• Informacje na temat:

  grażyna torbicka zdjęcia

Artykuły na temat: grażyna torbicka zdjęcia
 • Grażyna Torbicka może liczyć na specjalne traktowanie!

  Jak się okazuje, Grażyna Torbicka (60 l.) nawet podczas zakupów spożywczych nie musi się specjalnie przemęczać.

 • Wielki Test o Polskim Filmie: Sprawdź wyniki

  Psycholog Maria Rotkiel i aktor Antoni Królikowski zostali laureatami Wielkiego Testu o Polskim Filmie, pokonując w finale parę Grażyna Wolszczak - Cezary Harasimowicz. Wiemy także, który internauta wygrał 20 tys. złotych.

 • Grażyna Torbicka: Czy mama spełni jej prośbę?

  Dziennikarka Grażyna Torbicka niepokoi się o mamę, która po śmierci Henryka Loski została sama w domu. Niestety, pani Krystyna nie daje sobie pomóc...

 • Olbrychski, Szapołowska i Simlat w najlepszym debiucie roku

  13 marca na ekrany polskich kin trafi "Piąte: nie odchodź" w reżyserii Katarzyny Jungowskiej. Film został uhonorowany nagrodą im. Janusz Morgensterna dla najlepszego debiutu 2014 roku. W obsadzie: wybitnie uzdolniona aktorka młodego pokolenia Michalina Olszańska, Łukasz Simlat, Grażyna Szapołowska, Daniel Olbrychski oraz debiutująca na ekranie piosenkarka Patrycja Markowska.

 • Grażyna Torbicka wciąż zachwyca!

  Grażyna Torbicka pomimo upływu lat nie przestaje zachwycać. Wielu twierdzi, że 56-letnia dziennikarka wcale nie wygląda na swój wiek, a znacznie młodziej. Trzeba im chyba przyznać rację - rzeczywiście prezentuje się świetnie. Niedawno pojawiła się na premierze "Mów mi Marianna". Na tę okazję założyła czarny prosty strój, który tylko podkreślił jej zgrabną figurę. Jak się wam podoba?

 • "Piąte: Nie odchodź": W poszukiwaniu Anioła Stróża

  Dystrybutor filmu "Piąte: Nie odchodź" zaprezentował pierwszy zwiastun pełnometrażowego debiutu córki Grażyny Szapołowskiej - Katarzyny Jungowskiej.

 • Grażyna Torbicka w odważnej sukni. Ale dekolt!

  Dziennikarka od lat zbiera sporo komplementów nie tylko za swoją pracę zawodową, ale także perfekcyjny wygląd. Torbicka na galach i wydarzeniach towarzyskich zawsze jest świetnie ubrana. Najczęściej pojawia się w kreacjach od znanych projektantów. Ostatnio w sieci pojawiło się jej zdjęcie w dość odważnej sukni, która odsłoniła sporo ciała. Fani wręcz nie mogą się nachwalić Torbickiej! "Jak...

 • Daniel Olbrychski: Zagrał Anioła Stróża

  - Dostałem w prezencie zagranie kogoś ważnego - Daniel Olbrychski mówi o roli Anioła Stróża w reżyserskim debiucie córki Grażyny Szapołowskiej "Piąte: Nie odchodź". Film Katarzyny Jungowskiej trafi na ekrany kin 13 marca.

 • Grażyna Torbicka (57 l.) na początku czerwca przeżywała rodzinną tragedię - zmarł jej ukochany tata, Henryk Loska, który w ostatnich miesiącach walczył z ciężką chorobą. "To był fantastyczny człowiek. Oddany całkowicie bliskim. Kiedy działo się coś ważnego, tata zostawiał wszystko, byle tylko być z nami..." - wyznała dziennikarka po jego śmierci. Choć Grażynie Torbickiej zapewne ciężko jest teraz...

 • Orły 2015 rozdane!

  Rozdano Polskie Nagrody Filmowe Orły 2015, doroczne nagrody Polskiej Akademii Filmowej. Triumfatorem ceremonii, która odbyła się w poniedziałek, 2 marca, wieczorem w Teatrze Polskim w Warszawie, został film "Bogowie" Łukasza Palkowskiego, który otrzymał aż siedem statuetek!

Zdjęcia na temat: grażyna torbicka zdjęcia