• Informacje na temat:

  grażyna szapołowska wywiad

Artykuły na temat: grażyna szapołowska wywiad
 • Grażyna Szapołowska stoi murem za corką!

  ...musiałam pełnić rolę i matki, i ojca. A ona się buntowała. Ostro się czasem kłóciłyśmy. Często płakałam, a potem się okazywało, że ona też płakała - mówiła Szapołowska w jednym z wywiadów. Aktorka(...) godności". W trudnym czasie Kasię wspiera mama. Dziś mają dobre stosunki, choć nie zawsze tak było. Niegdyś Szapołowska wiele pracowała, często wyjeżdżała za granicę i nie mogła poświęcić córce tyle...

 • Grażyna Szapołowska: Eryk jest tolerancyjny, ja jestem w miarę uczciwa

  Grażyna Szapołowska, która niedawno opublikowała zbiór listów miłosnych od tajemniczego Janusza pt. "Zapomniałam o tobie", zdradziła, że jej partner Eryk Stępniewski nie miał nic przeciwko publikacji, ponieważ jest tolerancyjny. Gwiazda zaś uważa się za osobę uczciwą. Do napisania książki namówił ją sam bohater, który zmarł jeszcze przed premierą.

 • Grażyna Szapołowska dostała cudowny prezent od życia

  Nie wyobraża sobie dnia bez choćby krótkiej rozmowy z wnuczką. Grażyna Szapołowska (63 l.) jest szczęśliwa, kiedy może spotkać się z nią, zabrać na pokaz mody, na premierę do kina czy po prostu(...). Uwielbia się chwalić wnuczką. Grażyna Szapołowska dochowała się tylko jednej pociechy. Z drugim z trzech mężów, biznesmenem, współwłaścicielem jednego z podwarszawskich hoteli, Andrzejem Jungowskim...

 • Grażyna Szapołowska i Paweł Potoroczyn: Oświadczyny w drugim dniu znajomości

  Byli razem siedem lat. Dopiero kilka lat po rozwodzie aktorka opowiedziała, dlaczego rozpadło się jej trzecie małżeństwo.

 • Wiśniewska o Szapołowskiej: Nie rozumiała tekstu

  Podczas procesu, jaki Grażyna Szapołowska wytoczyła Janowi Englertowi i Teatrowi Narodowemu, to Ewa Wiśniewska była tym świadkiem, który złożył najbardziej niekorzystne dla niej zeznanie.

 • "Piąte: Nie odchodź": W poszukiwaniu Anioła Stróża

  Dystrybutor filmu "Piąte: Nie odchodź" zaprezentował pierwszy zwiastun pełnometrażowego debiutu córki Grażyny Szapołowskiej - Katarzyny Jungowskiej.

 • Anna Popek: Którą gwiazdę podziwia dziennikarka?

  ...jednoznacznie. Okazuje się, że tą osobą jest Grażyna Szapołowska! Co ciekawe, jakiś czas panie wspólnie odpoczywały w jednym z kurortów, co skrzętnie udokumentowali paparazzi. Wiedzieliście, że się(...)Dziennikarka udzieliła ostatnio krótkiego wywiadu tygodnikowi "Twoje Imperium". Dowiedzieliśmy się m.in., że nie zaśnie bez pacierza, w mężczyznach pociąga ją niski głos i ładne nogi, nie...

 • Katarzyna Jungowska: To, o czym opowiadam, nie jest mi obce

  Młoda, zdolna, odważna. Jej najnowszy film "Piąte: nie odchodź" zbiera już pierwsze nagrody na prestiżowych festiwalach, a to dopiero początek. Katarzyna Jungowska udowadnia, że nie jest tylko córką sławnej mamy, Grażyny Szapołowskiej. Skąd młoda reżyser czerpała inspiracje do swojej opowieści?

 • Aleksander Ihnatowicz z "Rodziny zastępczej" porzucił aktorstwo

  ...się przepustką do kariery w świecie filmowym. Choć nie był nowicjuszem - wcześniej zagrał m.in. w "Kronikach domowych" (u boku takich gwiazd, jak Grażyna Szapołowska i Krzysztof Kolberger), to dzięki(...) się jak rodzina, choć nie łączą nas więzy krwi - mówił w jednym z wywiadów. To w trakcie grania w serialu on i inni młodzi aktorzy musieli zmierzyć się z tragedią w prawdziwym życiu: na raka...

 • Daniel Olbrychski: Zagrał Anioła Stróża

  - Dostałem w prezencie zagranie kogoś ważnego - Daniel Olbrychski mówi o roli Anioła Stróża w reżyserskim debiucie córki Grażyny Szapołowskiej "Piąte: Nie odchodź". Film Katarzyny Jungowskiej trafi na ekrany kin 13 marca.