• Informacje na temat:

  grażyna torbicka aktorka

Artykuły na temat: grażyna torbicka aktorka
 • Grażyna Torbicka: zaskakujący prezent na rocznicę ślubu

  ..., pani Grażyna czuje się tak, jak Audrey Hepburn w filmie "Rzymskie wakacje". Aktorka Rzym przemierzała na skuterze, z Gregorym Peckiem za plecami. *** Zobacz więcej materiałów:(...) na Półwyspie Apenińskim. Podpisał kontrakt na 2 lata. Grażyna pojechała z mężem i... zakochała się w słonecznej Italii. Nauczyła się języka, dzięki czemu w 1998 roku zatrudniono ją jako prezenterkę...

 • Kobiety w kinie dyskryminowane - uważają polskie aktorki

  Zdaniem gwiazd polskiego kina, aktorki są w krajowej kinematografii niedocenianie. Grażyna Torbicka uważa, że wciąż brakuje dla nich dobrych ról. Maja Ostaszewska twierdzi, że w ogóle jest ich niewiele, natomiast Marta Żmuda Trzebiatowska mówi, że aktorki są gorzej opłacane niż aktorzy. Wszystkie mają nadzieję, że sukces "Idy" zmieni tę sytuację.

 • Na Festiwalu Filmowym w Cannes nie zabrakło polskich akcentów - tuż przed premierą filmu "Loving" na czerwonym dywanie zaprezentowały się Grażyna Torbicka w sukience Tomka Ossolińskiego i dwie celebrytki: Margaret oraz Karolina Gilon, które przyjechały na zaproszenie firmy kosmetycznej. Zabrakło Grażyny Szapołowskiej, która miała uczestniczyć w pokazach zrekonstruowanych cyfrowo dwóch filmów...

 • Olbrychski, Szapołowska i Simlat w najlepszym debiucie roku

  13 marca na ekrany polskich kin trafi "Piąte: nie odchodź" w reżyserii Katarzyny Jungowskiej. Film został uhonorowany nagrodą im. Janusz Morgensterna dla najlepszego debiutu 2014 roku. W obsadzie: wybitnie uzdolniona aktorka młodego pokolenia Michalina Olszańska, Łukasz Simlat, Grażyna Szapołowska, Daniel Olbrychski oraz debiutująca na ekranie piosenkarka Patrycja Markowska.

 • Olga Kalicka dostała świetną ofertę! Zarobi majątek!

  Olga Kalicka (23 l.) to jedna z aktorek „Rodzinki.pl”. Widzowie pokochali ją w roli Magdy, dziewczyny Tomka. Do tej pory aktorka jednak grała epizodyczne role, ale teraz jej los może się odmienić!

 • Katarzyna Jungowska laureatką nagrody im. Morgensterna

  Katarzyna Jungowska, córka aktorki Grażyny Szapołowskiej, doceniona została za film "Piąte: Nie odchodź", o relacjach emocjonalnych ojca i nastoletniej córki. Artystka otrzymała w poniedziałek, 17 listopada, w Warszawie Nagrodę im. Janusza "Kuby" Morgensterna "Perspektywa" dla debiutujących reżyserów.

 • ​"Przyjaciółki": Roma Gąsiorowska uczy kobiety, jak odnieść sukces!

  Roma Gąsiorowska, czyli Wika Malewska z "Przyjaciółek", nie kryje, że uważa się za kobietę sukcesu. Radami, co zrobić, by znaleźć się na szczycie i jak najdłużej na nim pozostać, aktorka od niedawna dzieli się z innymi kobietami. - Chcę im pomagać odnaleźć siebie - mówi.

 • Telekamery mają już 18 lat! Kto w tym roku zdobędzie statuetkę?

  Już w poniedziałek, 9 lutego, na antenie TVP 2 zobaczymy relację z wręczenia Telekamer. Czytelnicy "Tele Tygodnia" wybierali swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Kto w tym roku otrzyma cenną statuetkę?

 • Barbara Kurdej-Szatan okrzyknięta jedną z "najcenniejszych" polskich gwiazd! Jest już milionerką?

  Barbara Kurdej-Szatan (31 l.) na brak pracy z pewnością nie może narzekać. To jest jej czas i aktorka postanowiła go wykorzystać w stu procentach. Nic więc dziwnego, że o jej zarobkach zaczynają krążyć legendy...

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.