• Informacje na temat:

  grażyna torbicka kocham kino

Artykuły na temat: grażyna torbicka kocham kino
 • Grażyna Torbicka wyjedzie z Polski?!

  Od lat są Grażyna (57 l.) i Adam (63 l.) Torbiccy zgodnym małżeństwem. Wspierają się w trudnych momentach i kibicują swoim karierom. Teraz jej mąż ma szansę na pracę za granicą.

 • Grażyna Torbicka wyreżyseruje film

  Nie jest przesądna i nie robi noworocznych postanowień. Grażyna Torbicka ma jednak w zwyczaju wykorzystywać szanse, które jej się trafiają. A w 2015 roku dziennikarka chce podjąć nowe wyzwanie. Wyreżyseruje film!

 • To już oficjalne. Grażyna Torbicka żegna się z TVP!

  ..."Po 31 latach pracy w Programie 2 TVP poczułam, że to dobry moment by spojrzeć na świat z innej perspektywy" - pisze Grażyna Torbicka w oficjalnym oświadczeniu, potwierdzając tym samym doniesienia o zakończeniu swojej przygody z programem "Kocham kino".

 • Kiedy Grażyna Torbicka zapomina o całym świecie?

  Grażyna Torbicka na kinie zna się jak mało kto. "Lubię filmy, które pozwalają mi zapomnieć o całym świecie" - wyznaje dziennikarka. Mimo że czasem zgadza się z opiniami krytyków filmowych, to o tym nie mówi, bo zawsze wierzy w dobre intencje artysty

 • Grażyna Torbicka zamartwia się o mamę. Krystyna Loska wpadła na zaskakujący pomysł

  Ostatnio Krystyna Loska (81 l.) wyznała córce, że pragnie przeprowadzić się na Śląsk. Jeśli zrealizuje to marzenie, to rozdzielą je setki kilometrów… Grażyna Torbicka (59 l.) nie kryje swych obaw.

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • Grażyna Torbicka: Nowy rozdział w jej życiu

  ...wszystkie wątpliwości powinna odłożyć na bok i musi robić kolejną edycję Dwóch Brzegów. Mając wsparcie jednej z największych w Polsce stacji telewizyjnych, Grażyna Torbicka szybko znalazła nowych sponsorów(...) kontaktu z TVP. Niewykluczone, że dziennikarka dostanie też propozycję stworzenia zupełnie autorskiego programu, w którym mogłaby, jak to robiła dotąd w „Kocham kino” w TVP2, opowiadać o swych...

 • Grażyna Torbicka z nagrodą

  Grażyna Torbicka i Tadeusz Sobolewski prowadzący telewizyjny magazyn "Kocham Kino", twórcy portalu internetowego Stopklatka.pl oraz łódzkie kino Charlie są wśród tegorocznych laureatów Nagród Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej (PISF).

 • Grażyna Torbicka zastąpi Wendzikowską w TVN? Sensacyjne doniesienia!

  O tym, że Torbicka odchodzi z TVP mówiło się już w 2015 r. Teraz sprawa nabrała rumieńców. Prowadzącej "Kocham kino" nie spodobało się ostatnio dodanie bez jej wiedzy ideologicznego komentarza do(...) dziennikarce podjąć decyzję o pożegnaniu się ze stacją po 33 latach, tym bardziej że Torbicka nie utożsamiała się z tzw. "dobrą zmianą" forsowaną przez PiS w mediach publicznych, uderzającą w jej...

 • Co tydzień "Kocham kino"

  Od grudnia magazyn filmowy "Kocham kino" emitowany będzie co tydzień, a nie - jak dotychczas - raz w miesiącu.