• Informacje na temat:

  grażyna wolszczak 2011

Artykuły na temat: grażyna wolszczak 2011
 • Gwiazdy wybrały Superprodukty 2011

  Już po raz czwarty wybrane zostały Superprodukty "Świata Kobiety". W jury konkursu jak zwykle nie zabrakło znanych z seriali gwiazd. Najlepsze produkty przetestowały i wybierały w tym roku m.in. Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", i Grażyna Wolszczak, czyli Barbara Brzozowska z "Na Wspólnej".

 • Z kart książek na ekrany

  Sfilmowanie przygód bohaterów, których kochają miliony czytelników, jest arcytrudnym zadaniem. Nie zawsze się udaje. Jednak, jak pokazuje historia polskiego kina, mamy się czym pochwalić.

 • Tłumy gwiazd na pokazie Zienia

  Tłumy znanych z seriali gwiazd oklaskiwały nową kolekcję Macieja Zienia "180 stopni. Jesień - Zima 2011/2011". Niektóre z aktorek przyszły na pokaz w sukienkach z tej właśnie kolekcji!

 • Nowa komedia Palkowskiego

  Pod koniec maja rozpoczęły się zdjęcia do nowej komedii Łukasza Palkowskiego "Wojna żeńsko-męska". Premiera filmu zaplanowana jest na styczeń 2011 roku.

 • "Pierwsza miłość": Przeżyjmy to jeszcze raz

  ...postanowiła ze sobą skończyć... W 1535 odc. Bilewska wpadła pod samochód, ratując życie dziecku. Potem wyjechała z Wrocławia. odc. 1479 Podczas badań kontrolnych Grażyna (Grażyna Wolszczak(...) 2011 roku. odc. 531 W 526. odcinku Marysia wyrobiła fałszywy dowód osobisty. Nadała sobie nowe imię - Andżelika. Potem rozpoczęła pracę w nocnym klubie jako tancerka erotyczna! Zanim odzyskała...

 • "Oż ty Karol", czyli powtórka z "Lejdis"

  Remake przeboju sprzed lat "Och, Karol 2" (21 stycznia), kolejna wariacja Andrzeja Saramonowicza na temat "Lejdis", czyli "Jak się pozbyć cellulitu" (4 lutego) i polska wersja "Bridget Jones" - "Wojna żeńsko-męska" Łukasza Palkowskiego (25 lutego) - to pierwsze polskie premiery 2011 roku.

 • "Ojciec Mateusz": Cztery rowery ojca Mateusza

  ...przez widownię aktorów. Wśród nich znajdą się między innymi: Emilia Krakowska, Ewa Szykulska, Katarzyna Dąbrowska, Katarzyna Cichopek, Grażyna Wolszczak, Katarzyna Zielińska, Janusz Chabior, Marian(...) obok statuetki z 2011 roku. - Jeszcze trzecia do kompletu i mielibyście - podobnie jak Artur Żmijewski, odtwórca roli księdza Żmigrodzkiego - Złotą. - Jako że w czwartek 2 marca na antenę TVP1

 • Weronika Rosati w roli Suki

  W najnowszej polskiej komedii "Wojna żeńsko-męska" Weronika Rosati wcieliła się w tajemniczą postać Suki. Wiemy o niej jedynie, że jest niepozbawioną serca przyjaciółką głównej bohaterki filmu, granej przez Sonię Bohosiewicz.

 • 10 lat "Pierwszej miłości"

  Serczyński), Karol Strasburger (Karol Weksler), Jan Jankowski (Grzegorz Król), Grażyna Wolszczak (Grażyna Weksler), Anna Ilczuk (Emilka Śmiałek), Rafał Kwietniewski (Bartek Miedzianowski), Paweł(...), czasem nawet kontrowersyjny sposób. Po utracie pamięci Marysia (Aneta Zając) przez jakiś czas była tancerką go go, Paweł (Mikołaj Krawczyk) - kierowcą Grażyny (Grażyna Wolszczak), strażakiem...

 • Sonia Bohosiewicz jak Bridget Jones

  Powstała polska Bridget Jones. Sonia Bohosiewicz wcieli się w walczącą z nadwagą dziennikarkę w "Wojnie żeńsko-męskiej" Łukasza Palkowskiego.