• Informacje na temat:

  grażyna szapołowska imprezy

Artykuły na temat: grażyna szapołowska imprezy
 • Grażyna Szapołowska przeżyła chwile grozy na wczasach w Dubaju!

  Grażyna Szapołowska (62 l.) i jej ukochany przeżyli chwile grozy. Podczas imprezy sylwestrowej wydarzyło się coś niespodziewanego! Z pewnością zapamiętają to na długo.

 • W Poznaniu rozpoczyna się festiwal Transatlantyk

  - 120 filmów podzielonych na kilkanaście sekcji tematycznych obejrzą w Poznaniu kinomaniacy podczas rozpoczętego w piątek festiwalu Transatlantyk. Pomysłodawcą i organizatorem imprezy jest laureat Oscara Jan A.P. Kaczmarek.

 • Edyta Olszówka na dobre wygryzła Kożuchowską! "Dla Małgosi nie ma roli w teatrze"

  Kożuchowska nie może narzekać na brak zajęć. Gra w serialach, reklamach, prowadzi liczne imprezy. Ale od dwóch lat, od kiedy została mamą, próżno szukać jej nazwiska na plakatach. Fani aktorki nie mogą się doczekać, kiedy zobaczą ją w Teatrze Narodowym w Warszawie. Rok temu Małgorzata pojawiła się na obchodach jubileuszu placówki, wszyscy myśleli, że to zapowiedź jej powrotu. Taką nadzieję dawał...

 • Rozpoczął się festiwal "Młodzi i Film"

  Projekcją filmów zgłoszonych do konkursu etiud rozpoczął się we wtorek, 21 czerwca, 24. Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film"

 • W Gdyni zaroiło się od gwiazd!

  Grażyna Szapołowska, którą zobaczymy wkrótce w serialu "Układ warszawski" Nie mogło też zabraknąć Edyty Herbuś, czyli Marty Orłowskiej z "Klanu". Piękna celebrytka na inaugurację festiwalu przyszła(...)Przez kilka najbliższych dni Gdynia będzie stolicą polskiego filmu! Pokazy filmowe, spotkania z aktorami i reżyserami oraz imprezy towarzyszące konkursowi głównemu jak co roku ściągną nad morze wiele...

 • Poznajmy bohaterów "Rezydencji"

  Świat wielkich pieniędzy i luksusu bywa wciągający. Gdy jednak zajrzymy do niego przez dziurkę od klucza, zobaczymy że nie jest tak kolorowo, jak mogłoby się wydawać. Już w środę, 7 września, w telewizyjnej Jedynce obejrzymy pierwszy odcinek nowego serialu "Rezydencja" , reklamowanego jako polska "Dynastia".

 • Świat wielkich pieniędzy

  ...grzechów jest zdrada. Wprawdzie od lat ma tę samą żonę Urszulę (Grażyna Szapołowska), ale już na pierwszy rzut oka można się zorientować, że miłość się wypaliła. Mają trójkę dzieci. Łukasz to frustrat(...) uwielbia się bawić. "To taka polska Paris Hilton, która lubi chodzić na imprezy i ciągle pakuje się w kłopoty. Swoim zachowaniem chce zwrócić na siebie uwagę zapracowanych i zajętych rodziców" - mówi...

 • Otwarcie festiwalu na wesoło

  W poniedziałek, 6. czerwca, prezydent Gdyni, Wojciech Szczurek, oficjalnie otworzył 36. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych.

 • Do kogo pofruną Złote Kaczki?

  ...("Seksmisja", "Psy"). Kreacje aktorskie zaczęto nagradzać Złotymi Kaczkami dopiero w 1973 roku. Wśród laureatów znaleźli się m.in. Anna Dymna, Krystyna Janda, Grażyna Szapołowska, Jan Englert, Janusz(...) zajmowało się tylko podliczaniem głosów, a o wszystkim decydowali widzowie. Od 1994 roku wprowadzono zwyczaj ogłaszania nominacji do Złotych Kaczek, a od kilkunastu lat organizowane są specjalne imprezy...

 • "Rezydencja", czyli "Dynastia" po polsku

  Świat wielkich pieniędzy, poważnych interesów i luksusu bywa bardzo wciągający. Gdy zajrzymy do niego przez dziurkę od klucza, możemy się jednak zdziwić, że nie jest tak kolorowo jak się na pierwszy rzut oka wydaje. Będą mogli się o tym przekonać widzowie, obserwując losy rodziny Podhoreckich w najnowszym serialu Jedynki "Rezydencja".