• Informacje na temat:

  grażyna torbicka i jej rodzina

Artykuły na temat: grażyna torbicka i jej rodzina
 • Grażyna Torbicka: Co spędza jej sen z powiek?

  Grażyna Torbicka (59 l.) wraca do telewizji, ale w jej życiu ważniejsza jest rodzina. Bliscy potrzebują jej teraz jeszcze bardziej.

 • Grażyna Torbicka wyreżyseruje film

  Nie jest przesądna i nie robi noworocznych postanowień. Grażyna Torbicka ma jednak w zwyczaju wykorzystywać szanse, które jej się trafiają. A w 2015 roku dziennikarka chce podjąć nowe wyzwanie. Wyreżyseruje film!

 • Grażyna Torbicka podjęła decyzję w sprawie mamy!

  ...powróciła sprawa przeprowadzki legendy telewizji do domu córki. Już rok temu, po śmierci taty, Torbicka namawiała mamę na zamieszkanie z nią i jej mężem. Wtedy Loska odmówiła. Grażyna wraz z mężem Adamem(...)To były nerwowe dni. Po tym jak Krystyna Loska (80) przeszła zawał, Grażyna Torbicka (58) drżała o zdrowie mamy. W połowie sierpnia prezenterka poczuła ucisk w klatce piersiowej i zaczęła słabnąć...

 • Grażyna Torbicka: Perłowy jubileusz

  Już trzydzieści lat idą razem przez życie. Wyjątkowy jubileusz Grażyna i Adam Torbiccy musieli uświetnić w wyjątkowy sposób.

 • Grażyna Torbicka wzruszona! To wspaniały gest!

  ...św. Marii Magdaleny Grażyna Torbicka łamiącym się głosem wspominała tatę. We wzruszającym przemówieniu opowiedziała o miłości swoich rodziców, którzy wiele lat temu poznali się właśnie w Tychach(...) Loski. Albo wprowadzić rozgrywki jego imienia. Porozmawiam o tym z władzami klubu" – deklaruje Oślizło.  Pani Krystyna i jej córka Grażyna z pewnością będą wdzięczne przyjacielowi za ten niezwykły...

 • Grażyna Torbicka: Tradycyjne święta

  Dziennikarka telewizyjnej Dwójki od bardzo dawna trzyma się żelaznej reguły: przez cały rok pracuje na najwyższych obrotach, ale gdy przychodzi Boże Narodzenie, poświęca swój czas wyłącznie najbliższej rodzinie.

 • Grażyna Torbicka miała łzy w oczach

  W domu Grażyny i Adama Torbickich przy wigilijnym stole zasiadła najbliższa rodzina prezenterki. Były śląskie makówki i pyszny deser. Dla nich to najpiękniejsze dni w roku. "W chwili dzielenia się opłatkiem zwykle mam łzy w oczach" - wyznaje Grażyna Torbicka (56 l.). W jej domu jest zwyczaj, że wszystkie dania muszą być podane na stół przed modlitwą i dzieleniem się opłatkiem. "Jak już...

 • Gala 1000 razy "M jak miłość"

  W poniedziałek, 2 września, wieczorem w Teatrze Polskim w Warszawie, w blasku fleszy i z udziałem telewizyjnych kamer, odbyła się wielka Gala Jubileuszowa "1000 razy 'M jak miłość'", którą poprowadzili Grażyna Torbicka i Kacper Kuszewski. Koncert w telewizyjnej Dwójce obejrzało prawie 5,1 mln widzów.

 • Adam Nawałka i Grażyna Torbicka: mogli być najpiękniejszą parą w Polsce!

  ...​Zanim Grażyna Torbicka (57 l.) spotkała swoją wielką miłość, przeżyła fascynację Adamem Nawałką (58 l.), obecnym selekcjonerem reprezentacji Polski. Zapewne ich życie wyglądałoby zupełnie inaczej, gdyby zechcieli zbudować związek.

 • Dwa Brzegi połączone. Sauna w kinie

  Premierowym pokazem nagrodzonego w Cannes filmu Matteo Garrone "Reality" rozpoczęła się w sobotę 6. edycja festiwalu filmowego Dwa Brzegi. Ale w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą nie mniej ważne od seansów filmowych są spotkania z artystami.