• Informacje na temat:

  grażyna szapołowska 2013

Artykuły na temat: grażyna szapołowska 2013
 • Koroniewska uhonorowana

  ...od 2003 roku. W Piernikowej Alei Gwiazd swoje miejsca mają już m.in. Grażyna Szapołowska, Małgorzata Kożuchowska czy Bogusław Linda.(...) antenie telewizyjnej Dwójki pojawił się emitowany do dziś serial "M jak miłość". Aktorka wcieliła się w nim w Małgosię Mostowiak - najmłodszą z dzieci znanego już w całej Polsce małżeństwa. W 2013 roku...

 • "M jak miłość": Olgierd Łukaszewicz - 45 lat na scenie i ekranie

  Poniedziałkowe spotkanie z Olgierdem Łukaszewiczem odbędzie się w Teatrze Lalka. Swój udział zapowiedzieli m.in. Beata Tyszkiewicz, Grażyna Szapołowska, Andrzej Seweryn, Stanisława Celińska, Ewa(...) generał August Emil Fieldorf. Wystąpił w "Małej maturze 1947" w reż. Janusza Majewskiego (2010), w "Uwikłaniu" Jacka Bromskiego (2011) i "W imię..." Małgorzaty Szumowskiej (2013). Serialowi widzowie...

 • Grażyna Szapołowska: Eryk jest tolerancyjny, ja jestem w miarę uczciwa

  Grażyna Szapołowska, która niedawno opublikowała zbiór listów miłosnych od tajemniczego Janusza pt. "Zapomniałam o tobie", zdradziła, że jej partner Eryk Stępniewski nie miał nic przeciwko publikacji, ponieważ jest tolerancyjny. Gwiazda zaś uważa się za osobę uczciwą. Do napisania książki namówił ją sam bohater, który zmarł jeszcze przed premierą.

 • Patrycja Markowska "Piąte: nie odchodź": Zobacz teledysk do filmu o aniołach

  Do sieci trafił teledysk "Piąte: nie odchodź" Patrycji Markowskiej, który promuje film o tym samym tytule.

 • Szapołowska i Lubaszenko na cyfrowej premierze "Krótkiego filmu o miłości"

  28 października w warszawskim kinie Kultura odbędzie się cyfrowa premiera "Krótkiego filmu o miłości" w reżyserii Krzysztofa Kieślowskiego. Swój udział zapowiedzieli odtwórcy głównych ról: Grażyna Szapołowska i Olaf Lubaszenko.

 • Koroniewska odsłoniła "Katarzynkę"

  Aktorka Joanna Koroniewska odsłoniła swoją "Katarzynkę" na Piernikowej Alei Gwiazd w Toruniu. To ważne wydarzenie dla artystki, która urodziła się i wychowała w mieście Kopernika.

 • Olgierd Łukaszewicz: 45 lat na scenie i ekranie

  "Jasna twarz i ta rzadka sympatyczność dana od Boga, którą potocznie nazywamy wdziękiem" - tak ekranowy wizerunek Olgierda Łukaszewicza określił Kazimierz Kutz. W poniedziałek w Warszawie odbędzie się benefis z okazji 45-lecia pracy artystycznej Łukaszewicza.

 • Wybierz Ikony Polskiego Filmu!

  Weź udział w plebiscycie Ikony Polskiego Filmu, organizowanym przez INTERIA.PL wspólnie z Telewizją Polską. Wybierz amanta, amantkę oraz kultową scenę i wygraj wspaniałe nagrody!