• Informacje na temat:

  grażyna torbicka wywiad

Artykuły na temat: grażyna torbicka wywiad
 • Grażyna Torbicka zastąpi Wendzikowską w TVN? Sensacyjne doniesienia!

  O tym, że Torbicka odchodzi z TVP mówiło się już w 2015 r. Teraz sprawa nabrała rumieńców. Prowadzącej "Kocham kino" nie spodobało się ostatnio dodanie bez jej wiedzy ideologicznego komentarza do(...) dziennikarce podjąć decyzję o pożegnaniu się ze stacją po 33 latach, tym bardziej że Torbicka nie utożsamiała się z tzw. "dobrą zmianą" forsowaną przez PiS w mediach publicznych, uderzającą w jej...

 • Grażyna Torbicka: Dziewczyna Jamesa Bonda

  18. galę Telekamer poprowadzi ulubiony duet Polaków - Grażyna Torbicka i Artur Żmijewski. W rozmowie z "Tele Tygodniem" prezenterka zabiera wszystkich w ekscytującą podróż wspomnień o początkach plebiscytu, chwilach grozy i spotkaniach z gwiazdami.

 • Grażyna Torbicka martwi się o mamę. Krystyna Loska nie może pogodzić się ze śmiercią męża

  Grażyna Torbicka (57 l.) zmieniła wiele swoich planów, by zająć się mamą, która jak nigdy przedtem potrzebuje jej miłości i wsparcia. Wciąż nie pogodziła się ze śmiercią ukochanego męża. „Nie jestem gotowa na spotkanie z ludźmi” – mówi, a bliscy martwią się, że zamyka się w sobie.

 • Grażyna Torbicka wyreżyseruje film

  Nie jest przesądna i nie robi noworocznych postanowień. Grażyna Torbicka ma jednak w zwyczaju wykorzystywać szanse, które jej się trafiają. A w 2015 roku dziennikarka chce podjąć nowe wyzwanie. Wyreżyseruje film!

 • 60-letnia Grażyna Torbicka w końcu to zrobiła!

  ...właśnie tam obchodziła swoje urodziny.  Tym milej, że od 3 lat Grażyna Torbicka jest oficjalną ambasadorką marki L’Oreal, która również od 22 lat dba o wizerunek gwiazd. Przejście po słynnym czerwonym dywanie w towarzystwie największych gwiazd, co tu dużo mówić, stanowi przyjemny dodatek do życia.   Nie zmienia to faktu, że w Cannes, jak zawsze, ciężko pracowała. Pani Grażyna przeprowadzała wywiady...

 • Kobiety w kinie dyskryminowane - uważają polskie aktorki

  Zdaniem gwiazd polskiego kina, aktorki są w krajowej kinematografii niedocenianie. Grażyna Torbicka uważa, że wciąż brakuje dla nich dobrych ról. Maja Ostaszewska twierdzi, że w ogóle jest ich niewiele, natomiast Marta Żmuda Trzebiatowska mówi, że aktorki są gorzej opłacane niż aktorzy. Wszystkie mają nadzieję, że sukces "Idy" zmieni tę sytuację.

 • Grażyna Torbicka: zaskakujący prezent na rocznicę ślubu

  ...- To nasze ukochane miejsce - opowiada 57-latka w jednym z wywiadów. Były spacery, kolacje przy świecach. Ich włoska przygoda rozpoczęła się w latach 80. Adam Torbicki otrzymał wtedy propozycję pracy na Półwyspie Apenińskim. Podpisał kontrakt na 2 lata. Grażyna pojechała z mężem i... zakochała się w słonecznej Italii. Nauczyła się języka, dzięki czemu w 1998 roku zatrudniono ją jako prezenterkę...

 • Wielki Test o Polskim Filmie: Sprawdź wyniki

  Psycholog Maria Rotkiel i aktor Antoni Królikowski zostali laureatami Wielkiego Testu o Polskim Filmie, pokonując w finale parę Grażyna Wolszczak - Cezary Harasimowicz. Wiemy także, który internauta wygrał 20 tys. złotych.

 • Grażyna Torbicka szczęśliwa! To fantastyczna nowina!

  ...sposób rehabilitacji osób po zawale serca" – powiedziała „Na żywo” Grażyna Torbicka. Ponieważ emerytowana spikerka jest bardzo niezależna i wbrew naleganiom córki i zięcia nie przeniosła się do ich domu(...) wyjściem z domu gdy padało albo było bardzo zimno i nieprzyjemnie, nigdy jej się to nie udało.  "Lekarz twierdzi, że jest wytrwałą i wzorową pacjentką" – zapewnia Torbicka.  Grażyna cieszy się z dobrej...

 • "Piąte: Nie odchodź": W poszukiwaniu Anioła Stróża

  Dystrybutor filmu "Piąte: Nie odchodź" zaprezentował pierwszy zwiastun pełnometrażowego debiutu córki Grażyny Szapołowskiej - Katarzyny Jungowskiej.