• Informacje na temat:

  grażyna torbicka 2012

Artykuły na temat: grażyna torbicka 2012
 • Losy Tomasza Lisa w rękach Torbickiej!

  Fortuna kołem się toczy. Zaledwie miesiąc temu Grażyna Torbicka (54) przeżyła wielkie rozczarowanie za sprawą żony Tomasza Lisa (47) - Hanny. A teraz to ona, jako członkini Komisji Etyki Telewizji Polskiej, ma zadecydować o zawodowych losach jej męża. Czy będzie obiektywna, oceniając jego zachowanie?

 • Katarzyna Jungowska laureatką nagrody im. Morgensterna

  Katarzyna Jungowska, córka aktorki Grażyny Szapołowskiej, doceniona została za film "Piąte: Nie odchodź", o relacjach emocjonalnych ojca i nastoletniej córki. Artystka otrzymała w poniedziałek, 17 listopada, w Warszawie Nagrodę im. Janusza "Kuby" Morgensterna "Perspektywa" dla debiutujących reżyserów.

 • Torbicka czuje się dotknięta

  Grażyna Torbicka (53 l.) i jej mąż, kardiolog Adam Torbicki, są przykładem na to, że i bez dzieci można żyć szczęśliwie. Niestety, niektórym nie jest łatwo to zrozumieć.

 • Orły 2015 rozdane!

  Rozdano Polskie Nagrody Filmowe Orły 2015, doroczne nagrody Polskiej Akademii Filmowej. Triumfatorem ceremonii, która odbyła się w poniedziałek, 2 marca, wieczorem w Teatrze Polskim w Warszawie, został film "Bogowie" Łukasza Palkowskiego, który otrzymał aż siedem statuetek!

 • Torbicka otworzy Euro 2012?

  Grażyna Torbicka (52 l.) nie należy do osób, które lubią eksperymenty. Jednak ten może być kuszący. Choćby ze względu na jej tatę, wybitnego działacza sportowego.

 • Torbicka to fanka futbolu!

  - W szkole założyłam dziewczęcą drużynę piłki nożnej - wspomina Grażyna Torbicka, od lat fanka futbolu. Dziennikarkę, która jest Przyjacielem Euro 2012, podczas mistrzostw spotkać będzie można na meczu wśród kibiców.

 • Lis wygryzie Torbicką z TVP?

  .... Grażyna od lat prowadzi magazyn "Kocham Kino" w TVP, od 5 lat pełni funkcję dyrektora artystycznego festiwalu Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym, należy do Międzynarodowej Federacji Krytyków Filmowych FIPRESCI, przygotowuje relacje z największych festiwali filmowych na świecie. Stąd jej nieobecność na gali wręczenia Lwów wywołała lawinę komentarzy. "Nikt z takim wdziękiem jak Grażyna nie panuje...

 • "Dwa Brzegi": Co w tym roku?

  Kolejna edycja festiwalu Filmu i Sztuki "Dwa Brzegi" w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą odbędzie się od 28 lipca do 5 sierpnia. Hasło tegorocznej imprezy to "Filozofia buntu". Widzowie spotkają się między innymi z Markiem Kondratem, Markiem Koterskim i Fridrikiem Thornem Fridrikssonem.

 • Wybrano Najpiękniejszych 2012

  W poniedziałek, 11 lutego, odbył się wielki finał plebiscytu VIVA! Najpiękniejsi 2012, połączonego z akcją charytatywną "I Ty Możesz sięgnąć Gwiazd". Organizatorem i pomysłodawcą plebiscytu jest dwutygodnik "VIVA!", a od 2011 roku jest on połączony z akcją dedykowaną utalentowanym dzieciom, wychowywanym w rodzinnych domach dziecka oraz rodzinach zastępczych.

 • Co na "Dwóch Brzegach"?

  Filmy pokazujące najnowsze trendy światowej kinematografii, a także spotkania z twórcami, koncerty oraz wystawy wypełnią program 7. Festiwalu Filmu i Sztuki "Dwa Brzegi", który w sobotę, 27 lipca, rozpocznie się w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą.