• Informacje na temat:

  grażyna torbicka z psem

Artykuły na temat: grażyna torbicka z psem
 • Grażyna Torbicka potwierdza radosne wieści. Ona i mąż są przeszczęśliwi!

  Grażyna Torbicka (60 l.) potwierdziła, że istotnie ona i mąż podjęli ważną decyzję - przeprowadzili się za miasto. I są z tego powodu bardzo szczęśliwi! Radość jest tym większa, że wszystko udało się załatwić w ekspresowym tempie.

 • Orły 2015 rozdane!

  Rozdano Polskie Nagrody Filmowe Orły 2015, doroczne nagrody Polskiej Akademii Filmowej. Triumfatorem ceremonii, która odbyła się w poniedziałek, 2 marca, wieczorem w Teatrze Polskim w Warszawie, został film "Bogowie" Łukasza Palkowskiego, który otrzymał aż siedem statuetek!

 • To dlatego Grażyna Torbicka jest taka szczupła!

  Grażyna Torbicka zdradziła sekret swojej idealnej sylwetki. Trudno uwierzyć, że to tylko to!

 • Dwa Teatry: Gajos znowu najlepszy!

  Trwa 10. jubileuszowy Festiwal Dwa Teatry Sopot 2010. Wielka Nagroda za wybitne kreacje aktorskie trafiła w tym roku w godne i wybitne ręce - Janusza Gajosa. Wyróżnienie zostało wręczone podczas uroczystej gali, która odbyła się w sobotę, 12 czerwca.

 • Grażyna Torbicka: Dziś jestem inną osobą

  To był już drugi dzień Ojca, którego Grażyna Torbicka (58 l.) nie mogła świętować. Jej tata, Henryk Loska (†83 l.) odszedł 4 czerwca ubiegłego roku. Dla dziennikarki i jej mamy, Krystyny Loski (79 l.) był to niespodziewany, nokautujący cios. - Dziś, mogę to już powiedzieć, świat po odejściu taty to jest inny świat. Na pewno jestem inną osobą - mówi Grażyna w wywiadzie dla magazynu "Pani". Ojciec...

 • Fryderyki: Czy ktoś dogoni grupę Hey?

  Tegoroczna gala wręczenia Fryderyków zapowiadana jest jako przełomowa. Najważniejsza nagroda polskiego przemysłu muzycznego nie tak dawno chyliła się ku upadkowi, od kilku lat próbuje nadrobić zaległości i gonić światowe trendy.

 • Znajomi Grażyny Torbickiej potwierdzają dobre wieści!

  Grażyna Torbicka (60 l.) jest bardzo zadowolona z życiowej rewolucji, na którą się zdecydowała po sześćdziesiątce...

 • Dla kogo Złote Lwy?

  Legenda polskiego kina Danuta Szaflarska pokazała, że jeszcze nie pora na umieranie. Jej kreacja w pokazanym w piątek na festiwalu w Gdyni nowym filmie Doroty Kędzierzawskiej to zdecydowany faworyt do głównej nagrody aktorskiej. Laureatów poznamy dziś wieczór podczas gali w Teatrze Muzycznym.

 • Grażyna Torbicka zamartwia się o mamę. Krystyna Loska wpadła na zaskakujący pomysł

  Ostatnio Krystyna Loska (81 l.) wyznała córce, że pragnie przeprowadzić się na Śląsk. Jeśli zrealizuje to marzenie, to rozdzielą je setki kilometrów… Grażyna Torbicka (59 l.) nie kryje swych obaw.

 • Wielki Test o Telewizji: Znamy zwycięzców

  Katarzyna Pakosińska i Bohdan Łazuka zostali zwycięzcami Wielkiego Testu o Telewizji pokonując w finale duet Katarzyna Zielińska - Maciej Kurzajewski. W zabawie TVP wzięła udział rekordowa liczba 110 tysięcy internautów, którzy głosowali na specjalnej stronie INTERIA.PL.