• Informacje na temat:

  grażyna torbicka operacje

Artykuły na temat: grażyna torbicka operacje
 • Grażyna Torbicka szczęśliwa! To fantastyczna nowina!

  ...sposób rehabilitacji osób po zawale serca" – powiedziała „Na żywo” Grażyna Torbicka. Ponieważ emerytowana spikerka jest bardzo niezależna i wbrew naleganiom córki i zięcia nie przeniosła się do ich domu(...) wyjściem z domu gdy padało albo było bardzo zimno i nieprzyjemnie, nigdy jej się to nie udało.  "Lekarz twierdzi, że jest wytrwałą i wzorową pacjentką" – zapewnia Torbicka.  Grażyna cieszy się z dobrej...

 • Torbicka o operacjach plastycznych

  ...50-letnia Grażyna Torbicka oficjalnie popiera operacje plastyczne. "Jeśli kobieta uważa, że jest jej to potrzebne, nie mam nic przeciwko temu" - zaznacza.

 • Torbicka zdradza sekret szczupłej sylwetki

  Czy można być piękną i szczupłą po pięćdziesiątce? Tak! Grażyna Torbicka (51 l.), znana dziennikarka i prezenterka telewizyjna, jest tego niezbitym dowodem.

 • Torbicka czuwa przy matce

  Zamiast nagrywać kolejne programy, Grażyna Torbicka (52 l.) cały swój czas poświęca chorej mamie. Jej zdrowie jest dla niej teraz najważniejsze!

 • ...operacjami. Trochę tolerancji. (Gala) Grażyna Torbicka: Nie mam nic przeciwko, jeśli kobieta uważa, że jest jej to potrzebne. (...) Ja nie poddałam się żadnej. Na razie nie odczuwam takiej(...) się do jednej operacji. Poddałam swój nos korekcie. Moja chrząstka po prostu się rozwarstwiała i lekarz kazał mi ją zoperować, ponieważ pękały mi naczynia krwionośne. Ale operacje plastyczne są...

 • Krystyna Loska uspakaja fanów! „Czuję się dobrze”!

  .... Legendarna prezenterka musiała natychmiast przejść zabieg wszczepienia stentu, co pozwoliło na przywrócenie drożności naczyń krwionośnych. Przy mamie po zabiegu czuwa już jej córka, Grażyna Torbicka (58(...) stent z powodu zawału serca i to, czego najbardziej teraz potrzebuje, to spokoju"- skomentowała całą sytuację Grażyna. 

 • Edyta Górniak wyczerpana. Ma dość!

  ...scenie i osunęła się na podłogę - wspomina informator. Za kulisami była wtedy Grażyna Torbicka (57), która robiła reportaż dla TVP. - Podbiegła do Edyty i udzieliła jej pierwszej pomocy - twierdzi...

 • Agnieszka Szulim: Sylwester, ciepła bielizna i operacje plastyczne

  W ostatnią noc roku krakowski Rynek Główny zamieni się w gigantyczną estradę. Wystąpią słynni polscy wykonawcy, a krakowianie i widzowie TVN-u będą się bawić przy najlepszej muzyce - zapewnia jedna z prowadzących zabawę, Agnieszka Szulim.

 • Dwa Teatry: Gajos znowu najlepszy!

  Trwa 10. jubileuszowy Festiwal Dwa Teatry Sopot 2010. Wielka Nagroda za wybitne kreacje aktorskie trafiła w tym roku w godne i wybitne ręce - Janusza Gajosa. Wyróżnienie zostało wręczone podczas uroczystej gali, która odbyła się w sobotę, 12 czerwca.