• Informacje na temat:

  grażyna wolszczak i cezary harasimowicz

Artykuły na temat: grażyna wolszczak i cezary harasimowicz
 • Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz biorą ślub?

  Od 16 lat Grażyna Wolszczak (59 l.) i Czarek Harasimowicz (62 l.) żyją w nieformalnym związku. Niebawem może się to zmienić. Bliska osoba poprosiła ich, by się pobrali.

 • Wielki Test o Polskim Filmie: Sprawdź wyniki

  Psycholog Maria Rotkiel i aktor Antoni Królikowski zostali laureatami Wielkiego Testu o Polskim Filmie, pokonując w finale parę Grażyna Wolszczak - Cezary Harasimowicz. Wiemy także, który internauta wygrał 20 tys. złotych.

 • Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz w końcu się na to zdecydują?

  Śmierć mamy Cezarego Harasimowicza (62 l.) skłoniła jego wieloletnią partnerkę do głębokich przemyśleń...

 • Zakończył się Wielki Test o Polskim Filmie

  W poniedziałkowy wieczór zakończył się Wielki Test o Polskim Filmie, w którym - oprócz gwiazdorskich par na antenie TVP 1 - udział wzięli również internauci. Za chwilę podamy wszystkie pytania i poprawne odpowiedzi.

 • Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz pogrążeni w żałobie. Poinformowali o tym na Facebooku

  Grażyna Wolszczak (58 l.) i Cezary Harasimowicz (61 l.) poinformowali w mediach społecznościowych o śmierci mamy, aktorki i uczestniczki Powstania Warszawskiego Krystyny Królikiewicz. "W niedzielę nie wiedziałam jeszcze, że robię Krysi ostatnie, to najostatniejsze zdjęcie..." - napisała aktorka.

 • Maciej Orłoś zaprasza na Wielki Test o Polskim Filmie

  Już dziś o godz. 20.25 odbędzie się druga edycja Wielkiego Testu o Polskim Filmie. Do udziału w zabawie, w której będzie można wziąć udział na antenie TVP1 oraz na stronie Interii, w zabawnym spocie zachęca prowadzący Maciej Orłoś.

 • Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz: Wykorzystali drugą szansę

  Małżeństwo Cezarego Harasimowicza rozpadło się po 21 latach. Obecna partnerka Grażyna Wolszczak też jest naznaczona tragicznymi przeżyciami. Miała 38 lat, gdy została wdową. Jej mąż Marek Sikora(...) minąć rok, by zaczęła się ich historia. W 2002 roku niespodziewanie dostała SMS od Cezarego Harasimowicza. Rozwiódł się, mieszkał z mamą. Właśnie ona kupiła gazetę z Grażyną na okładce. Cezary...

 • Cezary Harasimowicz: Zawód: scenarzysta

  Kiedy myślał, że już nic dobrego w życiu go nie spotka, stał się cud.

 • Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz przeżyli chwile grozy!

  Cezary Harasimowicz (58 l.) zatrudnił opiekunkę, która miała się zajmować jego matką. Kobieta okazała się przestępczynią!

 • Filozofia konstruktywnego egoizmu, tybetańskie recepty odmładzające, gimnastyka twarzy, zasady higieny psychicznej, zasady kompletowania garderoby, jak pielęgnować zdrowy związek z facetem, oczyszczanie organizmu, babski wieczorek psychoterapeutyczny - o tym pisze Grażyna Wolszczak w książce "Jak być zawsze młodą, piękną i bogatą".

Zdjęcia na temat: grażyna wolszczak i cezary harasimowicz
Dyskusje na temat: grażyna wolszczak i cezary harasimowicz