• Informacje na temat:

  grażyna szapołowska taniec z gwiazdami

Artykuły na temat: grażyna szapołowska taniec z gwiazdami
 • Beata Tyszkiewicz odchodzi z "Tańca z gwiazdami". Kto ją zastąpi?

  Beata Tyszkiewicz (79 l.) nie zasiądzie już w jury "Tańca z gwiazdami". Gwiazda podjęła taką decyzję ze względów zdrowotnych. Kto ją zastąpi?

 • Skandale polskich gwiazd

  W 2011 roku media co chwilę donosiły o nowych aferach z udziałem polskich gwiazd. Krupa, Mucha, Sablewska, Doda, Szapołowska i Garlicki - byli numerem jeden na portalach plotkarskich i okładkach kolorowych pism.

 • Polsat znalazł nowego jurora "Tańca z gwiazdami" na miejsce Tyszkiewicz! Zaskoczenie!

  Kto by przypuszczał, że po kilkunastu edycjach "Taniec z gwiazdami" wciąż będzie budził takie emocje.  W Polsacie nieźle się jednak postarali o to, aby przyciągnąć widzów przed ekrany. Zapewne(...) i znienawidzoną przez widzów "Azja Expres" Renulkę Kaczoruk!  Zmiany zaszły także w składzie jurorskim. Z powodów zdrowotnych z show pożegnała się Beata Tyszkiewicz.  Początkowo mówiło się, że zastąpi ją Grażyna...

 • Znamy prowadzącego i jury "Bitwy na głosy"!

  Hubert Urbański poprowadzi "Bitwę na głosy", nowy muzyczny show TVP 2. W roli jurorów - telewizja nazywa ich "komentatorami" - wystąpią: aktorka Grażyna Szapołowska, dziennikarz i prezenter Wojciech Jagielski oraz Alicja Węgorzewska - śpiewaczka operowa.

 • Rusza kolejna edycja "Tańca z gwiazdami"! Jak sprawdzi się nowa jurorka Ola Jordan?

  ...zastąpi schorowaną aktorkę.  Niemal pewną na to stanowisko była początkowo Grażyna Szapołowska. Mówiło się także o Jolancie Fraszyńskiej oraz Stefano Terrazzino.  Produkcja Polsatu postanowiła jednak(...) przeprowadzi się do Polski, gdyby jej kariera nabrała tutaj rozpędu. Jak wam się podoba nowa jurorka? Będziecie oglądać "Taniec z gwiazdami" z jej udziałem?

 • Grażyna Torbicka: Perłowy jubileusz

  Już trzydzieści lat idą razem przez życie. Wyjątkowy jubileusz Grażyna i Adam Torbiccy musieli uświetnić w wyjątkowy sposób.

 • Szapołowska zagrożona

  Gwiazda Szapołowska zagrożona. Chory Bednarek w strefie spadkowej. Takie emocje mogą zapewnić tylko uczestnicy programu "Jak oni śpiewają", emitowanego na antenie Polsatu.

 • Beata Tyszkiewicz i gang sprzątaczek

  Największa dama polskiego kina, jurorka bijącego rekordy popularności telewizyjnego show "Taniec z gwiazdami", którego czwarta edycja właśnie trwa w stacji TVN - Beata Tyszkiewicz, w najbliższym czasie da się poznać widzom w zupełnie nowej, nietypowej dla siebie roli.

 • Szapołowska zatańczy?

  Aktorka Grażyna Szapołowska (55 l.) dość długo nie chciała się dać namówić na występ w III edycji programu "Jak ONI śpiewają". Ponoć zdecydowała się na udział dopiero po osobistej interwencji Niny Terentiew, z którą jest od lat zaprzyjaźniona.

 • Grażyna Szapołowska dość długo nie chciała się dać namówić na występ w III edycji programu "jak Oni śpiewają?". Ponoć zdecydowała się na udział, dopiero po osobistej interwencji Niny Terentiew, z którą jest od lat zaprzyjaźniona.

Wideo na temat: grażyna szapołowska taniec z gwiazdami
 • Maraton tańca

  Klimatyczna i pełna zaskakujących zwrotów akcji komedia producentów "Wesela" i "Domu złego". Magdalena Łazarkiewicz, autorka "Ostatniego dzwonka" oraz "Białego małżeństwa" - przebojowych filmów o pierwszych miłościach i dojrzewaniu, powraca do ponadczasowego tematu młodzieńczych namiętności, które eksplodują w trakcie konkursu tanecznego, elektryzującego mieszkańców pewnego miasta. Dwie dziewczyny - Joanna Kulig ("Sponsoring") i Olga Frycz ("Wszystko co kocham") wystawiają na próbę swoją...

 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • Beat the World. Taniec to moc!

  Trzy międzynarodowe ekipy taneczne stają w szranki w odbywającym się w Detroit prestiżowym turnieju "Beat the World". Przygotowania ruszają pełną parą, każda grupa musi przystąpić do zawodów z unikalnymi układami tanecznymi, by udowodnić i sobie, i innym, że zasługuje na mistrzowski tytuł. Walka polega nie tylko na tańcu - wszyscy uczestnicy będą musieli zmierzyć się także z własną przeszłością. Fusion to grupa, która wywodzi się z ulic Windsor, miasta położonego niedaleko Detroit. Mając...