• Informacje na temat:

  grażyna szapołowska w programie bitwa na głosy

Artykuły na temat: grażyna szapołowska w programie bitwa na głosy
 • Grażyna Szapołowska nie może Englertowi tego zapomnieć!

  Grażyna Szapołowska bitwę z Janem Englertem (75 l.) przegrała, ale wojnę zamierza wygrać...

 • "The Voice of Poland": Byli żołnierze walczą w ringu

  W programie "The Voice of Poland" zakończył się etap bitew w ringu.

 • Beata Ścibakówna chce odbudować więzi z Grażyną Szapołowską

  ...dyscyplinarnie Grażynę za niestawienie się na przedstawieniu "Tango". Aktorka nie pojawiła się w teatrze ponieważ miała inne zobowiązania. Brała udział w programie "Bitwa na głosy", w którym była jurorką(...)Kiedyś potrafiły godzinami rozmawiać w teatralnym bufecie. Wszyscy w Teatrze Narodowym wiedzieli, że Beata Ścibakówna i Grażyna Szapołowska są sobie bardzo bliskie. To była prawdziwa przyjaźń, której...

 • Grażyna Szapołowska zwolniona z powodu "Bitwy na głosy"

  Dyrektor Teatru Narodowego w Warszawie Jan Englert zapowiedział, że rozwiąże umowę z Grażyną Szapołowska. Aktorka nie pojawiła się w sobotę, 9 kwietnia, na premierze spektaklu, w którym miała występować. Wybrała udział w jury programu "Bitwa na głosy". "To jest jawne przekroczenie regulaminu" - denerwuje się Englert.

 • Szapołowska o przegranej z Englertem

  Grażyna Szapołowska (59 l.) przegrała proces o przywrócenie do pracy w Teatrze Narodowym po tym, jak dyscyplinarnie zwolniona została przez dyrektora Jana Englerta.

 • "Bitwa na głosy": Żegnamy Lublin

  Poznaliśmy pierwszego przegranego telewizyjnego show "Bitwa na głosy". Z programem pożegnał się Krzysztof Cugowski i jego zespół z Lublina. Zwycięzcą została natomiast grupa Haliny Mlynkowej, która tryumfowała już tydzień wcześniej. W głosowaniu telewidzów pozycję 2. zajął zespół braci Golców, a 3. miejsce zespół Piotra Kupichy.

 • Szapołowska wielką przegraną?

  Teraz, zrzekając się na cele charytatywne honorarium z show "Bitwa na głosy", Grażyna Szapołowska (58 l.) wywołała taką sensację, że mówiono o niej nawet w programach informacyjnych TVP! Gwiazda(...) Grażyna Szapołowska zlekceważyła spektakl w Teatrze Narodowym, bo miała nagrania do show, dyrektor sceny, Jan Englert, w atmosferze skandalu zwolnił ją z pracy. Aktorka nie godzi się na wypowiedzenie...

 • Znamy prowadzącego i jury "Bitwy na głosy"!

  Hubert Urbański poprowadzi "Bitwę na głosy", nowy muzyczny show TVP 2. W roli jurorów - telewizja nazywa ich "komentatorami" - wystąpią: aktorka Grażyna Szapołowska, dziennikarz i prezenter Wojciech Jagielski oraz Alicja Węgorzewska - śpiewaczka operowa.

 • Szapołowska nie przyszła na swój spektakl!

  Dyrektor Teatru Narodowego do samego końca nie zdawał sobie sprawy, że Grażyna Szapołowska , zamiast zagrać w przedstawieniu, zasiądzie w loży show TVP 2 "Bitwa na głosy"...

 • "Bitwa na głosy": Pozytywna energia z Cieszyna

  Za nami drugi odcinek "Bitwy na głosy" - muzycznego programu TVP2. Tym razem widzowie zapewnili bezpieczną pozycję w następnym epizodzie zespołowi skompletowanemu przez Halinę Mlynkową. "Od początku wierzyłam w moją drużynę. Oni nie zawiedli" - tak wokalistka skomentowała zwycięstwo swojej drużyny.

Zdjęcia na temat: grażyna szapołowska w programie bitwa na głosy
Wideo na temat: grażyna szapołowska w programie bitwa na głosy
 • Głosy

  Jerry jest uroczym, ale jednocześnie niezwykle osobliwym pracownikiem fabryki wanien w małym amerykańskim miasteczku. Od pierwszego spotkania szaleńczo podkochuje się w nowej koleżance z księgowości. Miła, seksowna, zabawna i pochodząca z deszczowej Anglii Fiona jest chodzącym ideałem. Ich pierwsza randka kończy się jednak wyjątkowo pechowo. Jerry przez przypadek zabija Fionę, a jej śmierć staje się dla niego nie lada kłopotem. Na szczęście zagubionemu mężczyźnie z pomocą przychodzą jego...

 • Bitwa roku

  Były trener koszykówki otrzymuje nowe zadanie. Ma przygotować drużynę breakdancerów na mistrzostwa świata we Francji. Początkowo surowy trener nie dogaduje się z niepokornymi tancerzami, którzy przekonani są, że nikt ich nie rozumie.

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.