• Informacje na temat:

  grażyna szapołowska wiek

Artykuły na temat: grażyna szapołowska wiek
 • Grażyna Szapołowska o rodzinnej tragedii! „Trzy razy ratowałam mamę”!

  Grażyna Szapołowska (64 l.), jak przystało na artystkę, jest niezwykle wrażliwa. Nic dziwnego, że mimo upływu czasu, nadal nie radzi sobie z tragedią, jaka dotknęła jej rodzinę w 2010 roku.

 • "Szapołowska dostała rolę, bo jest stara"

  Ewa Kasprzyk (51 l.) na łamach prasy wylewa swoją frustrację spowodowaną faktem, iż Grażyna Szapołowska (55 l.) ukradła jej rolę w filmie.

 • Szapołowska zbije fortunę na telewizji?

  Zarozumiała i arogancka Grażyna Szapołowska (55 l.) zaśpiewa za 20 tys tygodniowo w programie "jak ONI śpiewają". Czy jest tego warta?

 • "Blondynka": Olaf Lubaszenko pokochał wieś

  ...człowiek, który potrafi docierać do innych. Pracuje się dla niego z przyjemnością, toteż bardzo chętnie oddaję mu cząstkę swojego talentu i wrażliwości. Nie pierwszy raz wciela się Pan w rolę księdza(...) brakowało mi hałasu tramwajów, ciężarówek, syren pogotowia. Ale z wiekiem to się u mnie zmienia - coraz lepiej odnajduję się w sielskich klimatach. Być może to jest właśnie prawidłowość, że jeśli...

 • "Czterdziestolatkowi" stuknęła czterdziestka

  .... Nie wszyscy pamiętają, że w 12. odcinku "Czterdziestolatka" po raz pierwszy na ekranie pojawiła się... Grażyna Szapołowska (zagrała inżynier Urszulę Nowowiejską). Od udziału w serialu Jerzego Gruzy(...) łuków zamiast drzwi, raz za sprawą portretu przodka... - Idąc na casting do serialu nie przypuszczałem, że dzięki niemu na wieki wieków stanę się Karwowskim - wspominał w wywiadzie Andrzej Kopiczyński...

 • "Czterdziestolatek" ma już... 40 lat!

  40 lat temu - 16 maja 1975 roku - Telewizja Polska wyemitowała pierwszy odcinek "Czterdziestolatka". Inżynier Stefan Karwowski (Andrzej Kopiczyński) i jego żona Madzia (Anna Seniuk) w ciągu godziny stali się nowymi... idolami milionów Polaków, a serial Jerzego Gruzy zyskał popularność, której do dziś nie udało się przebić żadnej telewizyjnej produkcji.

 • Najlepsze lesbijskie sceny w historii

  Natalie Portman z Milą Kunis. Susan Sarandon z Catherine Deneuve. Julianna Moore z Amandą Seyfried. Grażyna Szapołowska z Jadwigą Jankowską-Cieślak. Co łączy te aktorskie duety? Z okazji premiery filmu "Pocałuj mnie" przypominamy najsłynniejsze lesbijskie sceny w historii kina.

 • Spadające gwiazdy

  To nie jest sprzyjający rok dla niektórych aktorów. Kiedyś byli znani i podziwiani. Dziś zależy im na jakiejkolwiek roli, byle dalej istnieć.

 • Wiecznie młode babcie

  Święto Babci obchodzone 21 stycznia to tradycja, która niedługo liczyć będzie w Polsce pół wieku. Wiele się przez ten czas zmieniło. Dziś pojawienie się wnuków nie oznacza wcale nadejścia jesieni życia.

 • Celebryctwo jest okropne

  "Wiem, że dużo już za mną, ale mam nadzieję, że jeszcze trochę przede mną" - wyznaje Krzysztof Kowalewski, który wciąż zachwyca polską publiczność oryginalnymi rolami.

Dyskusje na temat: grażyna szapołowska wiek