• Informacje na temat:

  grażyna strachota z córkami

Artykuły na temat: grażyna strachota z córkami
 • Nowikowa urządzi szopkę przed córką

  Nowikowa (Grażyna Strachota), była żona Arkadiusza (Daniel Olbrychski), nakaże muzykowi, by udawali szczęśliwe małżeństwo. Dla dobra córki Julki (Katarzyna Ucherska), która wybudziła się ze śpiączki. Poznaj szczegóły!

 • "Klan": Co dalej z Grażynką?

  Po trzech miesiącach milczenia Arkadiusz (Daniel Olbrychski) odwiedzi Grażynkę (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) w pracy. Czy zechce założyć z nią rodzinę? A może - dla dobra swojej córki - nadal będzie udawał męża pani Nowikowej (Grażyna Strachota)?

 • "M jak miłość": Fałszywy zachwyt

  ...​Podczas wizyty, jaką Darek (Marcel Sabat) z mamą złożą Mostowiakom, Majowa (Grażyna Strachota) rozpłynie się w zachwytach nad Hanią, chwaląc też Natalkę (Marcjanna Lelek) za to, że wspaniale godzi opiekę nad córką ze studiami.

 • Seks w "Klanie"!

  Grażynka w końcu zdecydowała się na ten krok! Została u Arka na noc. Niestety nad ranem sielankę przerwał telefon ze szpitala.

 • Córka Arkadiusza wróci do zdrowia?

  ...się. Natychmiast pobiegnie po lekarza i swoją byłą żonę (Grażyna Strachota). - Od czasu wypadku jeszcze nigdy nie zdarzyło się nic podobnego! - z radością przyzna Nowikowa. Następnego dnia Arkadiusz...

 • Oto nowy przyjaciel Grażynki!

  Twórcy "Klanu", najdłużej emitowanej telenoweli w Polsce, niezmiennie od 16. sezonów zaskakują swoich fanów nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Do obsady sagi rodu Lubiczów dołączył właśnie Daniel Olbrychski. Poznaj szczegóły!

 • "M jak miłość": "Teściowa" jak z koszmaru!

  W kolejnym odcinku "M jak miłość" w Grabinie pojawi się nowa bohaterka - Katarzyna Maj - matka Darka (w tej roli Grażyna Strachota, widzom znana m.in. z seriali "Brzydula", "Barwy szczęścia" i "Złotopolscy"). Jak zareaguje na wiadomość, że wkrótce zostanie babcią?

 • Co jesienią czeka Lubiczów?

  Powrót Beaty, groźna choroba Krystyny, zaręczyny Bożenki i Miłosza, zerwanie Grażynki i Arkadiusza oraz zawirowania w życiu uczuciowym Oli - oto pięć najważniejszych wydarzeń, których świadkami tej jesieni będą fani "Klanu".

 • Czy Grażynka zapomni o Arkadiuszu?

  Na prośbę Julki (Katarzyna Ucherska), córki Arkadiusza (Daniel Olbrychski), Grażynka (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) zacznie swatać go z... byłą żoną Łucją (Grażyna Strachota)! Poznaj szczegóły!

 • “M jak miłość": Poznajcie wredną teściową Natalki Mostowiak!

  Do obsady sagi rodu Mostowiaków dołączyła Grażyna Strachota, widzom seriali znana m. in. jako Łucja Nowik z “Klanu". Zobaczymy ją w roli Katarzyny Maj, matki Darka (Marcel Sabat), z którym Natalka Mostowiak (Marcysia Lelek) zaszła w nieplanowaną ciążę. Czy nowa bohaterka ucieszy się na wieść, że zostanie babcią?

Wideo na temat: grażyna strachota z córkami
 • "Przyjaciółki": : Katarzyna Glinka dołącza do obsady. Czy zagra rywalkę Doroty?

  Patrycję (Joanna Liszowska) do pracy. Ich czułe pożegnanie widzi Teresa (Grażyna Strachota). Nie czeka długo, aby opowiedzieć Patrycji o jego romansach, o których słyszała od zmarłej żony Wiktora.

 • Dzień kobiet

  Halina skromna kasjerka w sieci handlowej Motylek marzy o zapewnieniu lepszego życia dla siebie i swojej 13 letniej, uzdolnionej informatycznie, córeczki Misi. Wkrótce nadarza się okazja i Halina zostaje kierownikiem sklepu. Szybko przekonuje się, że ceną za lepsze zarobki i poprawę standardu, życia jest nieuczciwość, wykorzystywanie pracowników, oszustwa. Z ofiary staje się katem dla swoich dawnych koleżanek kasjerek. Praca pochłania ją tak całkowicie, że nie zauważa iż Misia pogrąża się w...

 • Afonia i pszczoły

  Opowieść o namiętnościach, pożądaniu i zdradzie. Autorski film Jana Jakuba Kolskiego, reżysera "Jasminum", to historia o wielu miłościach. Przedstawiony z ciepłym humorem mały świat opuszczonej stacji kolejowej i niewielkiej pasieki okazuje się pełen tajemnic. Afonia ma dwie miłości: filmowanie i pszczoły. Wojskową kamerą Bell Howella nakręca świat wokół, docieka sensu jego istnienia, obserwuje z uwagą najmniejsze zjawiska. Niedaleko domu przy starej opuszczonej stacji ma kilka uli z...