• Informacje na temat:

  grażyna wolszczak paweł krucz

Artykuły na temat: grażyna wolszczak paweł krucz
 • Wraca Wolszczak

  W serialu "Pierwsza miłość" ponownie zobaczymy postać Grażyny Weksler (Grażyna Wolszczak), w której tym razem zakocha się młody student.

 • "Pierwsza miłość": Wraca Wolszczak

  W serialu "Pierwsza miłość" ponownie zobaczymy postać Grażyny Weksler (Grażyna Wolszczak), w której tym razem zakocha się młody student.

 • Z Kopciuszka w królewnę

  Pod koniec maja, w 1519. odcinku "Pierwszej miłości" widzowie będą świadkami niezwykłej metamorfozy Ewy (Aleksandra Prykowska), ukochanej Błażeja (Paweł Krucz).

 • Serialowe nowości i kontynuacje

  Powtórki, powtórki i jeszcze raz powtórki. Tak zazwyczaj wygląda program telewizyjny w grudniu. Z tego niezbyt lubianego przez widzów schematu wyłamuje się Polsat, który nie tylko wyemituje kolejne odcinki popularnych seriali, ale także wprowadza zupełnie nowe produkcje.

 • Ma raka!

  Grażyna Weksler (Grażyna Wolszczak) podczas rutynowych badań usłyszy, że ma nowotwór piersi. Od tego momentu rozpocznie się jej długa walka z chorobą.

 • Wiek nie ma znaczenia

  Czy to możliwe, by uczucie, jakim młody chłopak darzy panią w średnim wieku, przetrwało? - Los mojego bohatera pokazuje, że wszystko jest możliwe! - mówi Paweł Krucz.

 • Lata się nie liczą

  Atrakcyjna, bogata i nieszczęśliwa. Grażyna (Grażyna Wolszczak), żona bogatego biznesmena Karola Wekslera (Karol Strasburger), coraz bardziej samotna w małżeństwie, zacznie popadać w depresję.

 • Nowa miłośc i... gwałt

  ...molestował kobietę! Czy ta pani to twoja mama? W odc. 1406. Błażej (Paweł Krucz) w osobliwych okolicznościach pozna Ewę (Aleksandra Prykowska), studentkę robotyki. Wkrótce wpadnie na nią przed budynkiem uczelni. Będzie nalegał, by poznała Grażynę (Grażyna Wolszczak). Ewa nieopatrznie weźmie Wekslerową za matkę Błażeja, a nie jego dziewczynę! Co więcej, Grażyna wkrótce zacznie podejrzewać, że ukochany...

 • Zakazany romans!

  Grażyna (Grażyna Wolszczak) spróbuje znaleźć szczęścia u boku Grzegorza (Jan Jankowski). Niestety, Król będzie miał wyrzuty sumienia. W końcu szatynka, to jego... niedoszła synowa!   Kiedy jednak uczucia wezmą górę i wyzna, że oszalał z miłości do niej, skonsumują związek! Jak zareagują na to Błażej (Paweł Krucz) i Sabina (Urszula Dębska)? Świadkami namiętnych scen pomiędzy Grzegorze...

 • 10 lat "Pierwszej miłości"

  Serczyński), Karol Strasburger (Karol Weksler), Jan Jankowski (Grzegorz Król), Grażyna Wolszczak (Grażyna Weksler), Anna Ilczuk (Emilka Śmiałek), Rafał Kwietniewski (Bartek Miedzianowski), Paweł(...), czasem nawet kontrowersyjny sposób. Po utracie pamięci Marysia (Aneta Zając) przez jakiś czas była tancerką go go, Paweł (Mikołaj Krawczyk) - kierowcą Grażyny (Grażyna Wolszczak), strażakiem...