• Informacje na temat:

  grażyna szapołowska w młodości

Artykuły na temat: grażyna szapołowska w młodości
 • Marek Lewandowski: O jego małżeństwie z Szapołowską mało kto wiedział!

  .... Pana pierwszą żoną była Grażyna Szapołowska, jednak małżeństwo trwało tylko 11 miesięcy. Dlaczego?  - Proszę pani, to miało miejsce ponad 40 lat temu! Nie chcę do tego wracać. To był barwny, ale tylko(...) mają formie, wypoczęci. Za czasów mojej młodości trochę inaczej to wyglądało, kontakty międzyludzkie były szersze. Po zdjęciach często jeszcze przesiadywaliśmy razem, przy kieliszku wódeczki...

 • Zrekonstruowana "Kronika wypadków miłosnych"

  Cyfrowa premiera filmu "Kronika wypadków miłosnych" Andrzeja Wajdy na podstawie scenariusza Tadeusza Konwickiego odbyła się 2 lutego w warszawskim kinie Kultura. Gośćmi pokazu organizowanego przez Stowarzyszenie Filmowców Polskich byli twórcy i aktorzy zrekonstruowanego cyfrowo filmu.

 • Z prywatnej budy do milicji

  Wojciecha Pokory Podziel się też swoimi wspomnieniami na forum "Seriale naszej młodości"

 • Grażyna Szapołowska: Najdroższy szampan

  Marzyła o sławie i wielkiej miłości. Doświadczyła jednego i drugiego. Ale wciąż ma ochotę i apetyt na dużo więcej.

 • Grażyna Szapołowska: Ścigając pamięć

  "Ścigając pamięć" to autobiograficzna powieść Grażyny Szapołowskiej. Poruszająca relacja z ostatnich dni życia matki, przeplatana ze wspomnieniami z życia aktorki. "Chciałam opowiedzieć o tym, co czuje serce, kiedy odchodzi osoba najbliższa" - opowiada artystka.

 • "Sza" - nowa pasja Grażyny Szapołowskiej

  Gwiazda polskiego kina Grażyna Szapołowska postanowiła, wzorem innych gwiazd światowej klasy, zająć się produkcją i promowaniem kosmetyków. W środę, 28 lutego, na konferencji prasowej w Warszawie oświadczyła, że została producentką luksusowych kosmetyków dla pań, pod nazwą "Sza".

 • Najlepsze lesbijskie sceny w historii

  Natalie Portman z Milą Kunis. Susan Sarandon z Catherine Deneuve. Julianna Moore z Amandą Seyfried. Grażyna Szapołowska z Jadwigą Jankowską-Cieślak. Co łączy te aktorskie duety? Z okazji premiery filmu "Pocałuj mnie" przypominamy najsłynniejsze lesbijskie sceny w historii kina.

 • Film o papieżu: Pierwszy klaps

  Na wodach Zbiornika Dobczyckiego (Małopolskie) rozpoczęły się w sobotę, 11 września, zdjęcia do filmu "Karol - historia człowieka, który został papieżem". Producentem dwuodcinkowego filmu telewizyjnego, ukazującego życie Karola Wojtyły od czasów jego młodości do wyboru na papieża, są Włosi. Autorem scenariusza i reżyserem jest Giacomo Battiato.

 • Film o papieżu po polsku

  Polska premiera telewizyjnego filmu "Karol - historia człowieka, który został papieżem" odbędzie się 18 maja, w dzień urodzin Jana Pawła II. Obraz wyemituje stacja TVN, która przygotowuje obecnie polską wersję językową filmu.

 • Spadające gwiazdy

  To nie jest sprzyjający rok dla niektórych aktorów. Kiedyś byli znani i podziwiani. Dziś zależy im na jakiejkolwiek roli, byle dalej istnieć.