.

 • “M jak miłość": Darek zostawi ciężarną Natalkę i ucieknie do Niemiec!

  Marcel Sabat dołączył do obsady “M jak miłość" jako Darek, chłopak Natalki Mostowiak (Marcjanna Lelek), z którym będzie miała dziecko. Wkrótce pojawi się w Grabinie razem ze swoją mieszkającą na stałe w Niemczech mamą Katarzyną Maj (Grażyna Strachota). Kobieta rozmowę z Mostowiakami zacznie od tego, że wątpi, by to właśnie jej syn był ojcem dziecka Natalki.

 • “M jak miłość": Poznajcie wredną teściową Natalki Mostowiak!

  Do obsady sagi rodu Mostowiaków dołączyła Grażyna Strachota, widzom seriali znana m. in. jako Łucja Nowik z “Klanu". Zobaczymy ją w roli Katarzyny Maj, matki Darka (Marcel Sabat), z którym Natalka Mostowiak (Marcysia Lelek) zaszła w nieplanowaną ciążę. Czy nowa bohaterka ucieszy się na wieść, że zostanie babcią?

 • Grażynka wciąż nie może zapomnieć o Arkadiuszu!

  Po tym, jak Arkadiusz (Daniel Olbrychski) wyznał Grażynce (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), że wybrał mniejsze zło i dla dobra córki (Katarzyna Ucherska) udaje męża swojej byłej żony (Grażyna Strachota), ich kontakty wcale się nie zakończą. Poznaj szczegóły!

 • Wciąż nie może nacieszyć się... mężem!

  Grażyna Strachota, czyli Helena Dobrzańska z "Brzyduli" i Irena Krawiec z "Barw szczęścia", od prawie 20 lat jest bez pamięci zakochana w swoim... mężu, znanym komentatorze sportowym, Dariuszu Szpakowskim.

Wideo na temat: grażyna strachota dzieci
 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...

 • Dzieci Ireny Sendlerowej

  Film oparty na książce Anny Mieszkowskiej "Matka dzieci Holocaustu" opowiada o działalności bohaterskiej Polki, Ireny Sendlerowej, która podczas II wojny światowej, wraz z grupą współpracowników zainicjowała szeroko zakrojoną akcję ratowania dzieci z warszawskiego getta. Film koncentruje się przede wszystkim na ukazaniu wkładu narodu polskiego w ratowanie Żydów. Pokazane są tam zarówno wątki współpracy Ireny z Radą Pomocy Żydom - Żegotą, jak i jej bliska relacja z Kościołem. Dzięki szeroko...