• Informacje na temat:

  grażyna torbicka plotki

Artykuły na temat: grażyna torbicka plotki
 • Grażyna Torbicka: Sensacyjne zmiany w jej życiu?!

  Tygodnik "Życie na Gorąco" sugeruje, że Grażyna Torbicka (56 l.) niebawem przewróci swoje życie o 180 stopni!

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • Grażyna Torbicka zastąpi Wendzikowską w TVN? Sensacyjne doniesienia!

  Nie cichną plotki na temat transferu Grażyny Torbickiej (56 l.) do stacji TVN. Dziennikarka miałaby zastąpić tam... "ekspertkę od Grotowskiego" Ankę Wendzikowską.

 • "Tele Tydzień": Kożuchowska rekordzistką

  Najpopularniejszy tygodnik - "Tele Tydzień" - świętuje 20. urodziny. Z tej okazji do kiosków trafił jubileuszowy numer gazety. Na jego okładce znaleźli się laureaci pierwszych Telekamer - Krystyna Janda i Marek Kondrat, jednak najwięcej razy na tytułowej stronie "Tele Tygodnia" pojawiała się Małgorzata Kożuchowska.

 • Nie milkną plotki o przejściu Grażyny Torbickiej do TVN!

  .... Ulubienica widzów, autorka znakomitego cyklu "Kocham kino" miałaby prowadzić autorski program w TVN. Plotki o jej transferze pojawiły się już na jesieni ub.r., gdy Grażyna Torbicka pojawiła się na dorocznym(...). Mówi się bowiem, że to jej miejsce ma zająć właśnie Grażyna! 

 • Grażyna Torbicka odchodzi z TVP?! "Sama zdecydowała o porzuceniu pracy"

  Grażyna Torbicka (56 l.) już niebawem może pożegnać się z gmachem przy Woronicza. Powód? Konflikt z nowymi władzami TVP!

 • Grażyna Torbicka podjęła odważną decyzję

  Grażyna Torbicka (54 l.) coraz częściej widywana jest w Otwocku. Odwiedza tam pracującego męża, profesora Adama Torbickiego. Krążą plotki, że para planuje wyprowadzić się na stałe ze stolicy.

 • Torbicka otworzy Euro 2012?

  Grażyna Torbicka (52 l.) nie należy do osób, które lubią eksperymenty. Jednak ten może być kuszący. Choćby ze względu na jej tatę, wybitnego działacza sportowego.

 • Krystyna Loska była gwiazdą telewizji. Dziś pobiera głodową emeryturę

  Grażynkę, ale mieszkam u siebie i cenię sobie to, że jestem samodzielna" - stawia sprawę jasno. Grażyna Torbicka nie matkuje mamie. "Nie ma mowy! - śmieje się. - Mama na to nie pozwoli, jest niezależna, wszystko chce robić sama. Ale ja mam podobnie. Obie w kuchni? Nie ma takiej opcji. Najpierw jedna robi swoje, potem druga". Grażyna - według kuchni włoskiej. Krystyna, oczywiście - wyłącznie...

 • Barbara Kurdej-Szatan okrzyknięta jedną z "najcenniejszych" polskich gwiazd! Jest już milionerką?

  Anna Lewandowska, Grażyna Torbicka czy Małgorzata Kożuchowska.  "Basia powinna być pierwsza, bo ma coś niesłychanie cennego: wrodzony wdzięk. Niekontrowersyjna, naturalna, sympatyczna i postrzegana(...) nam wyraźnie wzruszona Barbara. Po ogłoszeniu rankingu pojawiły się też plotki, że aktorka musi spać na pieniądzach. Gwiazda zapewniła nas jednak, że informacje o jej zarobkach są mocno...