• Informacje na temat:

  grażyna torbicka nowości

Artykuły na temat: grażyna torbicka nowości
 • "Na noże": "Serial czy Film?" - aktorzy, wielkie kino, telewizja oraz widzowie w panelu TVN

  ..." - podsumowywała główna bohaterka serialu "Druga Szansa". Podczas panelu, którego gospodarzem była Grażyna Torbicka pojawiały się także argumenty, które na pierwszym miejscu stawiały jednak te krótsze(...)Organizowany przez telewizję TVN panel rozpoczął się od prezentacji jednej z największych nowości jesiennej ramówki - serialu "Na noże". O obsadzie, fabule serialu i trudach nowych produkcji mówiła...

 • Torbicka, Zanussi, Lupa...

  Tegoroczny, 50. Krakowski Festiwal Filmowy odbędzie się w dniach 31 maja - 6 czerwca. Poznaliśmy już jurorów jubileuszowej edycji imprezy.

 • Polskie komedie? Jestem na nie!

  Grażyna Torbicka ma sporo do zarzucenia polskim komediom. Znawczyni kina nie przypadł do gustu najnowszy film Marka Koterskiego "Baby są jakieś inne", za to zachwycił ją "Wymyk" Grega Zglińskiego.

 • Co zobaczymy jesienią w TVP?

  TVP - Twoja przestrzeń ciekawości - pod takim hasłem telewizja publiczna zaprezentowała w poniedziałek, 22 sierpnia, jesienną ramówkę. Będą nowe programy, takie jak oczekiwany muzyczny show "The Voice of Poland" oraz nowe seriale - "Rezydencja" w Jedynce oraz "Wiadomości z drugiej ręki" w Dwójce.

 • Rusza Krakowski Festiwal Filmowy

  W poniedziałek, 31 maja, rozpoczyna się 50. Krakowski Festiwal Filmowy. Jubileuszowa edycja imprezy potrwa do niedzieli 6 czerwca. Siedem festiwalowych dni wypełnione będzie po brzegi projekcjami filmowymi, koncertami oraz wystawami.

 • Przyznano nagrody PISF

  Już po raz trzeci, a pierwszy raz w ramach Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni wręczone zostały Nagrody Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Uroczysta gala odbyła się 26 maja 2010 roku w Centrum Konferencyjnym hotelu Sheraton w Sopocie.